Čas čítania: 7 minút
(Aktualizované: 14/05/2021)

Cestovanie a objavovanie nových miest nám dáva krídla snívať, odvážiť sa, a učiť sa. V takom obrovskom svete, je takmer nemožné vidieť všetko, rovnako nie je možné zažiť a užiť si každé miesto v Európe. S toľkými zaujímavých miest, môžete len snívať o ich objavení. Ak sa naozaj chcete tešiť z miestnych a otvorených novým chodníkom, potom máme 7 Mimoriadne mimo vychodených turistických cieľov, ktoré môžete objaviť.

Z Francúzska do Švajčiarska, 7 miesta divokej prírody, pokojné jazerá, a začarované hrady čakajú na to, aby sa stali súčasťou vášho fotoalbumu najpamätnejších dovoleniek v Európe. Takže, zbalte svetlo a buďte pripravení nosiť so sebou iba spomienky a príbehy, keď sa pustíte do nového dobrodružstva, a chodiť po menej cestovaných cestách.

 

1. Cieľ cesty Beaten Path: Occitanie, Francúzsko

Ohraničené Stredozemným morom a vrcholmi Pyrenejí, región južného Occitanie vo Francúzsku je ohromujúci. Domov stredovekého pevnostného mesta, nádherný Toulouse, pláží, a víno, tento francúzsky región je fascinujúci a ohromujúci z vyťaženého cieľa cesty v Európe, aby bol vysoko na zozname vedier.

Occitanie je úplne odlišná od Francúzskej riviéry a Paríža, vďaka svojmu pomalšiemu a zasnenejšiemu tempu. teda, mohli by ste sa venovať prieskumu katarskej krajiny a jej hradov, vrátane pôsobivého Carcassonne. Ak máte radi outdoorové aktivity, ako je turistika alebo rafting, potom je ideálny kaňon Gorges du Tarn a národný park Cevennes. Na národný park je biosférickou rezerváciou UNESCO, a jeden z desiatich národných parkov vo Francúzsku.

Mohli by ste si urobiť svoju základňu v hlavnom meste ružovej a očarujúcej krajiny, toulouse, alebo pôvabné mesto Albi. Obidve sú úžasné mimo vychodených ciest city ​​breaks vo Francúzsku a dlhšie dobrodružstvo a Francúzsky sviatok. Dalo by sa ľahko a pohodlne dosiahnuť Toulouse cestovaním vlakom z Paríža a Barcelony asi 5 hodiny.

Lyon do Toulouse vlakom

Paríž do Toulouse vlakom

Nice do Toulouse vlakom

Bordeaux do Toulouse vlakom

 

Occitanie, France Castle and its surroundings

 

2. Hallstatt, Rakúsko

Obec Hallstatt je obrazovo perfektná dedina, ktorá sa nachádza pri jazere Hallstatt. Na jar, spadnúť, alebo zima, je to absolútny raj v ktorejkoľvek ročnej sezóne, ponúka množstvo outdoorových aktivít pre cestujúcich nadšencov adrenalínu. Alebo naopak, ak snívate o ochladení pri jazere pohárom vína alebo na jazde loďou okolo jazera, Hallstatt je ideálnym cieľom.

Toto malebné miesto urobil to náš 7 z vyťažených turistických cieľov v európskom zozname vďaka mohutným jaskyniam, krištáľovo modré jazero, a údolie Echern úžasné výhľady a chodníky. Nehovoriac o, že to ešte objavil zvyšok sveta.

Hallstatt je 3 vlakom od Viedne vlakom. teda, ak chcete nezabudnuteľnú dovolenku v úchvatnej krajine Rakúska, a čo je najdôležitejšie preč od davov, potom Hallstatt je perfektný mimo vychodeného cieľa cesty.

Mníchov do Hallstatt vlakom

Innsbruck do Hallstatt vlakom

Passau do Hallstatt vlakom

Rosenheim do Hallstatt vlakom

 

Man sitting next to Hallstatt, Austria lake

 

3. Cieľ cesty Beaten Path: Haarlem, Holandsko

Menej známe ako jeho susedia Amsterdam a Rotterdam, Haarlem je to najlepšie z vychodeného mesta v Holandsku. iba 18 Vlakom od Amsterdamu, Haarlemovo kúzlo vás uchváti aspoň na dlhý víkend.

Stredoveké dedičstvo mesta, živá duša a veterné mlyny, vytvoriť úžasnú atmosféru. Ak chcete zažiť Holandsko ako pravého Holanďana, potom choďte po úzkych uliciach, až po Grote Markta. Potom, vyliezť na veterný mlyn, Adriaanský mlyn, pre nádherný výhľad na mesto a rieku.

Ďalším skvelým spôsobom, ako stráviť dovolenku v Haarleme, je návšteva najstarších pivovarov. Späť v 1620, tam 100 pivovary, a dnes môžete ochutnať niektoré zo starých receptov. lepšie, po návšteve jedného z mnohých múzeí v meste, a tam sú viac múzeí v Haarlemu ako v ktoromkoľvek inom holandskom meste.

Uzavrieť, toto mimo vychodeného mesta je skrytý drahokam v Európe najkrajšie krajiny a celkom stojí za návštevu!

Brémy do Amsterdam vlakom

Hannover do Amsterdam vlakom

Bielefeld do Amsterdam vlakom

Hamburg do Amsterdam vlakom

 

Off the beaten path destinations in Haarlem The Netherlands

 

4. Jazero Orta, Taliansko

Väčšina turistov cestuje do Talianska podľa chuti Talianska kuchyňa a užívajte si lenivosť života, ako to robia miestni obyvatelia. Avšak, v Taliansku je viac ako popíjanie a pohár vína s čerstvo pripravenými cestovinami. Jazero Orta v oblasti jazera je ohromujúcim a romantickým miestom. Skryté medzi horami, a oddelené od známeho jazera Maggiore Monte Mottarone, Jazero Orta stojí za vaše úplné obdivovanie, a čas zažiť Taliansko mimo vychodených ciest a pokojného tempa života.

Od turistické chodníky, prechádzky na lodi, víno pri jazere, a plávanie, Jazero Orta je nádherným talianskym skvostom, ktoré turisti doteraz objavili.

Jazero Orta je vzdialené 2 hodiny jazdy vlakom od Milána, a 5 hodín od Zürichu cez malebné výhľady na Alpy.

Janov do Milána vlakom

Rím do Milána vlakom

Bologna do Miláno vlakom

Florencia do Miláno vlakom

 

 

 

5. Cieľ cesty Beaten Path: čechy, Česká republika

Len pár hodín od rušnej Prahy, Čaká vás krajina legiend a malebnej krajiny. Národný park České Švýcarsko, Český národný park Svycarsko, je na hranici s Nemeckom. Pravčická Brána, veľkolepý skalný útvar, vodné potoky, a veľa turistických chodníkov, sú krátke cesty vlakom z Děčína, najbližšie mesto.

Ďalšou veľkou rezervou v ohromujúcom prostredí je Kladská Prírodná rezervácia. K jazeru vedie krásna cesta, a to je obzvlášť ohromujúce na jeseň. ale, ak dávate prednosť malým mestám a zámkom, potom si zamilujete novogotiku Zámok Hluboká.

Norimberg do Praha vlakom

Mníchov do Praha vlakom

Berlín do Prahy vlakom

Vlakom z Viedne do Prahy

 

Sunset and Clouds over Bohemia, Czech Republic

 

6. Antverpy, Belgicko

Na bicykli alebo nohe, Antverpy sú vzrušujúce a živé. Druhé najväčšie mesto v Belgicku, Antverpy sú turistami dosť prehliadané. Avšak, je to úžasný cieľ pre zábavu mimo Európy v Európe víkendový útek.

Mesto je rozdelené na 3 oblasti: staré Mesto, juh, a prístav, ktoré sú domovom rôznych kultúr a ľudí z celého sveta. teda, je to kulinárske nebo, slúžiť všetkému, čo si chce tvoje srdce. múzeí, Veľký trh, katedrál, špičkové kreatívne módne návrhárky, sú len hodinu jazdy od hlavného mesta, vlakom.

Takže, ak máte chuť na svoj vlastný diamant z najrušnejšieho obchodného centra s diamantmi, láska čokoláda, a nakupovanie, toto mimo cieľ cesty je nevyhnutnosťou.

Brusel do Antverpy vlakom

Amsterdam do Antverpy vlakom

Lille do Antverpy vlakom

Paríž do Antverpy vlakom

 

Off the beaten path destinations in Europe

 

7. Cieľ cesty Beaten Path: lucerna, Švajčiarsko

Ideálne prostredie pre romantický pobyt vo Švajčiarsku, Lucerna je vynikajúca. Chôdza po jazere, pozorovanie snehových vrcholov Mount Pilatus a Mount Titlis sa odráža vo vode, bez turistov, švajčiarsky sen.

Krásna Lucerna skvelá základňa pre celodenné výlety do Álp, a cestujúci ho objavili. Získate tak neoceniteľnú šancu na to, aby ste si ju užili a preskúmali Švajčiarsko mimo vychodenej cesty. Prejdite sa po dráhe Draka a vyskúšajte svoju silu v lanovom parku, ktoré sú vynikajúcimi outdoorovými aktivitami v okolí Lucernu.

Nachádza sa na úpätí Álp na švajčiarsko-nemeckej hranici, Lucerne je nezabudnuteľným miestom mimo Európy, ktorá je vyšlapaná. Lucerna je skrytý klenot v strednom Švajčiarsku a je jhodinu cesty vlakom zo švajčiarskeho letiska.

Zürich do Luzern vlakom

Bern do Lucerne vlakom

Ženeva do Lucerne vlakom

Konstanz do Lucerne vlakom

 

Woamn next to Lucerne Switzerland

 

Uzavrieť, Európa je plná zázrakov, legendy, tajomstvo, a príroda nedotknutá turistami. Ak chcete mimoriadny zážitok a pocit z najväčších krajín Európy. Avšak, ak chcete chodiť, ako to robia miestni obyvatelia, potom ste na veľkolepý čas v ktoromkoľvek z vyššie uvedených cieľov.

 

tu na Uložiť vlak, Radi vám pomôžeme nájsť najlacnejšie cestovné lístky do niektorej zo špeciálnych destinácií v našom zozname.

 

 

Chcete na svoj web vložiť náš blogový príspevok „7 mimo cieľových miest porazených v Európe“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/off-beaten-path-destinations-europe/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)