Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 14/01/2022)

ciao! Plánujete cieľ života v Taliansku! Je kolískou renesancie a mesto, ktoré sľubuje urobiť radosť a inšpirovať vás, pretože jeho umeleckých diel, architektúra, a jeho milostný pomer s jedlom. Taliansko je skutočný domov gastronómia. Dosky sú nielen slúžil ako jedla, sú výtvory. Aj keď ste objavovanie tohto víchrica mesto zázrak, kde nájdete vľavo miesta na batožinu v Taliansku?

Chôdza je dláždené ulice, namáčanie v hmatateľnej atmosfére vášne, robí to vedierko-list destination. Jediná vec, ktorá môže zničiť romantiku má dopravovať batožinu so sebou, pretože kto chce byť zaťažené všade, kam ísť? Bez batožiny a šťastný je spôsob, ako cestovať po Taliansku a na tento účel môžete využiť mnohé miesta na úschovu batožiny v Taliansku.

 

Úschovňa batožiny Miesta na letiskách

Bezpečná a jednoduchá možnosť uloženia batožiny, na medzipristátia, je na letisku, alebo ak máte voľný deň bez hoteli. Majte na pamäti, že vo veľkých letísk je to ľahká možnosť, ale menšie letisko môže byť zložitejšie urobiť si vlastný prieskum, než sa dostanete na zvolené letisko. Najlepšie je skontrolovať sa v predstihu tak, že navštívite webovú stránku letiska a zistíte, kde v Taliansku nájdete miesta pre batožinu.

Vstupenky na Bari do Fasano

Vstupenky na Taranto do Fasano

Vstupenky na Miláno do Florencie

Vstupenky Benátky na Miláno

 

Left Luggage Locations in Italy Airports

 

populárna Letisko

Milan Malpensa Airport je úschovňa batožiny sa nachádza na príletovej úrovni termináli 1. Je otvorená denne od 6 mám 10 popoludnie. náklady sa líšia, pre malé položky, by ste zaplatiť asi 3,50 €, za väčší kus cca 4€, a každý za 24 hodiny.

Rímske letisko Fiumicino je úschovňa batožiny je na prízemí Terminálu 3. Je otvorená denne od 6:30 mám 11:30 pm a bude stáť približne 6 EUR za položku 24 hodiny.

Venice Marco Polo letiska je úschovňa batožiny kancelária je na prízemí, vnútri terminálu na letisku v prístupe 1. Sú otvorené denne od 5 som na 10 popoludnie, ale časy sa môžu líšiť v zime.

Vstupenky na Miláno - Neapol

Vstupenky na Florencia - Neapol

Vstupenky na Benátky - Neapol

Vstupenky na Pisa do Neapol

 

Vlakové stanice, kde si môžete uložiť úschovňu batožiny

Stanice v Ríme

Rím má tri hlavné vlakové stanice, Ostiense, Rím Termini, a Roma Tiburtina. Poskytovatelia ukladania miest pre batožinu v Taliansku sú naozaj rozmaznaní.

Ak ste prechádzajúci vlakom za deň, potom skrinky sú cestou. Všetky tieto stanice majú služby kontroly batožiny, niektorí self-service.

Môžete očakávať, že zaplatí medzi 10 € a 15 € za deň, v priemere. Ako malá poznámka na okraj, staniciach sú tiež skvelé na zásobovanie potravinami a vodou na deň, požičiavanie bicyklov, a čerpanie peňazí.

Stanice V Miláne

Vlaky sú najpohodlnejším spôsobom obchádzania Európy a Milána, existujú štyri hlavné železničné stanice, Milan Lambrate, milan Rogoredo, Milánsky stred, a Milan Porta Garibaldi.

Ako sme už skôr uviedol, nie je tam žiadny nedostatok poskytovateľov služieb, pretože je to veľmi potrebné, keď ste na cestách.

Maximálny čas a hodiny na úschovu batožiny v Taliansku sa líšia pre rôzne stanice a budete platiť priemerne 10 až 15 EUR za deň. Tam môže byť tiež obmedzenia hmotnosti, v niektorých prípadoch preto nezabudnite znova skontrolovať.

Stanice v Benátkach

Venezia Santa Lucia je centrálnou vlakovou stanicou v Benátkach a ponúka nespočetné množstvo možností na umiestnenie batožiny v Taliansku. Rovnako ako v Miláne a Ríme, Benátky ponuky úschovňa batožiny za rozumnú cenu.

Niektorí budú mať hmotnostných rozdielov a možných časových rozdielov. Samoobslužné šatne obchody sú vhodne umiestnené po celom Benátky.

Vstupenky na Miláno do Janov

Vstupenky do Ríma do Janov

Vstupenky na Florencia - Janov

Vstupenky Benátky na Janov

 

 

Miesta batožiny Okolo mesta v hoteloch

Vaša prvá zastávkou bude váš hotel, ubytovňa, alebo Airbnb na umiestnenie batožiny vľavo. Potom, čo ste odhlásil, nebojte sa opýtať, pretože mnoho zariadení bude držať ľavej batožinu zadarmo. Zvyčajne je to len na určitý čas, takže nezabudnite získať príslušné podrobnosti.

Informovať na recepcii o možnostiach trezory a skrinky. Zanechať malý tip, ak si dať batožinu na porter.

Vstupenky na Miláno do Ríma

Vstupenky na Florencia - Rím

Vstupenky do Pisa do Ríma

Vstupenky na Neapol do Rím

 

luggages in Hotel

 

Ľavá batožina Súkromné služby

Naložiť svoje batožiny

To je populárny európske voľby a má hviezdnu povesť. Zameriavame sa na Taliansku a majú pobočky v Ríme, Milan, Florencia, neapol, Pisa, Catania, a Bari, uistiť pokryť všetky Taliansku a jeho slávnych miest. Samoobslužný je skvelou voľbou.

Vyhnúť sa linky a využiť 24-hodinovú ostrahou a čo je najdôležitejšie, Vaša taška je poistená až do výšky € 300.

Kancelárie Úschovňa batožín

To je úschovňa batožiny možnosť špecifickej do Benátok.

Nájdete ich v príletovej hale letiska Marco Polo v Benátkach, vlakovej stanice Santa Lucia v Benátkach, Piazzale Roma, a výletný terminál v Benátkach. Bolo chytro boli umiestnené v oblastiach dopravy. To z neho robí ideálnu voľbu pre pretiahnutia a ísť.

Vstupenky na Miláno do Benátok

Vstupenky do Padovy

Vstupenky na Bologna do Benátky

Vstupenky Rím na Benátky

 

Left Luggage Locations in Italy

 

záver

Pri ceste do Talianska, budete potrebovať ľavej miesta na batožinu, je preto nevyhnutné skontrolovať ich vopred váš itinerár. kontrola krát, skontrolujte hmotnostné obmedzenia, a skontrolujte náklady, byť pripravený! Čo je najdôležitejšie, teraz Taliansku, batožinu zadarmo.

 

Držať sa Uložiť vlak nájsť najlepšie dostupné lístky za najlepšie možné ceny!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Miesta na batožinu v Taliansku a ako ich nájsť” na vaše stránky? Môžete buď vziať svoje fotografie a text a dávajú nám úver s odkazujúce na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/left-luggage-locations-italy/ ?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)