Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 05/11/2021)

Od európskych hradov a starodávnych starých miest po vzrušujúci Hongkong, títo 7 vďaka milostným destináciám na celom svete vaša láska stúpa. Títo 7 milostné ciele sú dokonalým prostredím pre úžasnú kapitolu vášho milostného príbehu, a oživiť kúzlo.

 

1. Najromantickejšia láska po celom svete: Paríž

Ak hľadáte synonymá v slovníku „láska“,, nájdete Paríž vyhláskovaný veľkými písmenami. Jeho nevysvetliteľné kúzlo, kráska v noci, cukráreň, a veľa miest pre romantické obrázky, urobiť z Paríža jeden z 7 milostné destinácie po celom svete.

Prechádzky po krásnej štvrti La Marais, počúvanie pouličnej hudby, alebo si urobiť piknik na tých najkrajších miestach, Paríž je stelesnením romantiky. Áno, nemusí byť prekvapením, že Paríž je špičkou svadobná destinácia v Európe, a možno si myslíte, že všetky jeho romantické miesta budú plne obsadené. Avšak, toto milé mesto je plné miest, kde môžete kričať svoju lásku, alebo si nechajte urobiť snímku bez turistov. Paríž je nepochybne hlavným mestom lásky, pre všetky páry, vo všetkých farbách dúhy.

Najromantickejšie veci v Paríži

Prejdite sa po Musee Carnavalet, bozk na kanál Saint-Martin, a užite si romantický piknik v ikonickom priestore Champs de Mars.

Amsterdam do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríža s vlakom

Z Bruselu do Paríža vlakom

 

A wedding in paris is the most romantic love destination on the planet

2. Najlepší cieľ lásky v Taliansku: Benátky

Zatiaľ čo Benátky sú jedným z naj turistickejších miest v Európe, nájdete veľa skrytých miest, kde zdieľať želatínu alebo pizzu. Mestské mosty vás a vašu milovanú dovedú do zákulisných rohov, uličky, a miestne reštaurácie, kde by ste sa mohli pohltiť ďalej Talianska kuchyňa, a toasty, ktoré si obľúbite s talianskym vínom alebo s Aperolom.

Perfektný romantický deň v Benátkach sa začne objavovaním mnohých mostov. Potom, pre ktoré by ste mohli zhltol 2 a gelato. Návštevu sa odporúča nechať na 2 pôvabné ostrovy Burano a Murano, na druhú polovicu dňa, po odchode davov turistov. Tadiaľto, budete mať ostrovy všetky pre seba, pre romantické obrázky.

Najromantickejšie veci v Benátkach

Túlajte sa po Dorsodure, miestne susedstvo, alebo večerať v Cantina Do Spade, kde Casanova zvykla večerať. Potom, môžete si dať romantický obed na úchvatnom ostrove Burano, a užite si jazdu gondolou pri západe slnka. Môžete začať svoju romantickú dovolenku s romantická cesta vlakom z Londýna alebo Švajčiarska do Benátok.

Z Florencie do Milána vlakom

Florencia do Benátok s vlakom

Z Milána do Florencie vlakom

Benátky do Milána vlakom

 

Romantic Love Gondola ride in Venice

 

3. Destinácie lásky v Európe: jazero Como

Slnko zapadá do Álp, odráža sa v jazere, a prechádzate sa so svojím milovaným Spolu Prechádzka milencov, stopa zamilovaných vo Varennej. Iste budete súhlasiť, že to robí Comské jazero, nezabudnuteľný cieľ lásky pre romantický útek pre 2.

Okrem pôvabného mestečka Varenna, Bellagio, a Vezio ponúkajú nádherný výhľad na jazero Como a množstvo romantických miest.

Najromantickejšie veci v jazere Como

Užite si super romantickú prechádzku pohorím Lari až na magický piknik v Monte Crocione. Ak ste milovníci adrenalínu, potom let hydroplánom nad jazerom prebudí tie motýle!

Florencia do vlaku

Miláno do Como s vlakom

Turín do Como s vlakom

Janov do Como s vlakom

 

A couple sitting by lake Como lake

 

4. Destinácie lásky v Číne: Hongkong

moderný, napínavé, fascinujúce, Hongkong je jedno z najromantickejších miest na svete. Na mestské mrakodrapy, a ostrovy, ponúknite úžasné výhľady na obrázky, ktoré zachytia vašu lásku. Hongkong je nádherný za denného a nočného svetla, západ a východ slnka, ponúka veľa romantických aktivít, pre pohodová dovolenka pre dvoch, alebo epické dobrodružstvo, umiestnením do vrchnej časti 7 milostné destinácie po celom svete.

Najromantickejšie veci v Hongkongu

Perfektný romantický deň začne plavbou okolo prístavu Victoria, alebo piknik v piesočných plážach Repulse Bay. Poobede, môžete absolvovať súkromnú hodinu varenia, a na záver zdvíhaním okuliarov lásku k západu slnka.

 

 

5. Love Destination Worldwide: Rakúsko

Rakúsko, zem hradov, nádherné záhrady, a očarujúce mestá, je obľúbenou milostnou destináciou v Európe. Ak chcete uniknúť davom, potom je Halstatt dokonalým cieľom, okrem iných nádherné jednodňové výlety z Viedne.

Úžasné prírodné rezervácie ako Innsbrucker ponúkajú najkrajší výhľad na rakúske hory a údolia, na romantickú túru. Navyše, očarujúce starodávne mestá, ktoré sú ideálnym miestom pre šťastné veky po legendárnych milostných príbehoch. Avšak, ak dávate prednosť mestskejšiemu úniku, potom je Viedeň úplne ideálna na romantický víkend. navyše, Viedeň je jedným z najobľúbenejšie destinácie LGBT na svete, takže víta všetky páry, v akomkoľvek stave vzťahu, a len čakám na teba a tvoju polovičku.

Najromantickejšie veci v Rakúsku

Romantický deň v Rakúsku sa začne rakúskou štrúdľou na raňajky v miestnej kaviarni. Potom, vydajte sa na prechádzku do rakúskej záhrady alebo zámku. Navyše, ak ste športový pár, tak túra v rakúskych Alpách, bude ideálne.

Salzburg do Viedne s vlakom

Mníchov do Viedne s vlakom

Graz do Viedne s vlakom

Praha do Viedne s vlakom

 

A couple sitting in a valley in austria watching the mountains

 

6. Milujte destinácie po celom svete: Praha

Drobné a očarujúce, Praha je strašne romantická a právom si drží miesto v našej 7 najlepšie milostné destinácie na svete. Áno, je to preplnené turistami, ale je tu veľa vyhliadok a zelených parkov, vyhnúť sa davom cestujúcich, a stále si užívajte to najlepšie zo starej Prahy.

Roztomilé malé tyčinky, skvostné mosty, a štvrť Malá Strana sú perfektným prostredím pre romantiku. Zatiaľ čo Praha je jednou z najobľúbenejších destinácií v Európe, je tam dosť veľa skrytých miest; pôvabná štvrť Malá Strana, a park s výhľadom na mesto, Palackého most, sú iba a pár skrytých romantikov.

Najromantickejšie veci v Prahe

Prechádzka na Malej Strane, pivo pri Vltave, večera s výhľadom na mesto, a koktaily v bare Hemingway.

Norimberg do Prahy s vlakom

Mníchov do Prahy vlakom

Z Berlína do Prahy vlakom

Viedeň do Prahy vlakom

 

A couple strolling and holding hands on the streets of Prague

 

7. Milujte destinácie po celom svete: Jazerná oblasť v Anglicku

Keď miesto inšpirovalo romantickú poéziu Williama Woodswortha, potom je to top milostná destinácia. Naozaj, uvidíte, že jazero v západnom Anglicku je mimoriadne romantické. Vďaka 6 prírodné rezervácie anglického vidieka a krajiny, a 16 úchvatné jazerá.

Nachádza sa v regióne Cumbria, krajina jazier je jedným z najkrajších regiónov v Anglicku. teda, turistika dolu kopcom, k jazerám a plesiam, je jedna z najromantickejších vecí na svete. Budete mať pocit, že vkročíte do čarovného románu Jane Austen, kde láska vzdoruje všetkým prekážkam.

Najromantickejšie miesta v Cumbrii

Keswickovo jazero, na nádhernú túru dole na piknik pri jazere. Navyše, Vrchol Helvellyn, a vodopád sú úplne zasnené miesta pre dvoch.

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Paríž do Londýna s vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna vlakom

 

England love destination

 

Títo 7 milostné destinácie sú úžasné miesta, ktoré okorenia váš vzťah. tu na Uložiť vlak, radi vám pomôžeme naplánovať váš romantický útek do týchto snových a vzrušujúcich milostných cieľov.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok „7 Love Destinations Worldwide“ na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Flove-destinations-worldwide%2F– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)