Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 01/04/2021)

Je to sen - ísť na dovolenku a dostať za to zaplatené. Nielen to, ale majú vaše rokmi, ubytovanie, a jedlo zaplatil aj pre vás.

nemožné, správny? Neexistuje žiadny spôsob, ako niekto vo svete by platiť nikto zadné poškriabaniu, ako by ste zažiť jet nastavenie využije k A-zoznamu svetobežník superstar.

Až na to ... JE!

To je správne, Je možné, aby ste na trek svet na niekoho iného desetník - ale budete musieť používať internet s ostrosťou Rain Man vytiahnuť ho.

Najjemnejšie cestovné bloggeri majú svoje cesty za ne zaplatil vďaka zmesi talent, šťastie, a zručnosti - tu je to, ako môžete urobiť to isté.

Naučte sa písať

Či už ste cestovná Vlogger, blogerka, alebo Twitter, nič neprekoná efektívny spôsob vyjadrovania. Preto je dôležité, aby sa vplyvní cestovatelia naučili tie najnepolapiteľnejšie zručnosti, písanie.

Potom sa pravidelne pichnúť písanie dobrú kópiu tým, že hodinu denne čmárať svoje myšlienky. denník, napísať osobný blog, príspevok na Twitteri prolifically - s týmito zručnosťami v zadnom vrecku, budete môcť efektívnejšie vyjadriť sám seba a zdokonaliť tón hlasu, že by ste mohli získať populárny pokračovanie na webe.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

žltých poznámky papier

 

Získať podporu na svojich nasledovníkov

Kto budete viac veriť sociálnych médií - Instagram Používateľ, ktorého jediný stúpenec je ich mamička a topánok z Ruska, alebo niekto s viac nasledovníkov ako Kim Kardashian?

Odpoveď je zrejmá, a to je dôvod, prečo by ste mali stráviť v hotovosti investície do nasledovníkov ako vy začiatok vašej cesty aby sa stal ovlivňovatel.

Kupovať nasledovníkov z lokalít, ako je Greedier Social Media je ideálny spôsob, ako narastať základnú úroveň integrity, ktoré potom môžete stavať na v budúcnosti.

Brémy do Berlína Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Kontaktovať tých správnych ľudí

Cestovné blogovanie priemysel je konkurencieschopný, a viac ľudí dáva to skúsiť každý rok. Akonáhle budete mať solídne základné líniu nasledovníkov a obsahu, jediný spôsob, ako si všimol, je dostať do kontaktu s poskytovateľmi ponuky, ktorý vás mohol sponzora ísť na dovolenku.

Ak chcete dohoda oplatí, budete musieť dať jasne najavo, že sponzorovanie bude poskytovať týmto ľuďom hodnotné expozície a kľúče na svoje demografické. To je quid pro quo usporiadanie, ale ten, ktorý vám umožní vidieť svet.

Nantes Bordeaux Vlaky

Paríža do Bordeaux Vlaky

Lyon do Bordeaux Vlaky

Marseille do Bordeaux Vlaky

 

Zariadenia pre ovlivňovatel

 

Porozumieť svoje publikum

Vaša novðch sponzori nebudú držať okolo dlho, keď si nemyslím, že môžete zapojiť so svojím publikom - a to je dôvod, prečo musíte presne vedieť, kto je váš demografický je.

To znamená zistiť priemernú vekovú skupinu poslucháčov, im podobné, a nepáči, aké stránky pravidelne navštevovať, a to, čo robia, keď sú preč z webu. Na základe týchto informácií k dispozícii, budete môcť vytvoriť obsah, ktorý vás sledujú milujú - a udržať svojich sponzorov na boku.

To sú naše tipy! Napadá vás akýchkoľvek iných spôsobov, ako sa stal high-lietania cestovné influencer? Potom dajte nám vedieť v komentároch pod!

Letisko Lyon do Ženevských vlakov

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Lucerna na Ženeva Vlaky

 

Dlho predtým, než sa stanete ovlivňovatel, musíte cestovať vlakom na exotické miesto, a začnite fotiť úžasné fotky v dobrej atmosfére, ste čítal? použitie Save A Train získať lístky najlacnejšie vlak, takže to nebude stáť moc, aby sa stal úlohou svojho života!

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Najlepšie Miestne nápoje na služieb v Európe” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-become-a-high-flying-travel-influencer%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)