Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 01/01/2020)

Európsky kontinent je jeden plný bohatá história, pozoruhodné príbehy, dobrodružstvo, a niekedy tajomstvo. Každý kontinent má svoj vlastný súbor záhadou miestach. Avšak, zdá sa, že Európa má úžasných a tajomných miest vo svete. Tajomstvo vždy má odvolanie na dobrodružné cestovateľov. teda, to príde ako žiadne prekvapenie, prečo viac odvážnych cestovateľov, aby bolo ich cieľom navštíviť tieto miesta. Uložiť vlak zostavil zoznam piatich najviac tajomných miest v Európe, ktoré sú istí, aby sa ohromiť a zapôsobiť aj tých skúsených cestovateľov.

 

1. Väčšina Tajomných Miest V Holandsku – Giethoorn

Na prvom mieste môžeme odporučiť tajomného v tom zmysle, že je veľmi jedinečná. To sa nachádza v Holandsku a je veľmi pravdepodobne jedným z najpríjemnejších miest, ktoré môžete navštíviť. Giethoorn je obec, ktorá je ako žiadna iná. Mnohí považujú to za dokonalý útek z moderného života. To má žiadne cesty a takmer žiadne ľudí žijúcich v ňom. v skutočnosti, to je druh odrezaný od zvyšku Holandsko.

Tráviť čas v Giethoorn sa budete cítiť, ako keby ste opustili moderný svet a jeho problémy úplne. Čas bude lietať, a budete sa cítiť úplne bezstarostné. Pokiaľ ide o vzhľad a dojem z dediny ísť, prvá vec, ktorú si všimnete, je, ako malý je. Budete tiež všimnúť, že existuje len veľmi málo ciest vziať. v skutočnosti, tam bude oveľa viac kanálov a člnkovanie k dispozícii ako cesty, aby trek. Domy v dedine, vám starého sveta atmosféra.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

2. Ľadové Jaskyne Eisriesenwelt

Mali ste niekedy ocitnete v Rakúsku, je v pláne navštíviť jeden z najväčších prírodných divov, ktoré existujú. Eisriesenwelt je jedným z najväčších ľadových jaskýň, ktoré existujú vo svete. v skutočnosti, keď preložené do angličtiny, to znamená, Svet Obrov. Vstupujúc do tejto fantastickej jaskyne sa budete cítiť, ako keby ste na súbor, z mimozemskej film. Existuje niekoľko vecí, ktoré sú udivujúce o Eisriesenwelt.

Po prvé, úplnej veľkosti ľadovej jaskyni sám opustí vás v úžase. Prechádza to môže trvať približne hodinu a pol na dokončenie. za druhé, interiér jaskyne, nechá vás chladný a ohromený. Početné ice údaje, ľadové sochy, a ľadové steny sú celkom pôsobivé a nechať mnohí prišli na slová. Niektoré z týchto obrovské ľadové útvary sú vyšší, než 20 metrov! V tmavej jaskyne, ľad osvetlené horčíka lampy sa “ožíva.” Ako svetlo prechádza svetlo a tanca v pozadí, zmysel prírodných tajomstvo, bude to určite hit vás. Na záver, niekto blízkosti Werfen, Rakúsko musí mať čas na návštevu Eisriesenwelt.

Salzburg na Werfen Vlaky

Mníchov na Werfen Vlaky

Innsbruck, aby Werfen Vlaky

Vo viedni, aby Werfen Vlaky

Werfen Is one the list of Most Mysterious Places in Europe

 

3. Tajomný Miesta K Návšteve V Taliansku – Kapucínsky Catacombs Palermo

Na Kapucínsky Catacombs Palermo môžete poslať triasť sa vaše chrbtice. Pre vzrušenie o zamestnanie, ktoré majú pocit, teror a hrôza, katakombách sú vynikajúcim miestom na návštevu. Tieto katakomby sú zahalené tým, chorobnosti a tajomstvo na každodenné muž. Všetko je potrebné je jedna návšteva nájsť sami vystupujú niektoré veľké otázky života.

Príbeh Kapucínsky Katakombách je celkom fascinujúce. To je posledný odpočíva miesto pre zostáva tisíc ľudí zo všetkých oblastí života. Väčšinou v katakombách sú mnísi a bohatých času. Avšak, existuje niekoľko bežných ľudí, aj tam. Katakomby sa tiahne pod kláštor a priľahlý kostol. Prechádzky na chodbách catacombs, uvidíte približne 8000 mummified orgány. Niektoré z nich sú pomerne starí, dokonca sa datuje do 1600s. Orgány sú embalmed a dobre zachované. Na záver, ako desivé, ako katakombách zdá, sú populárne turistické destinácie a sú stojí za návštevu pre tých, ktorý môžete vziať.

Marsala na Palermo Vlaky

Bagheria na Palermo Vlaky

Catania Palermo Vlaky

Trapani na Palermo Vlaky

 

4. Chateau De Brissac

Na Chateau de Brissac je v južnej časti Angers, mesto v Údolí Rieky Loire. To je najvyššia hrad v celom Francúzsku. Tento krásny francúzsky hrad bol prestavaný v 15. storočí a obstála v skúške času. Pred jeho rekonštrukciu Vojvoda z Brissac, to bol stredoveký hrad ktoré siahajú až do 11. storočia. Avšak, Vojvoda rekonštruovaná do grand Renesančný hrad.

Chateau de Brissac sa môže zdať ako obyčajný Zámok na prvý. Avšak, za každodenné fasády, tam je tajomnej legende, ktorá poháňa mnohé navštíviť. Početné ghost príbehy sú spojené s dôvody a zámok sám. Najobľúbenejší je legenda Zelenej Lady. Podľa legendy bola zavraždená v hradu niekedy v polovici 15. storočia. La Dame Verte, alebo ako ona sa stala populárnou, Zelená Lady, je povedal, aby túlať hrad stále. Mnohí hovoria, že majú videli ženu v zelené šaty prechádzal dôvodov, alebo stáť na vrchole veže. Aktuálne obyvateľov povedať, že vyrástli zvyknutí na jej, ale mnohí turisti boli vystrašení. Na rozdiel od vidieť jej, mnohí hovoria, že môžete počuť jej narieka celom hrade v skorých ranných hodín.

Paríža do Le Mans Vlaky

Nantes do Paríža Vlaky

Paríž Rennes Vlaky

Rouen na Paris Vlaky

Chateau De Brissac is among the Most Mysterious Places in Europe

 

5. Tajomný Miesta K Návšteve V Belgicku – Dinant

Dinant je ďalší malé mesto, ktoré vzbudzuje zmysel pre tajomstvo návštevníkov. Mesto v provincii Namur Belgicko. Je to ideálne miesto, kam ísť, ak sa chystáte na víkend útek z veľkého mestského života. Kombinácia mestského života a okolitej prírodnej krajiny je úchvatný. Hory v pozadí mesta v kombinácii s rieke Meuse, ktorá tečie cez mesto sú dostatočne presný, aby umožnil komukoľvek kick späť a odpočinúť si. To zachytil srdcia mnohých návštevníkov a bude vám pocit, že ste v inom svete.

Brusel na Dinant Vlaky

Antverpy do Dinant Vlaky

Ghent na Dinant Vlaky

Liege, aby Dinant Vlaky

Dinant Belgium

 

Ste pripravení vidieť početné tajomné miesta, ktoré Europe ponúka? Začnite s týmito päť tajomný miestach a vidieť, kde ceste vás. Uistite sa, plánovať svoju dovolenku a dobre Kniha Lístky na čas sa ušetriť Train!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Väčšina Tajomných Miest v Európe” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-mysterious-places-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)