Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 12/11/2021)

Miláno Rím vlakom alebo Ríma do Milána je ľahko a efektívne skúsenosti. Nehovoriac o tom, krásne! Môžete si vziať a lacnejšie vlak čo môže trvať dlhšie ako 3 hodín, ale že Vlaky z Milána do Ríma vám umožní skočiť na nevyhnutné zastaví, aby preskúmala. Alebo môžete naskočiť na nepretržitý vysokorýchlostný vlak Freccia, čo trvá len 3 hodiny a 3 minút, omnoho menej ako na celú cestu lietadlom! Čokoľvek sa rozhodnete, tento rýchly sprievodca vám pomôže pri výbere najlepšieho rozhodnutia pre seba a vašu cestu!

Stručné Fakty:

  1. Cestovné vzdialenosti: 297 míľ
  2. Najrýchlejší čas: 3hod:03m
  3. Denné vlaky: 89
  4. Cestovné lístky na vlak z Milána do Ríma začínajú od :$51
  5. Najlepší poskytovateľ lístok na vlak: Save A Train samozrejme

 

Milan do Ríma Train & Rím K Milan By Train: Krajina

Pripravte sa na niektoré skutočne pozoruhodné scenérie ako si jazdu na juh cez Taliansko Lombardie, emilia Romagna, a Toskánsko regióny. Mnoho Trenitalia Freccia AV vlaky zastaviť v Bologni, Padova alebo Janov cestou do Ríma. Na rýchlejších trás, nebudete musieť prestupovať. Avšak, ak ste na cestách na pomalší a menej nákladné regionálnym vlakom, môže byť potrebný na presun z jedného vlaku do druhého. Ak nie ste v zhone a chcete, aby čo najviac z vašich Milan do Ríma Vlakom cesta, potom odporúčame túto možnosť. Tu sú hlavné!

1. Lombardia

S Milanom ako jej základného imania, nie je divu, že návštevníci sa hrnú do svojich miliónov na Lombardia každý rok. Ale okrem módneho favorita, veľa viac, musia navštíviť miesta v regióne Lombardia z Talianska sú kričí sa k navštívenej.

Existuje nespočetné množstvo vecí, ktoré sa v tejto oblasti; obdivný potopenej hradov malebná jazera, návštevou husle workshopy v historických miest, je ohromený umením a architektúrou Mantova - Lombardie naozaj říz pre návštevníkov.

Lístok do Milána do Mantua

Turín do Mantua lístok na vlak

Padova do Mantua lístok na vlak

Vlakový lístok do mesta Mantua v Benátkach

 

2. emilia Romagna

Veríme, emilia Romagna Ľahko zodpovedá atrakcie viacerých slávnych Toskánsku a Lombardii a ponúk lákavo prostých možností stravovania a ubytovanie. to je a Milan do Ríma Vlakom cesta najlepšie strážené tajomstvo podľa nás ale aj Rím do Milána vlakom! Vyskočiť na tejto stanice a ísť preskúmavať!

Bolognia na Modena Vlaky

Venice do Modena Vlaky

Janov na Modena Vlaky

Florence na Modena Vlaky

Emilia Romagna on the way from Milan to Rome By Train

 

3. Bologna

Existuje toľko vecí, ktoré sa v Bologni pri cestovaní z Miláno do Ríma s vlakmi Trenitalia. Odporúčame ho ako jeden z najlepších spotov, aby zvážila, skákanie na. Stúpanie stredovekej veže, kniha fun food zájazdy. Ak chcete zostať o niečo dlhšie, to je skvelý základ pre objavovanie Medzi ďalšie zaujímavosti v oblasti.

Vlakový lístok do mesta Bologna

Lístok na vlak Florencia - Bologna

Vlakový lístok do Ríma do Bologne

Lístok do Milána do Bologne

Bologna on the way from Milan to Rome By Train

 

4. Padova

Menej ako 30 minút jazdy na vysokorýchlostný vlak z Benátok, Väčšina návštevníkov Padova príliš často ignoruje. Ešte, to je pre skvelý celodenný výlet z Benátok, ponúka pohľad do bohatá história mesta, ktoré kedysi mocný komúna.

Domov do Talianska to druhá najstaršia univerzita, založené v 1222, Padova si zachoval živý atmosféru univerzitného mesta, živým námestiach a arkádové ulice, veľa kaviarní a barov, kde všadeprítomné Spritz je de rigueur ako deň vetry až do večera. Nenechajte si ujsť!

Miláno Padova Vlaky

Verona Padua Vlaky

Bologna do Padovy Vlaky

Bergamo do Padovy Vlaky

Padua Italy

 

5. Janov

Pre každého, kto cestuje po Miláno do Ríma s vlakmi Trenitalia alebo iným smerom okolo trasy a je hľadáte hlboko vrstvený, často nelakované, a smelo autentický skúsenosti cestovné.

Odporúčame zamieriť do Janova (ktoré, ako Benátky bolo kedysi mocné námornej republika) fronting Ligúrskeho Mora. Ponúka viac surové a reálne skúsenosti, získať neriedené zmysel dejín, a zažiť bohatú umeleckú scénu mesta a pozoruhodná architektúra. Jedným z hlavných dôvodov, prečo sme teraz natoľko, že tam je veľké umenie a múzeí uncrowded! Môžete nájsť diela Caravaggia, Van Dyck. Rubens, Durer a Veronese v Palazzo Bianco a Palazzo Rosso a ogle iné Starého Sveta majstrovské diela v mnohých orientačných bodov, ako Palazzo Reale a Galleria Nazionale di Palazzo Spinola. Tam sú tiež jemné príklady Janovský umeleckej Školy, prominentné v 17. storočí, v Palazzo Blanco.

Milan do Janova vlaky

Rím Genoa Vlaky

Florence do Janov vlakov

Venice do Janova vlaky

Genoa Italy

 

Miláno Rím & Rím K Milan Train Times

Trenitalia vysokorýchlostné Vysokorýchlostné (OF) Vlaky opustiť milánskeho nádražie raz alebo dvakrát za hodinu na stanici Termini - priemerovanie 90 vlaky na deň. Najskôr vlak opustí Trenitalia Milan Central Station v 5:00 ráno. Posledný vlak do Ríma, zanechá v Miláne 11:18 popoludnie.

Poznač si to víkendy a sviatky zvyčajne znamenajú menej častou službu a niekedy aj dlhšiu dobu cesty.

Lístok do Milána do Ríma

Vlakový lístok do Ríma do Milána

Vybavenie na vlakoch Freccia medzi Milánom <> Rím

Mnoho vlakov Trenitalias Frecciargento AV absolvuje každodennú cestu medzi Milánom a Rímom 3 hodiny a 3 minút, cestovanie do 155 míľ / 250 kilometrov za hodinu.

Talianske lístky na vysokorýchlostný vlak majú skvelé doplnky. Elektrické zásuvky na vašom sedadle na nabíjanie zariadení, ako aj WiFi na palube vlakov Frecciarossa a Frecciargento. Avšak, keď ste vo vnútri, signál klesne tunely a v staniciach. V každom aute môžete mať skvelú taliansku kaviareň v jedle. Rovnako ako potravinové vozíka, ktorý prináša občerstvenie, sendviče, a nápojov na svoje miesto. Na konci každého vozňa, nájdete toalety a dostatok regálov do skladu veľký batožinový.

Ste pripravení zabaliť svoje tašky a preskúmať Miláno do Ríma s vlakmi Trenitalia alebo naopak – Rím do Milána vlakom 3 hodiny? Či už si vyberiete, Zarezervujte si lístky na vlak za pár minút pomocou Uložiť vlak!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Miláno do Ríma s vlakmi Trenitalia” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmilan-rome-train%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)