Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 24/06/2022)

Cestovať do rôznych častí sveta samo o sebe môže byť poučné a vzrušujúci zážitok. Či už je to niečo, čo robíte po celú dobu, alebo a once in a lifetime trip to expand your horizons, cestovné môže zmeniť váš život.

Mnoho ľudí v týchto dňoch sa rozhodnú cestujú sami, zasiahnuté slobodu také skúsenosti ponúk. Lifehack vysvetľuje, prečo sa stala tak populárny spôsob, akým pozerať sa na svet v posledných rokoch.

Ak tak urobíte cestovať sám, diel dobrodružstvo je stretnutie s novými ľuďmi, Často tí, veľmi odlišné od seba, ale všetky z nich bude azda obohatí celkový cestovné dobrodružstvo.

Takže, Poďme sa bližšie pozrieť na niektoré rôzne spôsoby, ako sa môžete stretnúť s ľuďmi v nových častiach sveta.

 

Živá hudba

Kým kluby sú jasnou voľbou, Guardian navrhuje they’re falling out of favor with millennials. Živá hudba sa stáva oveľa viac populárny, s časom medzi sériami počuť sami rozmýšľať a nadväzovať nové známosti.

Je ich tam toľko veľa skvelé hip bary po celej Európe pre tých, ktorí chcú cestovať po likes Paríži, Luxembursko, a Londýn, všetko ideálne pre splnenie ďalšiu novú osobu vo svojom dobrodružstve.

Antwerp luxemburským Vlaky

Bruselu do Luxemburgu Vlaky

Metz luxemburským Vlaky

Paris luxemburským Vlaky

 

 

V kasíne

Hrať poker je skvelý spôsob, ako spoznať nových ľudí, ako ste okolo stola, ktorí chcú pochopiť svojho súpera. Pri štúdiu je, vtipkujte s nimi, a budujte putá, do ktorých si môžete vziať vaše cesty.

Jedna z výhod hrania pokeru je, že je ľahké sa naučiť, znamenať aj začiatočník môže zdvihnúť to rýchlo použitie ako spôsob, ako stretnutie s novými ľuďmi. Kartové školy na Partypoker poskytujú lekcie Texas Holdem pre tých, ktorí majú s hrou len malé alebo žiadne skúsenosti.

Všetko, čo teraz potrebujeme, je nájsť kasíno, z ktorých existuje mnoho po celom svete, ktoré ponúkajú príležitosť spolupracovať s cudzími ľuďmi, a to nielen pre cestujúcich, ale miestnych obyvateľov i.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

Vlaky

, Časť z legrace sa tam dostať '; koľkokrát ste počuli, že na dlhú cestu? Zatiaľ čo cestuje sám, to by mohlo byť len správny.

Tam sú niektoré wonderful train journeys aby mohla byť prijatá v celej Európe, prechádzajúcej niektoré z najkrajších miest kontinent má ponúknuť. Aj keď ste vo vlaku, ďalšie podobne zmýšľajúci ľudia budú pravdepodobne tam taky.

Je to skvelý spôsob, ako sa stretnúť s ľuďmi zo všetkých oblastí života, Miestni obyvatelia, ktorí cestujú do práce az práce, iných cestovateľov na ich dobrodružstve, a možno aj s niekým, s kým sa nakoniec podelíš o niektoré svoje skúsenosti.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

 

Live Športové

Šport je rovnako turistická atrakcia v týchto dňoch, pretože to je niečo pre miestnu tešiť. Či už je to prehliadka štadión alebo možnosť zúčastniť sa živého podujatia, je to skvelý spôsob, ako vštepiť seba v kultúre oblasti.

Treba brať v krikete v Ázii, alebo vzhľad riadiť svoju krajinu okolo eura 2020 ktorý Sky Sports vysvetľuje sa má konať v rôznych mestách po celej Európe. Existujú tisíce podujatí po celom svete každý deň, ktorý vám ponúka možnosť stretnúť nových ľudí na svojej ceste.

Zurich do Innsbruck Vlaky

Salzburg Innsbruck Vlaky

Vienna do Innsbruck Vlaky

Kolín nad Rýnom do Innsbruck Vlaky

 

 

Ste pripravení na cestu a spriateliť sa v podivných nových častiach sveta? Save A Train pomôžu Kniha Vlaku ľahko a lacno.

 

 

Chcete vložiť naše blogu “10 Najkrajších stredovekých miest v Európe” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-make-friends-in-strange-new-parts-of-the-world%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)