Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 29/03/2020)

Som vášnivý cestovateľ a že sama je individuálne cestovateľ. Najlepšia vec, o tejto bytosti, že dostanete vidieť svet a nemusíte čakať, až niekto získať zadarmo a potom naplánovať výlet a brať ich vymoženosti do preferencií. Takže, keď ste na cestách sólo dostanete plánovať podľa toho, čo miesto, kam chcete ísť do a ako a kedy chcete ísť na cestu. vidieť Francúzsko bol na mojom zozname urobiť nejakú dobu, a to najmä, aby túto cestu cez vlak bolo niečo, čo som plánovanie robiť. Tiež, aby sa na bezpečnej strane, a nie mať zbytočný výlet, rozhodol som sa Kniha My Train Ticket on-line a vopred.

 

plánovať svoju cestu

plánovanie dáta

Tak ako som sa začať s knihou my lístky on-line? Prvým krokom predtým, než som si lístky na vlak Potreboval som pochopiť dobu mojej cesty a tiež s vedomím, čo boli miesta, ktoré som chcel vidieť. Ako mapa Francúzsko bola vyložená? To mi pomohlo pochopiť, čo bol plán, že budem na návšteve každý a každý jeden z tých miest,.

 

Potom, čo som sa stanovenými, a potom prišiel za úlohu, ktorým sa stanoví termín i čas som mal stráviť na každom mieste. Si svoj lístok na vlak potrebuje, aby som veľmi konkrétnu predstavu o dátume a čase mojej cesty. Z tohto dôvodu plánujete musela byť dokonalá.

Kolín nad Rýnom do Frankfurtu Vlaky

Mníchov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

 

Rezervácia vstupeniek na vlak on-line

Hoci tam je výhoda knihy moja lístok na vlak cez web je, že stačí použiť rovnaký portál znovu vykonať zmeny v rezervácii; s druhom človeka som chcela som, že je to posledná možnosť. Potom prišla krok knihy môj vlak vstupeniek on-line. So všetkými dátami a časy cestovania teraz na mieste, rezerváciu prostredníctvom on-line portály, ako je www.saveatrain.com robil úloha pomerne jednoduché. Tiež, proste pripadá právo spomenúť, že je tiež nutné dávať pozor na webových stránkach, ktoré používate pre knihu môj vlak vstupeniek on-line. Hlavným dôvodom je, že väčšina internetových stránok majú skryté náklady, ako je spracovanie poplatkov a poplatkov za rezerváciu.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

život jednoduchšie

dnes technológie sa definitívne urobil naše životy a urobil podobné cestovanie po celom svete pomerne ľahko tým, že ste si svoje lístky na vlak online bez problémov a musia byť presvedčení o cestovaní, ktoré musíte podniknúť. Ja si svoje lístky na vlak on-line, viď?

Janov do Miláno Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Bologna do Miláno Vlaky

Verona Milan Vlaky

 

Naším cieľom je, aby sa váš život jednoduchší, keď cestovanie vlakom, dajte nám vedieť, či existuje niečo, čo môžeme robiť lepšie (ak si prečítate až doteraz si zaslúži kupón, tak pre 5% zľava použitie kupón: emailový kupón) – https://www.saveatrain.com

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmake-your-life-easier-with-save-a-train%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)