Čas čítania: 7 minút
(Aktualizované: 29/10/2021)

Romantické, vzrušujúce, pozdĺž pobrežia Talianska, vo francúzskych Alpách pred prahom, alebo niekde v Číne, tieto top 10 výlety hľadaných párov vás ohromia.

 

1. Najhľadanejšie páry: Romantické mesto v Paríži

Inšpirácia najromantickejšími filmami, Paríž je najromantickejším prostredím pre párový výlet v hollywoodskom štýle. Najromantickejšie mesto, a jeden z najcestovanejších na svete, je stále a vždy najvyhľadávanejšou destináciou pre páry.

Ak máte vášeň pre všetko francúzske, cukráreň, Francúzske záhrady, a pôvabné uličky, potom mestská prestávka v Paríži je pre vás ideálny. navyše, romantický výlet do Paríža je najvyhľadávanejšou destináciou pre pár, ktorý miluje šteklenie, a žijúci la vie en rose.

Amsterdam do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríža s vlakom

Z Bruselu do Paríža vlakom

 

The Most Wanted Couples Trip is the Romantic City of Paris

 

2. Najhľadanejšie páry sa vydávajú na cestu do Talianska: pobreží Amalfi

jedlo, úchvatný výhľad, a more, urobia z pobrežia Amalfi jeden z najvyhľadávanejších cieľov pre páry. Na farebné miesta na útesoch, kľukaté cesty, a more po tvojom boku, ste všetko, čo potrebujete pre rozmaznávajúce páry’ dovolenka.

Pobrežie Amalfi je a 50 kilometrové pobrežie čarovných uličiek, pláží, a skryté cestovné ubytovania s nezabudnuteľnými výhľadmi. Môžete ísť na križovatku, alebo slnenie, varenie, alebo stolovanie v jednej z nádherných prímorských reštaurácií. Možnosti na pobreží Amalfi sú nekonečné, aj v maličkých mestách pozdĺž talianskeho pobrežia, stačí si vybrať!

Miláno do Neapolu s vlakom

Florencia do Neapolu s vlakom

Benátky do Neapolu s vlakom

Pisa do Neapolu s vlakom

 

Amalfi Coast is on every couple bucket list

 

3. Ostrov Skye, Škótsko

S úchvatnými útesmi, scénické výhľady, a fascinujúca kultúra, Škótsko je jedným z najúchvatnejších miest na svete. Ostrov Skye je jedným z nádherne nádherných regiónov Škótska, a budete potrebovať minimálne 2 týždňov, aby ste si mohli vychutnať jeho množstvo krás.

Či už chcete obdivovať výhľad, alebo ho objavíte pešo v jednom z veľa turistických trás, Ostrov Skye je prírodným zázrakom. Napríklad, ak ste dobrodružný pár, potom budete radi objavovať geologický útvar Quiraing. Na druhej strane, mohli by ste sa trochu romanticky zabaviť v bazéne Fairy, alebo navštívte hrad a záhradu Dunvegan.

Inými slovami, ostrov Skye je úžasným cieľom výletu pre páry, vďaka nádhernej škótskej vysočine, údolie, a úžasné pobrežie. Tu, dalo by sa kráčať ruka v ruke, jednoducho si spolu užite dobrodružstvo.

 

The Isle of Skye, Scotland

 

4. Najvyhľadávanejšie turistické dobrodružstvá párov vo Švajčiarsku

So zasneženými vrcholmi, zelené lúky, a scénické výhľady, ktoré vyzerajú ako obrazy, Švajčiarsko je úžasnou destináciou pre páry. Najvyhľadávanejšie páry vo Švajčiarsku sú Zermatt, Falls Falls, a údolie Lauterbrunnen. Ak máte radi dobrodružstvá, potom je Zermatt ideálnym lyžiarskym cieľom pre vás, a ak si chcete oddýchnuť v malebnom prostredí, potom je ideálne údolie Lauterbrunnen.

Švajčiarsko má nekonečné turistické ciele pre páry, takže to naozaj závisí od vašich cieľov pre romantický útek. Tak aj tak, nájdete veľa romantických miest, na druhú svadobnú cestu, alebo jednoducho preto, lebo si chcete vážiť jeden druhého, pri zvláštnej príležitosti. teda, naozaj sa odporúča plánovať minimálne 7 celodenný výlet do Švajčiarska.

Luzern do Lauterbrunnen s vlakom

Z Ženevy do Lauterbrunnen s vlakom

Luzern do Interlakenu s vlakom

Z Zürichu do Interlakenu s vlakom

 

Couples Hiking Adventure In Switzerland

 

5. Benátky, Taliansko

Výborné jedlo, úžasná atmosféra, a veľa skrytých romantických miest. Výlet do Benátok je na zozname lopaty každého páru. Počet turistov, ktorí každoročne cestujú do Benátok, je vynikajúci, Avšak, jeho čaro a krása vás uchvátia zakaždým. v skutočnosti, je to také očarujúce, že si ani každého nevšimnete, a uži si úžasné chvíle pri romantickom pobyte.

Výlet do Benátok patrí medzi top 5 najhľadanejšie páry výlety, pretože je ideálny na krátky víkend. Mesto má veľa pamiatok, talianske jedlo, a úžasné možnosti ubytovania, takže raj nájdete na gondole. Avšak, ak chcete uniknúť a spoznať okolité talianske drahokamy, potom Benátky, môžete ísť na jeden z mnohých celodenné výlety z Benátok.

Z Milána do Benátok s vlakom

Florencia do Benátok s vlakom

Bologna do Benátok s vlakom

Treviso do Benátok s vlakom

 

Venice canal, Italy

 

6. Najhľadanejšie páry na luxusných dovolenkách: Francúzske Alpy

Glamping je jedným z najhorúcejších turistických trendov v Európe, v kombinácii s francúzskymi Alpami, a máte najromantickejšie páry’ výlet. Tento typ kempu je hýčkavejší a luxusnejší ako základné stanové kempovanie. Nachádza sa v divokej a nádhernej prírode, s úchvatnými výhľadmi na francúzske Alpy.

Cuddling vo vašom súkromnom bungalove, útulná kabína, prebudenie na spev vtákov, dať si kávu, a idem na túru priamo od prahu – rozprávková romantika. Keď je vaše hniezdočko lásky plne vybavené, a na tých najkrajších miestach, na nezabudnuteľnú romantickú dovolenku nepotrebujete nič iné.

Lyon do Nice vlakom

Paríž do Nice vlakom

Cannes do Paríža vlakom

Cannes do Lyonu s vlakom

 

Most Wanted Couples Glamping Vacation is The French Alps

 

7. Amsterdam: Relaxačná dovolenka na hausbóte

Amsterdam je jedným z európskych zábavných miest pre páry, a pobyt na hausbóte je najromantickejší v Amsterdame. Hausbóty sú jednou z ikon Amsterdamu, zaparkované pozdĺž kanálov. Avšak, akonáhle vstúpiš, zistíte, že je super útulný, intímne, a chránené pred davmi obdivujúcimi kanály.

Bezpochýb, Vibrácie Amsterdamu, atmosféra, kultúra, a krása zapôsobia na páry z celého sveta. Ďalej, výhľady na mesto a rieku, kaviarne za tvojim oknom, váš romantický útek bude zasnený.

Z Bruselu do Amsterdamu vlakom

Z Londýna do Amsterdamu vlakom

Z Berlína do Amsterdamu vlakom

Paríž do Amsterdamu s vlakom

 

Relaxing Houseboat Holiday in Amsterdam

 

8. Páry výlet do Londýna

Skvelé trhy s potravinami, očarujúci Notting Hill, Kensingtonské záhrady, výlet párov do Londýna je nezabudnuteľný výlet. Mesto ponúka toľko aktivít, takže si môžete myslieť, že je to na romantický pobyt príliš veľa.

teda, stojí za to urobiť trochu prieskumu, z najlepšieho miesta, a veci, ktoré naozaj chcete robiť. Inými slovami, zostavte zoznam trhov a atrakcií, ktoré chcete navštíviť. Navyše, mnohým nechajte dostatok času na koktaily strešné tyče. Celá podstata cesty je prinavrátiť romantiku a zabaviť sa.

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Paríž do Londýna s vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna vlakom

 

 

9. Najhľadanejšie páry sa vydávajú na cestu po Taliansku: Vínny výlet v Toskánsku

vinice, hodvábne zelené kopce, a talianske jedlo, výlet do Talianska víno kapitál je na zozname vedierok každého páru. Prechádzky po viniciach, usrkávanie z červeného vína, a oddávať sa pokojnej atmosfére, určite budete súhlasiť s tým, že Toskánsko znie božsky.

Naozaj, Toskánsko je jedným z najlepších turistických cieľov párov každý rok. Čarovný výhľad a víno uchvátia páry z celého sveta, aby sa každý rok vracali.

Z Florencie do Milána vlakom

Florencia do Benátok s vlakom

Z Milána do Florencie vlakom

Benátky do Milána vlakom

 

Panoramic view of wineries in Tuscany

 

10. Najhľadanejšie páry výletujú v Číne: Rieka Yulong

Čína je fascinujúca destinácia, a rieka Yulong je jedným z najkrajších a najfascinujúcejších miest. Rieka Yulong je súčasťou rieky Li, dlhé a nekonečné, obklopené zelenými plantážami, dedín, a ryžové polia. teda, ísť na dobrodružstvo pozdĺž rieky Yulong je čarovný zážitok.

Navyše k prirodzená krása, a Rieka Yulong je domovom mnohých dedín a etnických obyvateľov. teda, budete mať vzácnu príležitosť dozvedieť sa o spôsobe života v oblasti Yangshuo, kultúra, a umenie, ako to bolo po stáročia.

 

Simple couples Trip In China's Yulong River

 

tu na Uložiť vlak, radi vám pomôžeme naplánovať jeden z nich 10 najhľadanejšie páry výlety vlakom.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok „10 najhľadanejších výletov párov“ na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Fmost-wanted-couples-trips%2F – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)