Čas čítania: 7 minút
(Aktualizované: 04/11/2022)

Jeden z najobľúbenejších trás pre dopravu v Európe je z Londýna do Amsterdamu, rýchla cesta s nadmernou 4 miliónov cestujúcich robiť trek každý rok. Špičkovou možnosťou prepravy je vlak cez Eurostar, vysokorýchlostné železnice spájajúcej dve európske metropoly. Táto trasa, ktorý sa otvoril v 2018, stále dobrou voľbou pre tých, ktorí chcú ušetriť peniaze a užívať si pohodlie, ktoré poskytuje železničná doprava.

nižšie, nájdete všetky podrobnosti, ktoré vám pomôžu spravovať cestu Eurostar z Londýna do Amsterdamu.

Eurostar Train Times z Londýna do Amsterdamu

Eurostar jazdí často, s až 16 odletov za deň v závislosti na dovolenku a víkendy. Prvý vlak z Londýna do Amsterdamu odchádza každý deň z Londýna. Pancras v 07:16 a trvá celkom 3 hodiny a 55 minút, pricestuje do Amsterdam Central na 12:11 (Amsterdam Central je holandský meno od hlavnej stanice v Amsterdame). To je často jedným z najlacnejších dostupných leteniek, takže ak si nie ste averziu k vstávajúc skoro môžete ušetriť nejaké peniaze a vydajte sa na úsvite.

Časy trasy sú takmer vždy hodina, ktorá opustí vám veľa možností pre časy odchodov. Posledný vlak v noci odchádza na 17:16 a dorazí 22:11, čo je práve dosť času vychutnať neskoré nočné občerstvenie v holandskom hlavnom meste. Pozrite sa na naše stránky, ktoré nájdete tlačidlo, právo na obrazovke, alebo stačí kliknúť SaveATrain.com, pre kompletný cestovný poriadok Eurostar z Londýna do Amsterdamu.

Ceny vlakov z Londýna do Bruselu

Ceny vlakov z Londýna do Paríža

Ceny vlakov zo Ženevy do Londýna

Ceny vlakov z Londýna do Amsterdamu

 

amsterdam canal on a sunny day

 

Rezervačný Your Ticket On The Eurostar

Všetky vlakové lístky Eurostar obsahujú najmenej dva kusy lístkov batožinu a kabelku. Ak cestujete s pomerne veľa batožinu, môžete sa tiež rozhodnúť pre lístok, ktorý umožňuje priniesť viac vecí. Aj keď rozpočet letecké spoločnosti môžu účtovať menej za ich počiatočné rezervácie, vrece a poplatky výber sedadiel rýchlo sčítajú, Čo znamená, že nakoniec zaplatí viac za oveľa menej.

Ceny leteniek na túto cestu Eurostar z Londýna do Amsterdamu majú tendenciu veľmi kolísať, preto odporúčame zakúpiť vstupenky, akonáhle ste schopní. Všeobecne povedané, Tieto vstupenky sú v predaji tri mesiace vopred, aj keď niekedy môžete nájsť až šesť mesiacov pred dátumom cesty. odporúčame použiť Save A Train vstupenky na svet vlak web nájsť a rezervovať lístky na vlak, ktorý automaticky prehľadáva všetok dostupný inventár, aby vám zistil možnú cenu, zaručená.

Ceny vlakov z Amsterdamu do Londýna

Ceny Rotterdam do Londýn vlakom

Ceny vlakov z Paríža do Londýna

Ceny vlakov Brusel - Londýn

 

Ceny a typy leteniek v Londýne do Amsterdamu vlakom Eurostar

Eurostar vlak prevádzkuje tri triedy kabíny v závislosti na vašom rozpočte. Pre tých, ktorí jednoducho chcú dostať z jedného miesta na druhé, lístky druhej triedy sú vaše najlepšie voľba. Tí, ktorí na služobné cesty môžu namiesto toho prednosť lístok štandardné Premier alebo Business Premier, obaja ktorý vám umožní sedieť v prvotriednych trénerov a zabezpečiť jedlo počas cesty.

Ako sme už bolo uvedené vyššie, oceňovanie mení v závislosti na vašej cesty, takže si budete chcieť rezervovať lístok na vlak hneď, ako sa otvorí dostupnosť. Ak si rezervovať s dostatočným predstihom, budete mať záujem platiť o 92 dolárov spiatočný, alebo o 46 dolárov jednosmerný. Čaká, až na poslednú chvíľu môže riadiť ceny až do neba, s nákladmi takmer zdvojnásobenie neskôr si kúpiť si lístok.

Majte na pamäti, že od mája vpred, priamy vlak z hlavnej stanice v Amsterdame do Londýna St. Pancras začne fungovať, čo vám ušetrí niekoľko hodín času jazdy na spiatočnej ceste. Začína tiež priame spoje do Rotterdam. Tieto služby budú tiež lacnejšie než súčasné cien.

jazda Druh Vybavenie Obmedzenia
Druhá trieda
 • 2 kusy batožiny a jednou rukou tašku zahrnuté
 • Voľba sedadiel k dispozícii po rezervácii
 • Potraviny si môžete zakúpiť
Nenávratné. Pred odchodom vlaku, si môžete vymieňať si lístok. Zmena poplatok 40 Euro a cestovné rozdiel vzťahuje. Ak je nová lístok je lacnejšie ako pôvodná lístky, cenový rozdiel sa nevracia.
štandardné Premier
 • 2 kusy batožiny a jednou rukou tašku zahrnuté
 • Modernizované sedadlá sú vybavené väčší priestor pre nohy a prvotriedny zážitok
 • Ľahké jedlá a nápoje sa podávajú na svoje miesto
Nenávratné. Pred odchodom vlaku, si môžete vymieňať si lístok. Zmena poplatok 50 Euro a cestovné rozdiel vzťahuje. Ak je nová lístok je lacnejšie ako pôvodná lístky, cenový rozdiel sa nevracia.
Business Premier
 • 3 kusy batožiny a jednou rukou tašku zahrnuté
 • Modernizované sedadlá sú vybavené väčší priestor pre nohy a prvotriedny zážitok
 • Kuchár-navrhnutý jedla a šampanské sa podávajú na svoje miesto
 • Prístup do exkluzívneho salónu pred odletom
 • Taxi rezervačné služby sú k dispozícii
 • Zadarmo zrušenie a neobmedzené výmeny do 60 dni po odchode na všetkých trasách medzi Anglicku, Francúzsko a Belgicko.
 • Zadarmo zrušenie a neobmedzené výmeny až do odchodu na priamej trase medzi Veľkou Britániou a Holandskom, a voľné výmeny na nepriamu cestou (Thalys / Eurostar cez Brusel) až do odchodu.

Stojí za to poznamenať, že Eurostar nie je k dispozícii pre tých, ktorí sú držiteľmi železničného prihrávke, takže ak chcete, aby sa táto cesta lákavé a cenovo, kúpiť si cestovný lístok v predstihu. Môžete nájsť vlaky vstupenky on-line na rôznych webových stránkach, aj keď tieto webové stránky vykazujú v porovnaní s rokom 2006 zvýšené ceny lístkov na vlak Eurostar Ušetriť vlaku web.

Potom, čo v hlavnom meste, môžete pripojiť dopredu prostredníctvom mnohých rôznych Amsterdam vlaky. vlakovej dopravy vysokorýchlostné sú ponúkané aj na mnohých miestach na celom kontinente.

Ceny vlakov z Brémy do Amsterdamu

Ceny vlakov Hannover do Amsterdam

Bielefeld do Amsterdam Ceny za vlak

Ceny vlakov z Hamburgu do Amsterdamu

 

Na palube vlaku Eurostar z Londýna do Amsterdamu

Potom, čo na palube, celkový cestovný čas z Londýna do Amsterdamu je približne 3 hodiny a 52 minút. V kombinácii s pre-odchod príjazd, Vaša celková doba cesty sa bude pohybovať okolo 4.5 hodiny.

Vlak samotný ponúka štandardné sedenie ako aj tabuľky, ktoré vám umožní pracovať a jesť s ľahkosťou. Tie majú tendenciu si rána, hoci, takže sa uistite, vybrať vopred, ak je to to, čo si prajete. Bez ohľadu na to, kde sedíte, máte zaručené, že majú dobrý priestor pre nohy a sviečky na nabíjanie zariadení.

Ako už bolo spomenuté, tam je zadarmo WiFi na palube, takže môžete držať krok so všetkými e-mail a požiadavky sociálnych médií. V závislosti na vašej letenke, tiež môžete zamieriť do jedálne trénera, kde môžete nájsť jedlo, nápoje a občerstvenie. Ak ste usadiť do prvej triedy kabíne, potraviny budú prevedené priamo na svoje miesto.

Pri príchode, netreba prejsť pasovou kontrolou, keď po Brexit a odstránenie Veľkej Británie z EÚ tieto služby sa môžu meniť. Uistite sa, či miestne zákony predtým, než si pustiť na svojej ceste.

Ceny vlakov Londýn - Antverpy

Londýn - Lille Ceny za vlak

Ceny vlakov zo Štrasburgu do Londýna

Londýn - Rotterdam Ceny vlakov

 

london to amsterdam by the eurostar train e320

 

Prečo Travel Europe By Train?

Samozrejme, Skutočná otázka znie, prečo práve Európa je najlepšie skúsenosti prostredníctvom cestovanie vlakom – po všetkom, Tento dobre pripojený kontinent je ľahko pojazdný lietadlom, auto, alebo bus. Avšak, existuje len málo vecí, ako romantická ako divokej prírode mimo okna na vlakom, a prvýkrát cestovateľov je tu takmer nič vhodnejšieho než poskakovanie na palube vlaku tesne predtým, než sa odchyľuje. To je v hlbokom rozpore s európskych letísk, kde moderný check-in time je v prebytku dve hodiny a budete tráviť viac času a peňazí dochádzanie k miestu letisko.

Keď už hovoríme o cestovné doby, Európa je preslávená svojou vysokorýchlostných železníc, ktorý ďaleko predčí kľukatými diaľnic. Vlaky na celom kontinente sú rýchle a často priamu, čo znamená, že menej času dochádzanie a viac času preskúmavať.

Vlakové stanice majú aj tú výhodu, že sú dobre umiestnené tak, ako sú často postavené v centre mesta. Zvyčajne poskytujú viac časy odletov denne na tisíce ciest, čo znamená, že budete mať vždy možnosť pre cestovanie.

konečne, vlakové lístky sú otvorenejší, ktorá vám umožní priniesť batožinu a vybrať si svoje miesta bez platenia statný dodatočné poplatky.

To všetko znamená, že, zatiaľ čo Európa má veľa možností pre cestujúcich, Nič sa nevyrovná starej dobrej ceste vlakom.

Ceny vlakov z Frankfurtu do Londýna

Ceny vlakov z Mníchova do Londýna

Ceny Moutiers do Londýna

Ceny vlakov Marseilles do Londýna

 

Zarezervujte si lístky s ušetrením vlaku do Londýna do Amsterdamu vlakom

Vyhľadávanie na našich stránkach pri objednávaní vstupeniek na všetky najlepších európskych destinácií, počítajúc do toho Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, a Spojené kráľovstvo (vrátane vlaku z Londýna do Amsterdamu s Eurostarom). Náš vyhľadávač je navrhnutý tak, aby šetri si peniaze na všetky lístky a nezahŕňa žiadne rezervačné poplatky. Robíme to pre vás ľahké kúpiť tým, že prijíma niekoľko spôsobov, ako platiť, vrátane kreditných kariet, giropay, iDeal, a mnoho ďalších.

Takže, bez ohľadu na váš dôvod pre cestovanie, či už cestujete sami alebo s ostatnými, venujte niekoľko minút vyhľadaniu lístkov na vlak v službe Save a Train, ktorý ponúka najnižšie ceny, zaručená.

 

Pri pohľade na knihu? Vezmite 3 minúty a nájdete lístok pre váš Londýna do Amsterdam vlakom na www.saveatrain.com . Vyplniť dátum a čas, ktorý by ste chceli cestovať, a my vám poskytne najlepšiu cenu pre vaše cesty.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?? Kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-amsterdam-direct-train%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)