Čas čítania: 7 minút
(Aktualizované: 29/07/2022)

Najsilnejšími trendsettermi v cestovnom ruchu sú dnes mileniáli. Táto generácia sa zameriava na tie najunikátnejšie zážitky v neznámych destináciách s pôsobivými účtami na Instagrame. Na 12 tisícročné cestovateľské destinácie po celom svete obsahujú najobľúbenejšie IG mladých blogerov o cestovaní.

1. Miléniové cestovateľské destinácie po celom svete: Amsterdam

Amsterdam is not only lovely for a weekend getaway but also is a popular millennial travel destination. If you travel across Europe, then in Amsterdam, you will find a laid-back atmosphere. navyše, Amsterdam je fantastická destinácia pre sólo cestovanie. Ako vieme, young generations love being independent and their solo trips.

Another reason Amsterdam ranks so high in the top millennialstravel destinations worldwide is the city’s LGBT-friendly nature. Amsterdam offers endless possibilities by dining in the Jordaan area and working in Zuidas’s bustling financial area. Inými slovami, the young generation prefers traveling to Amsterdam over the weekend, but there are many more things to do.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Amsterdam Riverwalk bicycles

 

2. Positano Italy

Being one of the most colorful and stunning places in Italy, Positano is a popular millennial travel destination. Tyrkysové Stredozemné more a nádherné vily v pestrých farbách vytvárajú dokonalú fotku na Instagrame. To je jeden z dôvodov, prečo si toto miesto vyberajú mladšie generácie.

Zatiaľ čo Taliansko ponúka jednu z najchutnejších kuchýň na svete, pôžitkársky rozmaznávajúci životný štýl a vizuálna príťažlivosť robia Positano ešte vyššie v top cestovných destináciách mileniálov po celom svete.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Benátky do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

Summer Holidays In Italy

 

3. Millennial Travel Destinations China: Guilin

Mileniáli sú generáciou, ktorá miluje cestovanie a najmä spoznávanie vzdialených a jedinečných miest. Guilin ponúka veľkolepú krajinu a nádhernú krajinu, s rôznymi aktivitami v jednej z najpôsobivejších a najfascinujúcejších oblastí Číny.

okrem, Guilin je veľkolepá cestovateľská destinácia v Číne pre zvedavých cestovateľov, aby si užili svet. napríklad, môžu objavovať malé počas bicyklovania, navštívte ryžové terasy Longji, výletnou plavbou po rieke Li alebo bývaním v miestnej hostiteľskej rodine. navyše, Guilin je miesto, kde sa zastavil čas, a môžete preskúmať staroveké čínske dedičstvo a kultúru.

 

Millennial Travel Destinations Around the World

 

4. Budapešť – Miléniové cestovateľské destinácie

Toto európske mesto je ideálne pre vás, ak ste mladý dospelý a cestujete s nízkym rozpočtom. Mnohí veria, že hlavné mesto Maďarska je vychádzajúca hviezda. Mladí cestovatelia cestovať do Budapešti pre destináciu city breaks znovu a znovu. Budapešť je veľmi známa svojimi úžasnými ulicami plnými pamiatok a skrytých drahokamov, ktoré možno objaviť na každom rohu.

Ďalej, Budapešť je ideálna pre tých, ktorí cestujú po Európe prvýkrát, najmä východnej Európy. Všestranná architektúra mesta, kaviarne, a bary na rieke Dunaj lákajú mladých ľudí z celého sveta. Takže, be prepared for partying and dining with the traditional goulash with a view of the beautiful river.

Vlaky z Viedne do Budapešti

Vlaky z Prahy do Budapešti

Vlaky z Mníchova do Budapešti

Vlaky z Grazu do Budapešti

 

Budapest Millennial Travel Destinations

 

5. Paríž

The quintessential holiday destination in Europe, Paris ranks high on every traveler’s bucket list. While Paris is one of the most expensive cities in Europe, the city’s charm is not lost in the eyes of first-time tourists in the French capital. The old streets and baroque architecture, extravagant Champs Elysees, cute patisseries, and high-end boutiques are around every corner in Paris.

Potom, Paris is a great place to explore Montmartre, the Moulin Rouge, the Pompidou Center, and the Louvre, cycling through the many iconic sights along the way. The curious traveler should consider taking the train to Versailles to begin your journey deep into the French culture.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

Louvre At Night

 

6. Berlín – Miléniové cestovateľské destinácie

Úžasná párty scéna v Berlíne láka mnoho mladých cestovateľov po celý rok. Podzemné kluby, najlepšie pivo v Európe, fascinujúce histórii, a pulzujúca kultúra núti mileniálov vybrať si Berlín na sólo výlet, víkend priateľov, a dokonca aj víkendový útek so slobodou.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Berlin Millennial Travel Destination

 

7. Liverpool, Anglicko

Mileniáli milujú objavovanie nových miest a kultúr, a Liverpool je jedným z najzábavnejších miest v Anglicku. Je domovom ikonických Beatles a má vzrušujúcu históriu, vintage trhy, a jedno z najlepších jedál v Európe. jaNie je žiadnym prekvapením, že Liverpool je jedným z najlepších 12 tisícročné cestovateľské destinácie po celom svete.

Liverpool je tiež vynikajúcou alternatívou k drahému Londýnu. Ponúka skvelé ubytovanie, reštaurácie a pouličné jedlo, kultúrnych aktivít, and to top it all – the seaside to walk along after a long day or crazy night party. Ako výsledok, we advise young people to travel light to Liverpool to leave room for great food and experiences.

 

 

8. Calabria, Taliansko

Calabria is off the beaten path of classic Italy. Po prvé, it has authentic Italian food, craggy mountains, and cliffs. This is why Millennials adore this place and recommend others travel to Calabria via their social media. za druhé, Calabria is one of Najlepšie strážené tajomstvá Európy. It offers Instagram-perfect views and provides a stretch of lovely villages, prímorské mestá, priateľské miestnych obyvateľov, and Italian culture.

While old generations prefer relaxing in Capri, young people seek unique places. Užívajú si cestu, a tým viac je čo objavovať, lepšie. That is why young adults will love Tropea. Exploring the town’s cliff-top church, 12katedrála th storočia, and Byzantine cemetery is far more interesting than spending a day at the beach.

 

Сastle On The Edge Of A Cliff

 

9. Luberon, Francúzsko

The impressive Luberon massif is a beautiful region in Provence. Luberon has captured the hearts of millennial travelers through the scenic views of three mountain ranges: Lesser Luberon, Greater Luberon, and Eastern Luberon. Once you finish climbing to the top, the surrounding views will leave you breathless. Simultaneously, your Instagram will boom with questions about this fantastic destination.

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence Vlaky

Marseille Provence Vlaky

 

French Castle In Provence

 

10. Puglia, Taliansko

With remarkable caves and charming seaside towns, Puglia is full of spots to visit and discover. The Trulli is a lovely village young people would rank as a fantastic destination their friends should visit. In addition to unique villages, Puglia has rocky mountains, jaskyne, and unusual landscapes. A great example is Castellana Grotte.

Puglia is a stunning holiday destination for relaxation and as a destination for an active holiday. Here you can cycle from one village to another, go down into the caves or go hiking in the Alta Murgia National Park in the footsteps of the dinosaurs. teda, Puglia is a fun holiday destination where you can easily spend a weekend or even more.

Miláno Neapol Vlaky

Florence na Naples vlakov

Venice do Naples Vlaky

Pisa do Naples Vlaky

 

Sea Cliffs In Italy

 

11. Londýn – Miléniové cestovateľské destinácie

Through colorful neighborhoods, street markets, international food, and ancient culture, London appeals to all ages. The English capital is a popular destination for millennials, especially those coming here for the first time. London is also famous for its culture and diversity, accepting all ethnicities and nationalities. There is always something fun happening in London.

Plus, Airbnb is the best way to stay right in the heart of great London. Young adults would love this type of housing because it offers the best locations. teda, Millennials join tourists from around the world in the art galleries, London’s markets, and landmarks. navyše, you might even meet them at the local pub, chatting about the fantastic day they had at the Notting Hill carnival.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

London Ferris Wheel

 

12. Leuven, Belgicko

Leuven is a young and vibrant hidden gem of Belgium. Great student life, lively spirit, and high level of tolerance make Leuven a new favorite destination among youth travelers. Apart from admiring the Gothic architecture, Leuven is a great mix of history and a young ambiance.

Many students at the oldest university add to the charm of this classic European destination. Navyše, toto študentské mesto je známe známym pivom Stella Artois. Na záver, táto skutočnosť robí mesto ešte atraktívnejším pre generáciu milénia.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

Millennial Travel Destinations Worldwide Leuven

 

My v Uložiť vlak radi vám pomôžeme naplánovať cestu vlakom do týchto miest 12 skvelé destinácie po celom svete pre mladých cestovateľov.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok „12 tisícročných cestovateľských destinácií po celom svete“ na svoju stránku?? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Fmillennial-travel-destinations%2F – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)