Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 31/07/2020)

Francúzsko je domovom pre tisícky atrakcií. Od kultovej Eiffelova veža v Paríži na kamienkovej pláže v Nice, krajina nekonečných čo robiť. Ale čo keď ste na návšteve na medzipristátia, alebo ste už odhlásil z hotela a váš vlak nezanecháva hodiny? Skôr než ťahanie svoje batožiny po rôznych mestách, nájsť si úschovňu batožiny umiestnenie okolo Francúzska, aby si nechať batožinu a užívať your deň záťaž bez.

Ako sme už uviedli, krajina je naplnená miestach nechať batožinu, keď zisťuje, čo je pre vás najlepšie, závisí na vašej situácii.

 

Úschovňa batožiny Miesta na letiskách

Ak ste na návšteve mesto na medzipristátia, máte veľa možností, ako ukladať svoje batožiny. Paríž má dve hlavné letisko, Charles De Gaulle (CDG) a Paris Orly (ORY), a to ako ponuka úschovňa batožiny v termináli. Najviac hlavné letecké spoločnosti lietajú do Charles De Gaulle, najmä pre transatlantické lety, zatiaľ čo nízkorozpočtové letecké spoločnosti majú tendenciu letieť do Paríž Orly. Bez ohľadu na svojom letisku, si môžete vyzdvihnúť svoju batožinu po lete a pokles je preč bezpečne, než sa vydáte do mesta.

Charles de Gaulle, nájdete skrinky v blízkosti vlakovej stanice, čo je zvlášť. Storage je k dispozícii od 06:00 do 21:30, tak sa určite vrátiť pred umiestnenie zavrie.

Paris Orly je podobná situácia, s ľavým možnosťou batožinu sú k dispozícii v blízkosti vlaková stanica. Ceny sa líšia v závislosti od viacerých faktorov, vrátane častí ľavej a veľkostí, hoci to je rozumné celkovej. Doba je rovnaká ako CDG, od 06:00 do 21:30, takže ak ste chcel nechať batožinu cez noc zabezpečiť, že dorazí včas.

Ďalšie letiská vo Francúzsku pracovať rovnakým spôsobom, s možnosťami batožinu sú k dispozícii na väčšine letísk, vrátane Pekný, Lyon, a Marseille. Skontrolujte, či vaše miestne letisko k možnosti skladovania a cien.

Marseilles Lyon Vlaky

Paríža do Lyonu vlakom

Lyon je Parížskej Vlaky

Lyon Avignon Vlaky

left luggage locations in France at airports

 

Úschovňa batožiny Miesta na staniciach

Stanice v Paríži

Ak ste namiesto toho prechádzajú nádražie, zobrazí sa nepreberné množstvo variantov. vnútri Paríži, Severná stanica, Gare de l'Est, Stanica Lyon, Stanica Montparnasse, a Gare de Marne la Vallée Chessy all ponuka vľavo možnosti batožinu, s mnohými rôznymi spoločnosťami súťažiacimi ponúkať svoje služby.

Ceny za tieto služby sa líšia, s poplatkom plochou sadzby pre prvý 24 hodiny, a maximálnu dobu skladovania 72 hodiny. Ceny sú nasledovné: malá skrinka 5,50 €; medium skrinku € 7,50; veľká skrinka € 9,50. každý ďalší 24 hodinová doba je 5 €.

Hodiny a umiestnenie tiež líšia v závislosti na stanici:

  • Pre príchody od východu: Gare de l'Est hladina -1 Hall Central opačnej toalety od 06:00 do 23:45 denná
  • Pre príchody od juhu: Stanica Lyon hala 3, Ukončenie na rue de Bercy 06:15 do 22:00 denná
  • Nachádza sa na ľavom brehu: Stanica Montparnasse úroveň jedna 07:00 do 23:00 denná
  • Najväčší v Paríži: Severná stanica hladina -1, vedľa autopožičovní, Na výjazde z taxi 06:15 do 23:15 denná
  • Tí, nadpis do Disneylandu: Stanica Marne la Vallee Chessy: hladina 1 – 07:00 do 23:00 denná

 

 

Stanica vnútri Francúzsko

Celom zvyšku krajiny, Mnoho staniciach ponúkajú ľavej batožinu a pohodlný spôsob pre ukladanie tovaru. To je obzvlášť dobré pre cestovateľov s obmedzeným Eurail výlet, ktorí sa rozhodli cez noc vo vlaku jazdí skôr ako hotely. Skontrolujte, či miestne výpisy pre železničné stanice, aby zistili, aké možnosti batožinu ponúkajú. Ako krajina je vynikajúcou voľbou pre železničná doprava, so stovkami ciest spájajúcich všetky hlavné mestá a obce, nájdete vľavo miesta na batožinu po celom Francúzsku.

Ceny sú všeobecne prijateľné a hodiny pre batožinu sa môžu líšiť od 24 hodinový prístup k skorej uzávery. Staniciach tiež predstaví vynikajúcu voľbu pre cestovateľov, ako cestovanie vlakom vyžaduje oveľa menej obmedzení než rovinách. Môžete prísť niekoľko minút pred odchodom vlaku (namiesto hodín, Páči sa mi na letisku), a urvat si kufre pred poskakovanie na vlak, ktorá vám umožní maximalizovať svoj čas v meste.

Paris Rouen Vlaky

Rouen je Parížskej Vlaky

Paríža do Calais Vlaky

Rouen do Calais Vlaky

left luggage locations in France at train stations

 

Úschovňa batožiny miestach po celom meste

Hoteloví hostia

Ak ste už navštívili mesto na niekoľko dní a až teraz mimo kontrolu, môžete byť šťastie. Mnoho európskych hotelov ponúka bezplatnú úschovu batožiny, ak ste hosťom, a vy sa môžete vrátiť kedykoľvek načítať kufre. To isté platí aj pre ďalšie možnosti v rodine, ako je Airbnb. Opýtajte sa svojho hostiteľa, ak sú ochotní držať svoje kufre a zároveň si prezrieť mesto.

Inak, väčšina miest ponúkajú ľavej možnosti batožinu po meste, najmä v blízkosti veľkých turistické atrakcie. Existujú niektoré nezávislé služby, ale tiež niekoľko veľkých firiem k dispozícii po celú dobu veľa z Francúzska.

súkromné ​​služby

  • Stasher: Stasher je úschovňa služba, ktorá spája cestovateľov s obchodmi a hotely, ktoré ponúkajú skladovacie služby. Je k dispozícii vo väčšine veľkých francúzskych mestách a umožňuje online rezerváciu, Vďaka tomu je veľmi pohodlné. Jeho webové stránky sú tiež veľmi funkčné a ukazuje polohy hodín, ceny, a recenzie každom mieste, takže cestujúci môžu dôverovať ich batožinu budú bezpečne skladovať.
  • ः Olibg: Holibag je ďalšia veľká spoločnosť k dispozícii po celom Francúzsku. Podobne ako u Stasher, miesto spája zákazníkov s firmami, ako sú reštaurácie, hotely, a obchody, ktoré ponuka úschovňa batožín. So stovkami rôznych možností, máte takmer zaručené, že nájsť miesto k poklesu kufre, takže si môžete vychutnať svoj deň.
  • Nannybag: Ak ste ubytovaní v Paríži, je najlepší Nannybag. Najväčší skladovacie služby v meste, Nanny taška ponúka stovky miest a 24 hodinový prístup k týmto naviac neskorej noci. Ceny sú uvedené s plochou 6 € za vrece pre prvý deň a 4 € potom. Jedna z najlepších vecí, o Nannybag je, že zaručuje bezpečnosť taške s vlastným poistením, Čo znamená, že máte úplnú pokoj.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

Eiffel tower at sunset

záver

Existuje mnoho dôvodov, prečo by ste chceli nechať tašku bezpečne uložené, nech už ste navštívili mesto na denný výlet alebo maximalizovať svoj čas než bude nočné vlak. Letiská sú vynikajúcou voľbou pre layovers, zatiaľ čo staniciach ponúkajú niektoré z najlepších volieb v celej krajine. Inak, súkromných služieb spojovacie cesty k podnikom, aby pád svojej tašky pohodlné a jednoduché. Či tak alebo onak, byť istí, že urobiť si domáce úlohy o dostupných možnostiach, ceny, a skladovanie hodín, takže si môžete nájsť najlepšie úschovňa batožiny miesta vo Francúzsku pre vás.

La Rochelle do Nantes Vlaky

Toulouse do La Rochelle Vlaky

Bordeaux do La Rochelle Vlaky

Paris La Rochelle Vlaky

 

Našiel náš článok “Kde nájdem úschovňa batožiny miestach vo Francúzsku?” užitočný? kniha s Uložiť vlak tie lístky francúzsky vlak a začať svoju cestu!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Kde nájdem úschovňa batožiny miestach vo Francúzsku?” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-cafes-europe/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)