Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 11/09/2021)

sme Vyhlasujúca 5 Väčšina krásnych lesov v Európe práve včas na sviatočné sviatky! Podstatný dovolená strašiť pre väčšinu milovníkov cestovania je pláž. Európa však má na skúmanie oveľa viac než len pobrežie. Pridajte sa k nám, keď sme sa dupať okolo niektoré z najkrajších lesov v Európe.

Zabudnite na preplnených plážach so svojimi hlasnými deťmi a otravovať sokoliarov. Niekedy nemôžete poraziť kľud a pohodu v dobrom lesa. Byť v prírode skutočne liečebný, Pozrime sa teda na listový gambol okolo niektorých z najlepších v Európe.

 

Naša prvá na zozname najkrajších lesov v Európe – Bavorský les, Nemecko

Bavorský les národný park je prvý a najväčší nemecký národný park, a jeden z najkrajších lesov v Európe. Prečo by ste sa pýtať? Myslíme si, že odvolanie spočíva v jeho jednoduché, ale bohaté divočiny. Vďaka tomu mužovi opúšťať to aj sám! V parku sľubuje dychberúci krajinu, majestátne vrcholky (najznámejší z nich pohody Falkenstein, Lusen, a Grosser Rachel), rozsiahla turistická a cyklistické chodníky, zrkadlo jazera, športové vyžitie, fascinujúce Korunou chôdze, a viac.

Chcieť vziať rodinu na vzrušujúce a jedinečné dobrodružstvo, zatiaľ čo v parku? Korune stromu chôdze (Baumwipfelbad) v Národný park Bavorský les sľubuje blízke stretnutie s prírodou a dobrodružstvo pre celú rodinu. 1 300 metrov dlhý drevený bezbariérový chodník vedie návštevníkov k základni kupolovitej vyhliadkovej veže, ponúka fantastický výhľad na les na ceste. Môžete tiež zvoliť k účasti na zaujímavých aktivít na ceste. Avšak, najlepšie je uložený na posledný. Z vyhliadkovej plošiny vysokej 44 metrov, dostanete pokochať nerušeným výhľadom na les a dokonca aj zasnežené Alpy.

Ulm na Füssen Vlaky

Mníchov na Füssen Vlaky

Stuttgart sa Füssen Vlaky

Norimberg Füssen Vlaky

The Bavarian Forest, Germany, One Of the Most beautiful forests in Europe

 

Les Trillemarka Rollagsfjell, Nórsko

Vitajte v divokej púšti! Trillemarka Rollagsfjell Prírodný je jedným z posledných panenských lesov oblastí v národe. Toto je váš go-to miesto pre pešiu turistiku medzi prales, lyžovanie na horách nedotknutými, a rybárčenie v skutočne malebné rivers a jazerá. K dispozícii je tiež hojne, 93 spolu, Red druhmi uvedenými. Uistite sa, že výlet k soche s názvom Madonna a dieťa, Nachádza 100 metre mimo parku, pre neuveriteľné výhľady do údolia i mimo neho. Priniesť veľa vrstiev, ako sa klíma výrazne zmení v celej oblasti.

 

Belluno Dolomity, Taliansko

Národný park Belluno Dolomitov sa tiahne od údolia Cismon až do údolia Piave a bol založený v roku 1990 chrániť túto územia obrovský prírodnou hodnotou, ktorý už dosiahol na vedomie v priebehu storočí pre krásu svojich exkluzívnych flóry a jeho vzácnosti. teda, bolo rozhodnuté, že na ochranu svojich 32000 ha na ohromujúci prírodné panorámu zimné športy vývoj.

Táto oblasť je teraz národná kultúrna pamiatka neoceniteľnú hodnotu, ak, správne, pravidlá príroda. Čo sa nám na tomto parku páči, je nedotknutá a neprístupná poloha na hraniciach juhovýchodných Álp, ktorý v praveku videl tvorenie ľadovcov (posledný mizne v priebehu 10000 pred rokmi!).

existujú rozdiely medzi Tre Cime a Belluno Dolomity, známy ako Dolomitov vzhľadom k farbe rockface. Povzbudzujúci plošiny a závratných rockfaces: to sú obľúbené miesta zlatí orli, tvorovia takmer legendárny, pretože ich milosti, sú ušľachtilí a majestátni, ktorí sa vznášajú nebom a vzácnosťou svojho druhu.

Dúfame, že vám dal dosť dôvodov, aby návštevy Belluno Dolomitov, prečo si myslíme, že je to jedna z najkrajších lesov v Európe.

Trento je Jazero Garda Peschiera Vlaky

Bolzano Bozen na Gardské jazero Peschiera Vlaky

Bologna na Gardské jazero Peschiera Vlaky

Venice na Gardské jazero Peschiera Vlaky

Most beautiful forests in Europe - Belluno Dolomites, Italy

 

šperkovnica, Francúzsko

Veľkolepé Parc National des Ecrins je jedným z desiatich francúzskych národných parkov a druhý najväčší po Vanoise. Na 1000 štvorcových km chránená oblasť sa rozkročí útvarov Hautes Alpes a Isere, tiahnuci sa medzi Bourg d'Oisans, Briancon, a Embrun. V parku zostáva prevažne nedotknutá vďaka svojej odľahlosti a samozrejme, je na našom zozname najkrajších lesov v Európe.

Členitý hornatý terén parku je vymedzený padajúcimi ľadovcami a rýchlo tečúcimi riekami, ktoré vytvorili strmé úzke údolie. V lete, turistov, horolezci, horskí cyklisti, a bežci sa hrnú do parku, aby si mohli vychutnať nádherné podnebie a scenérie padajúce z čeľuste. V zime, snežniciach, chaty k chate skialpinizmus a horolezectvo sú populárne. Na lyžiarsky areál Alpe d'Huez je umiestnená tesne za hranicami parku. Ktorý je 10 km do serpentín z Bourg d'Oisans.

Marseilles Lyon Vlaky

Paríža do Lyonu Vlaky

Letisko Lyon do Parížov

Lyon Avignon Vlaky

 

 

Náš Posledný na zozname najkrajších lesov v Európe – Lese v futbalového štadióna, Holandsko

Nekonečná Príťažlivosť prírody je dočasná umelecká inštalácia, ktorá transformuje Worthersee futbalový štadión. Je situovaný v Klagenfurte, a teraz je les a umelecká inštalácia!

Okolo 300 stromy, niektoré váži až šesť ton každý bude starostlivo transplantovaných cez existujúce futbalovom ihrisku. Toto, budiť dojem stredoeurópskeho lesa. akonáhle transplantované, les bude mať na život jeho vlastné, meniť farby, ako sa sezóna mení a priťahuje divočina.

Ísť navštíviť od 10 am, kým 10 pm denne (voľný vstup)!

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

A Forest In A Football Stadium, Netherlands

 

Ste pripravení cítiť svieži krajiny a vlhký mach? Aby ste si mohli vychutnať pocit slnečného žiarenia trblietavé medzi stromami a odlievanie blikajúce tiene na zem? Potom hop na Uložiť vlak a rezervovať lístok niektorého z najkrajších lesov v Európe, behom niekoľkých minút!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Hore 5 Najkrajších lesov v Európe” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-forests-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)