Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 18/03/2022)

Najdlhšie cesty vlakom na svete sú veľmi dlhé! Tieto cesty môžu trvať niekoľko dní a prejsť tisíce kilometrov.

Takže, Tu sú cesty, ktoré sa najdlhšia Európe, Ázie, Austrália, a USA.

 

Najdlhšia ceste vlakom na svete

 

1: Trans-Siberian Express je najdlhšia cesta vlakom

Vzdialenosť: 5,722 míľ

Trvanie: 6 dni +

Najdlhší železničný cesta na svete začína v Moskve a končí vo Vladivostoku. Po prvé, prevezme 6 dní ku kompletnému. Cestujúci na to Európska cesta prejsť cez niekoľko časových pásiem. Krajina na tejto ceste zahŕňať Uralu a Bajkal. Vlaky na tejto ceste odchýliť každý 48 hodiny.

 

scenérie na dlhých jazdách vlakov
Bajkal: najhlbšie jazero na svete

2: Východná & Orientálny expres

Vzdialenosť: 1,200 míľ

Trvanie: 3+ dni

Toto cesta cesty cez juhovýchodnej Ázii z Bangkoku do Singapuru. Vlak zastavuje pri rieke Kwai a Kuala Kangsar. Trvanie cesty je buď 3 alebo 4 dni. Okrem toho, cesty zvyčajne trvá Miesta cez víkendy. Ďalej, ubytovacia je súkromný a pekne zdobené. Vzhľadom k tomu, ubytovanie je kompaktný, že sa najlepšie hodí pre sólo cestovateľov.

Brusel Lille Vlaky

Antwerp do Lille Vlaky

Paris Lille Vlaky

Lyon Lille Vlaky

 

3: Kanadský najdlhší vlak

Vzdialenosť: 2,700 míľ

Trvanie: 3 dni

Po prvé, nie je WIFI Na tejto transkontinentálnej cesty. Takže, byť pripravený tráviť čas pri pohľade na krajinu. Pretože hory, lesy, a ďalšie kanadskej krajiny uvidíte berie dych. Cesta začína v Vancouver a končí v Toronte. Užite si komfortné lôžkových vozňov, zatiaľ čo vám záblesky losov, jeleň, a dokonca aj medvede.

 

4: California Zephyr najdlhší vlak

Vzdialenosť: 2,348 míľ

Trvanie: 51 hodiny

Táto cesta je najviac pozoruhodné, pretože to je najdlhšia v Spojených štátoch. Cesta pokrýva priekopníkmi, skalnaté, a kaňony. Kľúčovými zastávky na tejto ceste sú Denver, Salt Lake city, Reno, a Sacramento.

 

 

5: indian Pacific: Sydney Perth (Austrália)

Vzdialenosť: 2,704 míľ

Trvanie: 65 hodiny

Tento najdlhšia cesta vlakom predstavuje najdlhší úsek priamej železničnej trati na svete. Po prvé, Cestujúci dostať zažiť šírka Austrália. Okrem toho, súčasťou scenérie sú vodopády, lesy, a modré hory. Vzhľadom k svojej dĺžke, Existuje mnoho kľúčových zastávok na to trasa. Zastávky zahŕňajú Broken Hill, Adelaide, Údolie Barossa, Kalgoorlie, Cook, a Rawlinna. Lístky na vlak na tejto ceste sú drahé, ceny začínajú na viac ako $600.

 

6. Vivek Express: Dibrugarh do Kanyakumari (India)

Vzdialenosť: 2,633 míľ

Trvanie: 82 hodiny

Podobne ako v Indickom Pacifiku, Tento vlak je najdlhšia cesta vlakom v Indii. Vzhľadom k tomu, že cestuje po celej dĺžke Indie a má priemerná rýchlosť z 32 Km za hodinu. Na rozdiel od iných dlhých cestovných lístkov vlakových ciest pre tento vlak štartu na $10.

 

 

7: Paríž-Moscow najdlhší vlak Express

Vzdialenosť: 1,998 míľ

Trvanie: 48 hodiny

Aj keď tento vlak je najdlhšia trans-európske Cesta trvá iba 2 dní ku kompletnému. Vlak odchádza z francúzsky kapitál a dorazí do ruského hlavného mesta. Pretože táto cesta vedie cez Bielorusko, na cestu budete potrebovať bieloruské vízum. Okrem toho, na vstup potrebujete vízum Rusko.

Lyon Marseille Vlaky

Paríža do Marseille Vlaky

Som rád, že Marseille Vlaky

Bordeaux do Marseille Vlaky

 

Rezervácia najdlhší vlakom s ušetriť Train

Rezervačný dlhú cestu vlakom by nemalo trvať dlho. To je dôvod, prečo pri ušetriť Train máme Nákupný proces rýchly lístok.

 

Prihlásiť sa na našich webových stránkach teraz a prijať 3 minúty nájsť Najlacnejšie lístok na vlak na cestu. Vstupenky je možné zakúpiť pomocou kreditnej karty a platby bankové reálnom čase a mnoho ďalších možností na Uložiť vlak webové stránky.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flongest-train-journeys-world%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)