Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 01/04/2021)

Cestovanie je vrcholné dobrodružstvo, ale mali by ste ho absolvovať bez batožiny, najmä pokiaľ ide o layovers alebo ak si len mať voľný deň v jednom z Nemecka zaujímavé mestá. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete pre ľavákov miestach batožinu v Nemecku tri zo svojich hlavných miest, Berlín, Mníchov, a Hamburg.

Či už sa zúčastňuje Oktoberfest v Mníchove, stojí v úžase pred Brandenburskou bránou v Berlíne, alebo si užívajú párty atmosféru Reeperbahn v Hamburgu, jedná sa o najjednoduchší a najpohodlnejší spôsob, ako zabezpečiť, aby vaša batožina je dobre postarané, zatiaľ čo vy preskúmať.

 

Úschovňa batožiny miestach v Nemecku: Berlín

Berlin Letisko

na Tegel Letisko, nájdete na ľavej umiestnenie batožinu na Terminal A a sú otvorené každý deň od 5 mám 10:30 popoludnie. Ceny budete platiť sa bude líšiť od € 7.20 na € 9,90 a závisí na veľkosti taške. Dĺžka času pre skladovanie je neobmedzená.

Na Na letisko Schönefeld, nájdete ľavý umiestnenie batožinu na Terminal D Príchod. Ich čas je od nedele do piatku, od 7:30 mám 11:30 hod av sobotu od 8 mám 6 popoludnie. Ceny sa pohybujú od 4 € do € 6 pre príručnú batožinu a 7 € na 10 € za normálne batožinu.

 

Berlin Airport Arrivals

 

Úschovňa batožiny miestach, Vlakové stanice

Pohodlie z staniciach pre vás je, že sú otvorené 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Hlavná vlaková stanica (Hauptbahnhof) je miesto, kde nájdete šatne a nachádza sa na parkovisku pred hlavnou budovou v oblasti C.

V závislosti na veľkosti skrinky budete potrebovať, stojí medzi € 4 a 6 € za deň a doba skladovania je maximum 72 hodiny. Ak dávate prednosť návšteve ľavý batožiny, je tam jeden otvorené denne od 6 mám 10 pm a je to asi 5 € za položku.

Ostatné stanice sa skladovaním skriniek sú Alexanderplatz, Ostbahnhof, Potsdamer Platz a Zoologischer Garten. Ľahké nájsť ľavú miesta na batožinu v Nemecku!

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

DB Left Luggage Locations in Germany

 

Úschovňa batožiny miestach v Nemecku: Mníchov

Mníchov Letisko

Letisko Mníchov je tou najlepšou voľbou, ak ste navštívili mesto. Servisné centrum v Terminálu 1 je otvorené 24 hodiny a tam je druhé miesto v termináli 2 ale otváracia doba od 5 am do polnoci každý deň.

Budete platiť od 5 € a 10 €, V závislosti na veľkosti vašej batožiny, ako aj jeho obsah. Pozrite sa na letisko’ webové stránky skôr, ako budete cestovať najnovšie informácie a ďalších letísk k ľavej miestach batožinu v Nemecku.

 

Luggage inside Munich airport

 

Úschovňa batožiny Miesta v Mníchove Vlakové stanice

Skladovanie batožiny na hlavnej stanici v Mníchove bude pre vás hračkou. K dispozícii je množstvo skriniek a existujú náznaky, ľahko lokalizovať. Štandardná skrinka vás bude stáť okolo € 4 za deň a pre väčšie, oblek-case veľké skrinku o € 6 denne. Existuje však obmedzenie hranice 72 hodín.

Mnoho ďalších staníc boli vybavené rovnaké výhody.

Vlaky z Düsseldorfu do Mníchova

Vlaky z Drážďan do Mníchova

Norimberg do Mníchov Vlaky

Vlaky z Bonnu do Mníchova

 

Left Luggage Locations in Germany

 

Úschovňa batožiny miestach v Nemecku: hamburg

hamburg Letisko

Jedinou možnosťou je letisko Hamburg. Vľavo batožiny je v termináli 2, hladina 1 Odlety a je otvorená od pondelka do nedele od 4:30 mám 11 popoludnie. Budete platiť od 5 € a 25 €, všetko závisí na veľkosti. Čím väčšia je vaša batožina, tým vyšší poplatok, a letisko si tiež účtuje 3 € ako jednorazový poplatok za spracovanie za položku.

Tu si môžete na obmedzený čas uložiť batožinu. Najlepšie je skontrolovať si to pred príchodom. Zhromaždiť čo najviac informácií, ako môžete pred cestou.

 

Hamburg Baggage Storage

 

Úschovňa batožiny miestach, Vlakové stanice

Rovnako ako u mnohých staniciach v Európe, máte šťastie s uzamykateľnými skrinkami, ktoré sú ľahko dostupné a sú otvorené 24 hodín denne. Priemerná cena je 5 € na deň, a nie sú tam žiadne obmedzenia veľkosti.

Berlín do Hamburg Vlaky

Brémy Hamburg Vlaky

Hanover do Hamburg Vlaky

Kolín nad Rýnom Hamburg Vlaky

 

 

súkromné ​​služby: Ďalej len, Airbnb 'pre batožinu

Existuje niekoľko firiem, ktoré využívajú systém veľmi podobný tomu Airbnb, iba pre batožinu. Jediné, čo potrebujete pre vyhľadanie miesta, rezervovať a potom nechať batožinu v certifikovanom mieste, ktoré je pre vás najvhodnejší. Je to najlepší spôsob, ako nájsť ľavý miesta na batožinu v Nemecku.

Poistenie je zahrnuté v cene a oni sa líši od spoločnosti k spoločnosti. Budete mať tiež istotu, že vaše tašky sú v dobrých rukách.

Stasher

Jedná sa o veľmi seriózne úložisko, ktoré sa ľahko používa a je cenovo veľmi rozumne. Budete platiť paušálny poplatok vo výške 5 € za vrecko denne. Vaša taška je tiež poistený viac ako 800 €. To všetko je zahrnuté v cene.

Vy jednoducho hľadať ich webové stránky na umiestnenie vo vašom okolí. Tie potom budú môcť vybrať svoju špecifickú, StashPoint 'a keď odídu batožinu, ukázať váš hostiteľ vaše rezervácie a vy radené!

Podobné služby z tohto zahŕňajú Nannybag a BagBnb. Tieto služby sú skutočne k dispozícii v celej Európe a môže byť ľahko použitý pre Nemecko.

Pri cestovaní a ukladanie batožiny je potreba, to je vždy lepšie byť pripravený. Znova skontrolujte všetky podrobnosti a nájdite riešenie, ktoré je pre vás vhodné a kam sa chystáte. Či už je to letísk, staniciach, alebo online vyskúšanie šikovných súkromných služieb, je to všetko k dispozícii na kliknutie na tlačidlo. Šťastný batožiny a ušetriť nejaké peniaze za lístky na vlak a využívanie Uložiť vlak!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Kde nájsť úschovňa batožiny miestach v Nemecku?” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/left-luggage-locations-germany/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)