Čas čítania: 8 minút
(Aktualizované: 03/12/2021)

Či už ste na návšteve Amsterdamu prvýkrát alebo po návrate do preskúmať nádherné kanály opäť, budete chcieť vedieť o najunikátnejšou čo robiť v Amsterdame! Ak ste pripravená hľadať dobrodružstvá za Damrakovou alejou v Amsterdame, Tento zoznam bude váš útek naozaj čarovný!

 

Najviac Unikátny Čo robiť v Amsterdame: Užite si popoludňajší čaj v najmenšom House v Amsterdame

Čo môže byť krajšie a osobitejší, než majú popoludňajší čaj Amsterdams Najmenší dom? Áno, to rozhodne zapáči najunikátnejšou čo robiť v Amsterdame zmenka! Tento malý dom v jednej z najstarších štvrtí v Amsterdame je len 2 metre široká. Majiteľ naozaj vdýchnuť nový život do starej pozemku: Dom kedysi ubytovaný päťčlennú rodinu! Neuveriteľné, ako to bolo, to je len jeden z príbehov, ktoré na vás čakajú v tejto krásnej čajovni.

V prvom poschodí je útulný malý čajový obchod, zatiaľ čo druhý a tretí podlažie je pripravená privítať vás na rozprávky čaju infúziu. Existuje veľa možností na raňajky, desiata, vysoký čaj, a dokonca aj obed. Bol som v najmenšom dome dvakrát: raz pre chutné raňajky, ku ktorému som bol o hodinu neskôr (že nebol môj najlepší deň), a druhý pre veľmi nedávno popoludňajší čaj s prstom sendviče, Tri rôzne koláče, a koláčiky tak chutné, že keď náš láskavý hostiteľ ponúkol vziať niečo, čo ďalej s nami, sme neváhali. Popoludní Tea sme zvolili bol cenený u 25 EUR za osobu, zatiaľ čo High Tea je 35 eur.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

Most Unique Things To Do In Amsterdam - The Smallest House

 

Najviac Unikátny Čo robiť v Amsterdame: Preskúmať oka Filmmuseum

Zo všetkých hladkých moderných budov v Amsterdame, to je Filmové múzeum EYE ktorý vyčnieva. So svojím elegantným, jasné biele čiary tiahnuce sa pozdĺž rieky IJ naproti vlaková stanica. EYE je určite na vrchole tých najunikátnejších vecí, ktoré môžete na amsterdamskom zozname urobiť. Jeho hlavným záujmom je, kino, s niekoľkými obrazoviek ponúka širokú škálu kultových a klasických filmov. Existujú, však, Tiež dočasné jedinečný umelecké výstavy a aktivity pre deti, plus mimoriadne jemné zobrazenie späť smerom k centru mesta. Tiež tu ukrytý, a na neustálom displeji, Filmový rarita vinobranie filmy Jeana Desmet, ktoré siahajú až k 1907. Vezmite obed tu, tiež: kaviareň s barom je prvotriedna.

Brémy Amsterdam vlaky

Hannover sa Amsterdam vlaky

Bielefeld do Amsterdam vlaky

Hamburg do Amsterdam vlaky

The EYE Filmmuseum Drone view Amsterdam

 

Discover Múzeum tašiek a peňaženiek

Tri poschodia oboch starožitnosti a moderných kabeliek, kabelky, a peňaženky robia z Tassenmuseum Hendrikje jedno z najkrajších v Amsterdame nezvyčajné a lákavá atrakcie. Bezchybne prezentované v starom a pohľadný zámoček, Jedná sa najmä o secesný a art deco kúsky, celá skrinka vzácnych a pestrofarebných kabeliek z 50. rokov vyrobených z tvrdého plastu v primitívnej podobe plexiskla, a (eticky pochybný) vinobranie kabelky vyrobené zo zvierat. Krátkodobé výstavy súčasných tašiek a peňaženiek doplní zbierku.

Dortmund do Amsterdam vlaky

Essen do Amsterdam vlaky

Dusseldorf do Amsterdam vlaky

Kolín nad Rýnom Amsterdam vlaky

Museum Of Bags And Purses Netherlands

 

Poezenboot (Mačací čln)

Ak medzi najunikátnejšie veci v Amsterdame patrí to, že sa chystám pohladiť rozkošné zvieratko, Potom ma počítať! Pokračovať ďalej a navštíviť veľmi populárne catboat! áno, čítate správne! Aj keď mačky typicky vyhnúť vody za každú cenu, sú mačkovité šelmy alebo Poezenboot, Zdá sa úplne ako doma na ich plávajúce útočisko. Je to svätyne zviera plávajúce na kanáli v Amsterdam. To bolo založené Henriette van Weelde v 1966 ako domov pre blúdiť, chorý, a opustený mačkovitých šeliem, a od tej doby sa rozrástla do úradného charitu.

Hausbót pojme až 50 mačky naraz, 14 z ktorých sú s trvalým pobytom. Ľudské návštevníci sú vítaní na palube ako. Mnohí prichádzajú vybrať mačku pre prijatie, ale turisti sú tiež vítaní k poklesu a poškrabaniu mačička za ušami.

Keďže sa jedná o charitatívne, svätyne loď zostane nad vodou vďaka darom zanechal návštevníkov. Všetky peniaze získané ide na pomoc toľko Amsterdam mačiek je to možné. Mačka Foundation Boat platia za kastrácia mačiek, ktorých majitelia si nemôžu dovoliť veterinárnu starostlivosť, rovnako ako blúdi. Dobrovoľníci starať o mačky, z ktorých niektorí sú prijaté návštevníkov. Mačky sú veril prispôsobiť životu na súši dobre vo svojich nových domovoch.

Bonn Amsterdam vlaky

Aachen do Amsterdam vlaky

Koblenz do Amsterdam vlaky

Frankfurt do Amsterdam vlaky

Unique things to do in Amsterdam - Cat boat

 

Go plastové rybolovu počas unikátneho prehliadka Amsterdams kanálov

Idem plastový rybárčenie na kanáloch v Amsterdame je jedným z najviac unikátnych vecí, ktoré sa v Amsterdame pre istotu! A dovoľte mi povedať, to je presne tak, ako to vyzerá. Šetrný k životnému prostrediu Iniciatíva spárovaný s turistickou aktivitu plastovými veľryby, 2 hodiny výlet na lodi Naozaj prináša na oboch zábavy a malebných lokalitách. Akonáhle budete krok do člna, máte svoj vlastný rybárska sieť, a môžete vyraziť!

Najlepšie na tom je pravdepodobne skutočnosť, že zatiaľ čo ostatné výlety loďou plávať okolo podľa vopred stanovenej trase, dostanete ísť kamkoľvek si na mieste kus plastu. Ukazuje do konkurenčného I Spy hra, kde sa každý výborný investoval do hľadania aj tie najmenšie kúsky plastových vrecúšok. Skutočná oslava nastane, keď niekto všimne fľašu blízkosti strane kanála. Ako kapitán manévruje plavidlo, aby sa zmestili medzi kotviace lode, naklápanie ruky a víťazoslávne ryby rušiteľa out! Buďte pripravení diskutovať o najpodivnejšie úlovok dňa, rovnako ako smiech a puto s ostatnými cestujúcimi.

Domnievam sa, že táto skúsenosť je rozhodne stojí za to, a ponúka neobvyklý spôsob, ako spoznať kanály Amsterdam. Budete pohybovať veľa, bez toho aby sa unavený, a akonáhle sa turné je u konca, budete vystúpiť z lode s pocitom úspechu, ako. Všetko, čo za púhych 25 eur.

Osnabruck do Amsterdam vlaky

Lubeck do Amsterdam vlaky

Bremerhaven do Amsterdam vlaky

Kiel do Amsterdam vlaky

 

 

prehliadka Woonbootmuseum

Ak ste sa niekedy pýtali, aké to je žiť na jednom z amsterdamských hausbótov, toto je vaša šanca zistiť,. Na náš zoznam väčšiny unikátnych vecí, ktoré sa v Amsterdame, môžete robiť len to! Majitelia sú priateľskí a otvorili svoje klasické hausbót, ktorý sa začal v roku 1914 ako nákladné pre piesok a štrk predtým, než je prevedená do 1960. Návštevníci môžu drgať svoju cestu v útulnom obývacím priestorom, kde hŕstka vysvetľujúcich plakiet dať nízko na hausbót života. Majitelia nie sú sami; takmer 3,000 člny a hausbóty sú zapojené do plynových a elektrických sietí Amsterdams. zvedavosť spokojný, sa môžete prejsť po ulici, aby vynikajúce jedálenský prevádzkarne, reštaurácie Pštrosie.

Kassel do Amsterdam vlaky

Mannheim Amsterdam vlakov

Fulda sa Amsterdam vlaky

Heidelberg do Amsterdam vlaky

Unique things to do in Amsterdam - Tour The Woonbootmuseum

 

Najviac Unikátny Čo robiť v Amsterdame: Vezmite Audio prehliadka Tuschinski divadla

Objavte históriu ohromujúci Tuschinski divadla. Teraz fungujúce kino, Divadlo Na Reguliersbreestraat je súčasťou skupiny Pathe. Unikátny fasáda je mix v štýle art deco a art nouveau. Vytvorený na Tuschinskis komisie podľa návrhu architekta Hijman Luis de Jong. Ale ako pekne ako fasáda, najväčšia sála kina je skutočné divadlo a nie je nič také očarujúce ako sledovanie obľúbeného filmu v kresle z červeného zamatu.

Divadlo ponúka denne audioprohlídek že začiatok medzi 09:30 a 11:30. Prehliadka je k dispozícii v angličtine a holandský. Trvá to 45 minúty a náklady 10 EUR, čo zahŕňa šálka čaju alebo kávy. K dispozícii je aj prehliadka so sprievodcom veľké skupiny začínajúce od 15 ľudia. Rezervovať, poslať e-mail na rondleidingen.tuschinski@pathe.nl.

Ak by ste chceli, aby teraz divadelné atmosféru, môžete sa pozrieť na plánované premietanie. Tam nájdete ďalšie vystúpenie na stránkach Pathe. Užiť si ukazovať sa vo krásne divadelné priestor, Pozrite sa na filmy vo Veľkom sále. Príležitostne, môže existovať živé koncerty, ako.

Trier k Amsterdam vlaky

Luxembourg Amsterdam vlaky

Antwerp do Amsterdam vlaky

Ghent do Amsterdam vlaky

Tuschinski Theater Amsterdam

 

Najviac Unikátny Čo robiť v Amsterdame: Vydajte sa na útek izbu dobrodružstvo v Rijksmuseum

V lete z 2018 Rijksmuseum začať čo malo obmedziť letná špeciálna – a unikátna úniková miestnosť! Teraz je jedinečná Uniknúť hra experimentjaencov a na našom zozname najunikátnejších aktivít v Amsterdame a prebieha v najslávnejšom amsterdamskom múzeu. Avšak, Zdá sa, že po počiatočnom úspechu, pátranie je tu na pobyt. Skúsenosti trvá štedrý 1.5 hodín a naozaj ťahá do atmosféry. Máte za úlohu zohnať vzorec ukradnutý z knihy talianskeho čarodejníka a alchymistu Alessandra Cagliostra z 18. storočia.

Liege do Amsterdam vlaky

Leuven do Amsterdam vlaky

Bruges Amsterdam vlaky

Oostende do Amsterdam vlaky

Escape Room Adventure In Rijksmuseum

 

Svety jediné múzeum venované divov fluorescencie

Slávny Amsterdamský dom Anny Frankovej je veľmi blízko tomuto malému múzeu, ktoré sa zaoberá oveľa viac psychedelickými záležitosťami, čo je veľkým dôvodom, prečo je to jedna z najunikátnejších vecí, ktoré je potrebné v Amsterdame robiť!

Vlastnené a prevádzkované pony-sledoval Nicka Padalino. Electric Ladyland je určite na vrchole tých najunikátnejších vecí, ktoré môžete na amsterdamskom zozname urobiť. Nachádza sa pod podobne pomenovanou umeleckou galériou na úrovni ulíc, Elektrická dáma. Electric Ladyland je ako prvý na svete (a zdanlivo len) Múzeum sa zameriava výhradne na kúzlo žiarivkové svetlo.

Genk do Amsterdam vlaky

Hasselt sa Amsterdam vlaky

Namur do Amsterdam vlaky

Kortrijk do Amsterdam vlaky

Museum Devoted To The Wonders Of Fluorescence

 

Pripravení ísť na výlet menej cestoval, ale ach tak oveľa zaujímavejšie? zviezť sa Uložiť vlak! Žiadne skryté poplatky, len jednoduchosť!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Najviac Unikátny Čo robiť v Amsterdame” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-unique-things-amsterdam%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)