Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 10/09/2021)

Interrailing tipy a cestovanie na rozpočte, je možné, ak máte v pláne svoju cestu starostlivo. Cena lístky na vlak, ubytovanie, jedlo, a zábavu sa líši medzi jednotlivými krajinami v Európe, ale existuje mnoho spôsobov, ako pre vychutnanie nízkonákladový výlet. Našťastie, s určitou prípravu, železničná doprava v Európe Nemusí stojí takmer rovnako ako si môže myslieť,! Ktoré vám pomôžu naplánovať ideálne cestu po Európe, sme dali dohromady praktický navádzať na interrailing tipy - Ako InterRail po Európe na rozpočet.

 

Interrailing tipy Žiadne. 1 – Naplánujte si trasu a porovnať vlakové cestovné

Uistite sa, že naplánovať európsku interrailing itinerár a porovnať náklady na rozdielne vlakové cestovné. Úspora peňazí je kľúčovou súčasťou našich tipov na interrailing, a preto by ste mali cestovať mimo hlavnej sezóny. Cestovať na najlacnejšie deň v týždni príliš. Ušetríte si veľa peňazí a vyhnúť sa roja cestujúcich. To vám umožní cestovať za zlomok toho, čo by za normálnych okolností stáť špičkách. Porovnať náklady na našich webových stránkach a začať plánovať a cena up your cesta vlakom.

 

Interrailing tipy - Ako InterRail okolo Európu na rozpočet

Ušetriť na ubytovanie tým, že nočným vlakom

Na akomkoľvek európskom cestovanie vlakom dobrodružstvo, jeden z najväčších nákladov je ubytovanie. Voľba kde spať v noci veľmi záleží na vašom rozpočte a druh zážitku, ktorý hľadáte. nočné vlaky sú dobrou voľbou pre míňať menej peňazí o ubytovaní. Neexistuje žiadny dodatočný poplatok pre jazdu na nočnú vlak a budete tiež maximalizovať svoj čas tým, že cestuje, kým spíte. Ak ste na cestách z Miláno Paríž alebo Benátky do Parížskej Thelle Vlaky Účinným a pohodlný spôsob, ako dosiahnuť svoj destinácia. Cestuje na nočný vlak je jedným z najväčších interrailing tipov, ako je to skvelý spôsob, ako pretiahnuť svojho rozpočtu počas vašej cesty!

Milan je Parížskej Vlaky

Milan do Benátok Vlaky

Venice do Paris Vlaky

 

 

Využite voľných mestských atrakcií

V niektorých mestách, môžete navštíviť celý rad múzeí a atrakcií zadarmo. Londýn má výnimočný rad múzeí Medzi atrakcie k návšteve, úplne zadarmo. V európskych mestách, ako je Kodaň, raz týždenne sa ponúka bezplatný vstup do múzeí. Berlín je neuveriteľné a má voľnú prechádzku všetkých mestských hlavných atrakcií.

Interrailing tipy - Ako InterRail okolo Európu na rozpočet

veľa ostatné mestá, ako je Amsterdam má ročný večer, keď všetky múzeí otvorí svoje dvere pre verejnosť zdarma. Váš rozpočet nemusí byť veľký, aby preskúmala tieto neuveriteľné miest. Uistite sa, aby prijali výhoda zo všetkých týchto úžasné zadarmo atrakcie.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Amsterdam Berlín Vlaky

Berlín do Kodaň Vlaky

 

Jesť, kde miestni obyvatelia robiť – Medzikoľajové tipy

Európske mestá môžu byť drahé jesť, zvlášť keď ste na napätom rozpočte. Snažte sa vyhnúť stravovanie v reštauráciách, ktoré sa nachádzajú v hlavných turistických oblastiach. Jedná sa o reštaurácie, ktoré sú drahšie a často kvalita potravín je menšia ako miestach ďalej von. Pokúsiť sa prejsť von z hlavných turistických oblastiach a jesť medzi miestna pre chutné jedlo, ktoré je za polovičnú cenu.

 

Premýšľate o interrailing Európu? Využiť naše Interrailing tipy a ísť do Ušetriť vlaku on-line aby ste si pozreli všetky naše exkluzívne tarify a začali plánovať svoje ďalšie dobrodružstvo. Existuje veľa zľavnené cestovné k dispozícii po celú dobu rôznymi európskymi železničnými sieťami. Sledujte naše najnovšie zľavy Facebook a Twitter stránky tiež.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Finterrailing-tips%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)