Čas čítania: 10 minút
(Aktualizované: 10/09/2021)

Jedným z najbežnejších a najjednoduchších spôsobov, ako cestovať do Londýna a Paríža je cez Eurostar, vysokorýchlostný vlak spájajúci dve hlavné mestá. Aj keď existuje nepreberné množstvo možností pre cestujúcich, ktorí chcú, aby sa chmeľ, Eurostar ostáva jednou z najlepších možností pre rýchlosť, náklady, a jednoduchosť. Vlak využíva podvodné kanála tunela, alebo “Chunnel,” postavený medzi Anglickom a Francúzskom, aby vám dostať rýchlo k cieľu.

nižšie, môžete nájsť všetky informácie, ktoré budete potrebovať, aby vám pomôže spravovať vaše Londýna do Paríža Eurostar cestu.

 

Prečo Travel Europe By Train?

Skôr než začneme, Poďme presne zistiť, prečo Európa je najlepšie skúsenosti prostredníctvom cestovanie vlakom- po všetkom, Tento kontinent bolo osídlené po tisíce rokov, čo znamená, že jej infraštruktúra je často vysoko rozvinutá. Ostatné druhy dopravy sú ľahko dostupné, ale je tu niečo, čo povedať o veľkom čare cestovaní vlakom. To platí najmä pre tých, ktorí cestujú prvýkrát, ktorí môžu využiť cestovného poriadku hop na palube tesne pred tým, než odíde. To je v hlbokom rozpore s európskych letísk, kde sa vaše minimálna doba príchodu pred odchodom aspoň dve hodiny, a budete tráviť viac času a peňazí dochádzanie k miestu letisko.

Keď už hovoríme o cestovné doby, Európa je dobre známy pre svoje vysokorýchlostných železníc, ktorý ďaleko predčí svojimi kľukatými diaľnic a nevhodne umiestnených letiskách. Vlaky na celom kontinente sú rýchle a často priamu, čo znamená, že menej času dochádzanie a viac času preskúmavať.

Vlakové stanice majú aj tú výhodu, že sa nachádza na hlavných turistických destinácií a atrakcií, takže je ľahké vystúpiť vlak a hlavu priamo k cieľu.

konečne, vlakové lístky sú otvorenejší, ktorá vám umožní priniesť batožinu a vybrať si svoje miesta bez platenia statný dodatočné poplatky.

To všetko znamená, že, zatiaľ čo Európa má veľa možností pre cestujúcich, Nič sa nevyrovná starej dobrej ceste vlakom.

Vlaky Eurostar do Bruselu

Vlaky Eurostar z Paríža do Londýna

Vlaky Eurostar z Lyonu do Londýna

Vlaky Eurostar z Londýna do Londýna

 

Rezerváciu lístok na vlak Eurostar

London To Paris In 2hrs 16mins By The Eurostar Train

Jednou z najlepších vlastností vlaku v porovnaní s lietadlom je, že Eurostar premáva z centra mesta do centra mesta. Na rozdiel od vzdialených letísk, ako je Londýn Heathrow a Paríž Charles de Gaulle, Váš vlak odchádza z Londýna St Pancras International, a príde v Gare du Nord, kde si môžete ľahko chodiť na všetky z najlepších mestských pamiatok.

Ako bolo spomenuté, Vstupenky všetky Eurostar zahŕňať najmenej dva kusy batožinu a kabelku. Ak ste prináša veľa batožiny, Môžete sa tiež rozhodnúť pre lístok do vyššej triedy, ktorý vám umožní priniesť viac tašiek. na rozdiel, cenovo dostupné letecké spoločnosti môžu účtovať menej za ich počiatočné rezervácie, ale vrece a poplatky výber sedadiel rýchlo sčítajú.

Ceny vstupeniek na tejto ceste majú tendenciu kolísať veľa, preto odporúčame zakúpiť vstupenky, akonáhle ste schopní. Všeobecne povedané, Tieto vstupenky sú v predaji tri mesiace vopred, aj keď v závislosti na ročnom období, môžete tiež nájsť až šesť mesiacov vopred. odporúčame použiť webové stránky nájsť a rezervovať lístky na vlak, ktorý automaticky prehľadáva všetok dostupný inventár, aby vám zistil možnú cenu, zaručená.

Londýn do Antverpských vlakov Eurostar

Lille do londýnskych vlakov Eurostar

Vlaky Eurostar z Londýna do Londýna

Londýn do vlakov Rotterdam Eurostar

 

Stanovenie ceny a druhy cestovných lístkov

Eurostar vlak prevádzkuje tri triedy kabíny, V závislosti na vašom rozpočte. Pre tých, ktorí jednoducho chcú dostať z jedného miesta na druhé, lístky druhej triedy sú vašou najlepšou možnosťou. Tí, ktorí na služobné cesty môžu namiesto toho prednosť lístok štandardné Premier alebo Business Premier, obaja ktorý vám umožní sedieť v prvotriednych trénerov a zabezpečiť jedlo počas cesty, poďme sa teda dozvedieť niečo o lístkoch na vlak Londýn - Paríž:

jazda Druh Vybavenie Obmedzenia
Druhá trieda
 • 2 vrátane batožiny a jednej kabelky
 • Voľba sedadiel k dispozícii po rezervácii
 • Potraviny si môžete zakúpiť
Nenávratné. Pred odchodom vlaku, si môžete vymieňať si lístok. Zmena poplatok 40 Euro a cestovné rozdiel vzťahuje. Ak je nová lístok je lacnejšie ako pôvodná lístky, cenový rozdiel sa nevracia.
štandardné Premier
 • 2 vrátane batožiny a jednej kabelky
 • Modernizované sedadlá sú vybavené väčší priestor pre nohy a prvotriedny zážitok
 • Ľahké jedlá a nápoje sa podávajú na svoje miesto
Nenávratné. Pred odchodom vlaku, si môžete vymieňať si lístok. Zmena poplatok 50 Euro a cestovné rozdiel vzťahuje. Ak je nová lístok je lacnejšie ako pôvodná lístky, cenový rozdiel sa nevracia.
Business Premier
 • 3 vrátane batožiny a jednej kabelky
 • Modernizované sedadlá sú vybavené väčší priestor pre nohy a prvotriedny zážitok
 • Kuchár-navrhnutý jedla a šampanské sa podávajú na svoje miesto
 • Prístup do exkluzívneho salónu pred odletom
 • Taxi rezervačné služby sú k dispozícii
 • Zadarmo zrušenie a neobmedzené výmeny do 60 dni po odchode na všetkých trasách medzi Anglicku, Francúzsko, a Belgicko.
 • Zadarmo zrušenie a neobmedzené výmeny až do odchodu na priamej trase medzi Veľkou Britániou a Holandskom, a voľné výmeny na nepriamu cestou (Thalys / Eurostar cez Brusel) až do odchodu.

Ako sme už bolo uvedené vyššie, oceňovanie mení v závislosti na vašej cesty, takže budete chcieť, aby si raz otvorí dostupnosť. Ak si rezervovať s dostatočným predstihom, budete mať záujem platiť o 55 dolárov jednosmerný, alebo 90 dolárov spiatočný. Čaká, až na poslednú chvíľu môže riadiť ceny až do neba, s nákladmi takmer zdvojnásobenie neskôr si kúpiť si lístok. To platí ako pre spiatočnej a jednosmerných leteniek.

Stojí za zmienku, že Eurostar nie je k dispozícii všetkým, ktorí sú držiteľmi železničného preukazu, ak teda chcete, aby bola táto cesta lákavá a dostupná, kúpiť si cestovný lístok v predstihu. Môžete nájsť vlaky vstupenky on-line na rôznych webových stránkach, keď ceny lístok na vlak môže nafukovať v porovnaní s Uložiť vlak.

Vlaky Calais do Londýna Eurostar

Bruggy do londýnskych vlakov Eurostar

Vlaky Eurostar z Haagu do Londýna

Vlaky Eurostar do Berlína

 

Check-In v Londýne St-Pancras Station

V závislosti na triede cestovné, budete chcieť, aby sa dospelo si nástupnej stanice prinajmenšom 40-60 minút pred odchodom vlaku z Londýna do Paríža. Ak ste si rezervovali prvotriedny lístok Business Premier z Londýna do Paríža, budete mať prístup do exkluzívneho salónika. Inak, Existuje mnoho obchodov a reštaurácií k dispozícii pre vás prezrieť. Niektoré z našich obľúbených reštaurácií patrí:

 • Káva AMT – V kaviarni na dvoch miestach v rámci staníc. Je vybavený ručne vyrábané nápoje a plne kompostovateľných kelímkov, ktoré rozosmejú okolie.
 • hlaveň Vault – Tradičné anglická krčma, ktorá ponúka remeselnícke piva, real pivo, Giny, káva, a liehoviny. To tiež sú raňajky a klasická krčma cestovné.
 • Chop'd – Reštaurácie zdravie zameraný, Chop’d ponúka rôzne polievky, šaláty, dusené mäso, a zábaly pre všetky typy cestovateľov.

V prípade, že robíte len na výlet, Stanica má tiež úschovňa batožiny miesta pre vás pre ukladanie batožinu. Tieto možnosti ukladania sú lacné a často ponúkajú predĺženú pracovnú dobu.

Kolín nad Rýnom do vlakov Eurostar

Vlaky Eurostar z Gentu do Londýna

Vlaky Eurostar z Middelburgu do Londýna

Leiden do londýnskych vlakov Eurostar

 

London UK

 

Palube Eurostar Train

Potom, čo na palube, celkový čas jazdy z Londýna do Paríža je približne 2 hodiny a 16 minút. V kombinácii s pre-odchod príjazd, Vaša celková doba cesty sa bude pohybovať okolo 3 hodiny.

Vlak samotný ponúka štandardné sedenie ako aj tabuľky, ktoré vám umožní pracovať a jesť s ľahkosťou. Tie majú tendenciu si rána, hoci, takže sa uistite, vybrať vopred, ak je to to, čo si prajete. Bez ohľadu na to, kde sedíte, máte zaručené, že majú dobrý priestor pre nohy a sviečky na nabíjanie zariadení.

Ako už bolo spomenuté, na palube je bezplatné WiFi, takže môžete držať krok so všetkými e-mail a požiadavky sociálnych médií. V závislosti na vašej letenke, tiež môžete zamieriť do jedálne trénera, kde môžete nájsť jedlo, nápoje, a občerstvenie. Ak ste usadiť do prvej triedy kabíne, potraviny budú prevedené priamo na svoje miesto.

Vlaky Düsseldorf do Eurostar

Essen do londýnskych vlakov Eurostar

Vlaky Eurostar z Munster do mesta Londýn

Leuven do londýnskych vlakov Eurostar

 

Príchodu na stanici Nord Paris Gare du

Vlaky z St.. Pancras stanice dorazí v stredu Paríža, na stanici Gare du Nord. Tento nádherný stanica je umelecké dielo samo o sebe, s jeho priečelí postavený v polovici roka 1800 a udržuje krásne. Urobte si chvíľku, aby si budovu predtým, než vyrazíte navštíviť mesto.

Vzhľadom k tomu, budete už absolvovali check-in pred opustením Británii nebudete musieť dokončiť proces príchodu. To je tiež v súčasnosti platí pre pasovou kontrolou, aj keď sa vo Veľkej Británii opustenie EÚ je pravdepodobné, že tieto procesy dozná výrazných zmien.

akonáhle dorazí, budete v centre mesta, s desiatkami možností pre potraviny, obchody, a nápoje. Ak sa rozhodnete opustiť staníc, nájdete v okolí Brasserie Terminus Nord, preslávené reštaurácie v štýle Art Nouveau priamo cez ulicu od vlakovej stanice. Inak, musíte proste blúdiť v ľubovoľnom smere nájsť niektoré z najlepších potravín a nápojov v Európe.

V rámci samotného nádražie, nájdete metro a RER vlakov, rovnako ako vlaky cestujú po celom Francúzsku. Miestne koľajnice a vlaky metra môže trvať vás v priebehu celého francúzskeho hlavného mesta, mnohým múzeí, galéria, a turistov atrakcie v rámci.

Ak prichádzajú skoro a mieri priamo von k prehliadke pred check-in do svojho hotela, môže to byť tiež dobrý nápad, aby sa výhody možnosti úschovňa k dispozícii v rámci nádražie. Tieto sklady sú pomerne lacné a môže byť vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú maximalizovať svoje dni.

Ako držiteľ priame vlakové lístky Eurostar, ste schopní získať 2 pre 1 prístup k mnohým z týchto múzeí a galérií, ktoré vám môže ušetriť stovky dolárov.

Vlaky z Eurostaru do Frankfurtu

Vlaky Eurostar z Mníchova do Londýna

Moutiers do londýnskych vlakov Eurostar

Marseilles do londýnskych vlakov Eurostar

 

 

Train Times Londýna do Paríža Eurostar

Eurostar jazdí často, s až 19 odletov za deň v závislosti na dovolenku a víkendy. Prvý vlak dňa odchádza na 05:40 a trvá celkom 2 hodiny a 37 minút. To je často jedným z najlacnejších dostupných leteniek, takže ak si nie ste averziu k vstávajúc skoro môžete ušetriť nejaké peniaze a vydajte sa na úsvite. Ďalším prínosom tohto predčasného odchodu je, že váš čas príchodu v Paríži 09:17, čo znamená, že máte celý deň pred sebou pre všetky aktivity, ktoré chcete vybrať.

krát trasa inak hodinové alebo viac, čo vám dáva veľa možností, od ktorého si vybrať. Posledný vlak v noci odchádza na 18:31 a dorazí 21:47, zanechal vám dostatok času sa dostať do Vášho hotela alebo dokonca vyraziť na nočné jedlo a nahliadnuť na trblietavých svetiel na Eiffelovu vežu. Tieto nočné vlaky môžu predstavovať lôžkových vozňov, ktoré sú dobrý spôsob, ako urvat pár minút spánku pred pokračovaním na vašej ceste. Okrem toho, niektoré vlaky môžu cestovať do iných miest po celú noc.

Den Helder do vlakov Eurostar v Londýne

Vlaky Maastricht do Londýn Eurostar

Dijon do vlakov Eurostar v Londýne

Bonn do vlakov Eurostar v Londýne

 

eiffel tower

 

Ďalšie trasy s vlakom Eurostar, ktoré nie sú z Londýna do Paríža

Aj keď tento článok sa zameriava predovšetkým na cestovnom ruchu medzi St.. Medzinárodná nádražie Pancras a Gare du Nord, Eurostar tiež prevádzkuje počet priamych liniek z Londýna:

 • Brusel – Vlaky jazdia každý 90 minút 2 hodiny. To trvá len niečo málo cez 2 čas na dosiahnutie Brusel Midi / Zuid stanice.
 • Calais / Frethun- Vlaky jazdia každú hodinu alebo viac z Londýna a celkom cestovanie vlakom je len niečo málo cez hodinu.
 • Málo- Vlaky odchádzajú takmer každú hodinu do Lille, Nachádza sa v severnom Francúzsku. Tam je jednoduché pripojenie k sieti francúzsky TGV pre vás prevod. Cesta trvá približne 1.5 hodiny.
 • Disneyland v Paríži – Vlaky jazdia niekoľkokrát týždenne po celý rok a každý deň počas školských prázdnin. Železničná stanica sa nachádza priamo pred vchodom do Disneylandu. Cesta trvá pod 3 celkom hodín.
 • Lyon, Avignon, a Marseille- Po celý rok vlak prevádzkuje od 1 do 5 dni v týždni, aj keď je sezónne ovplyvnený, uistite sa, že je spustený, keď ho potrebujete. To sa zastaví na stanici Lyon Part-Dieu (4.75 hodiny), stanica Avignon TGV (6 hodiny), a Marseille St Charles stanice (6.5 hodiny).
 • Aime, La Plagne – prevádzkové
 • Amsterdam a Rotterdam – Nová služba, ktorá začala v roku 2018, stačí mať jednu z denných vlakov do Amsterdamu, ktorý zahŕňa zastávku v Rotterdame. Úplne doba jazdy je asi 4 hodiny.

Existujú aj iné sezónne trasy sú k dispozícii pre aktivity, ako je lyžovanie v zime, tak sa určite pozrieť sa často, aby zistili, či je spustená služba.

Je tiež možné dosiahnuť ďalšie destinácie v rámci Európy tým, že využije jednu zastávku a pokračuje vpred zo staníc umiestnených v Lille, Brusel, a Paríž. Získanie cestovných lístkov je ľahké a vyžaduje len jediný itinerár.

podobne, ak ste na cestách do Londýna od inde vo Veľkej Británii, môžete tiež zvoliť, aby začína svoje Eurostar cestu na medzinárodných stanici Ebbsfleet alebo medzinárodného nádražie Ashford miesto St. Pancras. To je užitočné najmä pre tých s vozidlami, ako Ashford ponúka garáž a priamy prístup na vlakovej stanici.

 

Rezervovať vstupenky na Uložiť vlaku For Your Londýna do Paríža vlakom

Vyhľadávanie na našich stránkach pri objednávaní vstupeniek na všetky najlepších európskych destinácií, počítajúc do toho Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, a Spojené kráľovstvo (vrátane Londýna do Paríža vlakom s Eurostar). Náš vyhľadávač je navrhnutý tak, aby šetri si peniaze na všetky lístky a nezahŕňa žiadne rezervačné poplatky. Robíme to pre vás ľahké kúpiť tým, že prijíma niekoľko spôsobov, ako platiť, vrátane kreditných kariet, giropay, iDeal, a mnoho ďalších.

 

Takže, bez ohľadu na váš dôvod pre cestovanie, či už cestujete sami alebo s ostatnými, trvať niekoľko minút k hľadaniu lístky na Uložiť vlaku, ktorý ponúka najnižšie ceny, zaručená.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?? Kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-paris-train%2F%0A%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)