Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 13/08/2021)

Väčšina cestujúcich pivo-milujúci majú Mníchov vysoko na svojom zozname úloh. Je samozrejmé, že Oktoberfest bude tam taky, ale Nockherberg Starkbierfest – Mníchov Strong Beer Festival prináša niečo navyše. žiadny, nie davy. budete Skúsenosti o polovicu viac. Ale pivo je dvojnásobok sily! Znie to ako ideálny spôsob, ako naštartovanie marec a pružina, nám!

 

objavovanie Mníchova:

munich skyline

 

Mníchov, kapitál Bavorska, Je domovom storočných budov a početné múzeá. Mesto je známe pre svoje každoročné Oktoberfest oslavy a jeho pivníc, vrátane slávnej Hofbrauhaus, založené v 1589. V Altstadt (Staré Mesto), centrálne námestie Marienplatz námestie obsahuje orientačné body ako napríklad neogotický Neues Rathaus (radnica), s populárnou zvonkohra ukazujú, že zvonkohra a prehráva príbehy z 16. storočia.

Je to vaša prvá čas návšteve Mníchov? Budete radi, aby vedeli, že je to veľmi návštevník-priateľské mesto, v takmer každom aspekte. Má vysoko funkčné infraštruktúra, ponúka širokú škálu ako vnútorné a vonkajšie atrakcie, klíma je miernejší ako v severných častiach Nemecko a je to super ľahko obísť a dostanete sa na Nockherberg Starkbierfest – Silné pivný festival v Mníchove.

Berlín do Mníchova Vlaky

Frankfurt do Mníchov Vlaky

Vienna do Mníchov Vlaky

Stuttgart do Mníchov Vlaky

 

A čo tá jazyková bariéra?

Nehovorte nemecky alebo bavorsky? Žiaden problém! Väčšina mladšej generácie hovorí anglicky, ale budú môcť využiť trochu nemčiny (alebo dokonca Bavarian, Ak si trúfaš) je veľmi oceňujú miestna. Krajina má povesť nepřívětivý, ale je to ďaleko od pravdy. Mníchov domorodci sú priateľskí a užitoční, akonáhle začnete dostať sa im vedieť. Jedným z možných prvkov “kultúrny šok” môže byť, ako aj v najrušnejších mestských centier, to môže ešte dostať veľmi tichý na všedný deň zimnej noci alebo v nedeľu; Munich môže ponúknuť veľa kladov z mestského života (skvelé reštaurácie, nádherné stavby, veľa veci na práci) mínus veľa ruchu, zhon, a stres. Toto mesto ponúka to najlepšie z mnohých svetov: mestský životné prostredie, Krásna príroda v okolí, rozmanité a medzinárodné kultúry v zmesi s mnohými tradičných Bavorské spôsoby života. A je samozrejmé, že pivo je svetoznáma z nejakého dôvodu!

Hamburg do Mníchov Vlaky

Lipsko do Mníchova Vlaky

Vlaky z Drážďan do Mníchova

Ghent do Mníchov Vlaky

 

https://www.youtube.com/watch?v=GwBfUzPCiaw

 

MIESTNY SECRET

people drinking during Munich Strong Beer Festival

 

Za zhruba tri týždne v predjarí, pivovarov po celom Munich nastaviť svoje pivniciach.

Silné pivný festival patrí do Mníchova ako pivniciach a Oktoberfestu. v skutočnosti, tento pivný festival môže byť mestský najlepšie strážené tajomstvo. Je to vlastne ešte staršie než Oktoberfest, sa začalo v polovici 16. storočia, od mníchovského Paulaner mnísi a Paulaner Nockherberg je pôvodné miesto pre silné pivný festival v Mníchove!

Chytrých mnísi vymyslel pivo nápoj je udržať prostredníctvom pôstu pôst, a nazval ich pick-me-up, požehnal otec pivo 'nebo'svatý olej St. Francis '. konečne, usadili na, Salvator '- latinsky záchranca.

Salzburg Mníchov Vlaky

Vlaky z Düsseldorfu do Mníchova

Kolín nad Rýnom do Mníchov Vlaky

Brémy do Mníchova Vlaky

 

A kde presne sa v Mníchove Silné pivný festival pochádzajú?

starkbier

Najčastejšie rozprávaný príbeh o pôvode starkbier je jednoduchý príbeh hladných mníchov. Nútený rýchlo počas pôstny, mnísi začali variť starkbier ako medzera spôsob, ako dostať do sýtosti kalórií. znovu, Vďaka vyššiemu obsahu rozpustené pevné (známy ako bodkovaný), starkbier stal rozpoznaný ako tekutých potravín.

Ale okrem toho, Starkbier robí, samozrejme, majú vyšší obsah alkoholu (v rozmedzí od 7.5%-9%). Pokiaľ ide o chuť, je to sladová a prekvapivo (Možno by som mal povedať deceivingly) hladký a jeho účinky budú určite 1000% plížiť na vás. Páči sa mi to, "Prosím, madam, prestať tancovať na stole - budete strašiť deti "tečenie na vás. Bol si varovaný.

Ak chcete súčet veci do poriadku: starkbier je silná piva, je to silnejšie v obsah alkoholu ale aj v rozpustených tuhých látkach, to vás a zmätok naplní vás. Bol si varovaný!

 

Stručné tipy na festival silného piva v Mníchove

nosiť hotovosť!

Kým veľkých reťazcov supermarketov a obchodov vývody sú pravdepodobne prijímať svojej kreditnej karty, väčšina reštaurácií a obchodov v Mníchove bude akceptovať iba hotovosť alebo karty EC (ktoré sú rovnako ako debetné karty). Uistite sa, že máte dostatok eur so sebou pre každodenné použitie.

 

silné pivo výčapné

Munich Strong Beer Festival beer glasses

Starkbieranstich odkazuje na stáčanie silné pivo (tj.. poklepaním na súdok) - je to celkom veľký problém v Mníchove a začína Starkbierfest. Na Paulaner am Nockherberg, oslavujú odpočúvanie ich Salvator silného piva s hudobným politickou pečienka.

Ľudia doslova vyplniť svoje pivnici s miestnymi politikmi a robiť si žarty z nich prostredníctvom piesní a divadelných. Ak máte chuť mimo kontrolu, čo udalosť je ako, Tu je YouTube klip z minulého roka.

Norimberg do Mníchov Vlaky

Zurich do Mníchov Vlaky

Mainz do Mníchov Vlaky

Augsburg do Mníchov Vlaky

 

Chcete rezervovať lístok na vlak do Mníchova? Potom zamierte na viac než SaveATrain kde budete mať letenku v priebehu niekoľkých minút s No peak, dodatočné, a skryté poplatky!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnockherberg-starkbierfest-munich-beer-festival%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)