Čas čítania: 5 minúty
(Aktualizované: 11/04/2021)

Predstavte si sadol, aby si svoju rannú kávu uprostred tradičnej talianskej architektúry pri pohľade von na šumivé modrou vodou a šťavnaté zelené hory. Aj keď to môže znieť ako púhy sen, je to realita pre tých, ktorí navštívia úžasné jazero Como. toto ohromujúci destinácií sedí na zozname želaní mnohých cestovateľov. To dokonca urobil jeho cestu na striebornom plátne s hollywood hity a zahraničné filmy! Lake Como leží v severozápadnom rohu Taliansko, hneď vedľa švajčiarske Alpy. Pozdĺž pobrežia tohto fantastický prírodný zázrak je veľa miest, ktoré určite ohromia. však, picking, ktoré z nich návštevy môže byť skľučujúca úlohu, ak ste na napätom harmonograme. Ak máte málo času a chcú, aby čo najviac zo svojho výlet, tu sú 5 malebné mestečká na návštevu na jazere Como.

 

1. Malebné Mesta navštíviť na Lake Como: ako

Mesto Como je asi najnavštevovanejšie zo všetkých miest v oblasti a to z vlaková stanica. To je východiskový bod pre mnoho návštevníkov Vzhľadom k tomu, cesta vlakom je najlepší a najjednoduchší spôsob, ako dosiahnuť Como. Kým niektorí zvažujú to krátka zastávka na ich ceste z návštevy a prežívanie zvyšok Como, iní vidia to ako neoddeliteľnú súčasť skúsenosti. Dôvodom pre zmiešané pocity je vzhľadom k popularite mesta. To je jedným z väčších miest v okolí, a to plne prijal jeho turistickú príťažlivosť. Niektorí ľudia milujú to a mať čas, aby nasiakli všetky pamiatky a turistické atrakcie z tohto krásneho mesta. však, Iní sa chcú dostať do menších miest, zažiť to, čo považujú za nedotknuté a autentických talianskych miest.

Zatiaľ čo niektorí turisti zvážiť Como pasca na turistov, majú tendenciu prehliadať pôvodnú krásu tohto starobylé mesto. Môžete stráviť celý týždeň skúmanie Como a ešte nájsť veci, ako byť v úcte. v skutočnosti, mnoho turistov, ktorí zamilovať sa do mesta mať čas na prechádzku mestom. Tam by mohlo byť veľa kaviarne a reštaurácie zameraný na príliv turistov. však, existujú tiež skryté drahokamy. Miesta taký ako Silk Museum, na 15katedrála th storočia, na porta Pretoria, a stredoveké centrum čaká dobrodružnejšie duša.

Florence Como vlakov

Miláno Como vlaky

Turin do Como vlaky

Janov Ako Vlaky

Mestá navštíviť na jazere Como

 

2. Bellagio

Bellagio je len trajekt cesta od Como. Je známy pre svoju polohu a krásu. To sedí na trojuholníkovom pozemku, ktorý rozdeľuje jazero do dvoch polovíc. Mesto leží na strmom kopci a ponúka veľkolepý pohľad na tie, ktoré chôdza do dláždené ulice a likvidácii alejou. Mnoho miestnych obyvateľov a turistov volať Bellagio klenotom jazera Como. v skutočnosti, bol zvolený ako jeden z najkrajších miest v Európe. Je to bezpochyby najpopulárnejší a najnavštevovanejšie v oblasti. akonáhle dorazí, budete rozumieť, prečo. Ak navštívite Bellagio, uistite sa, aby fotoaparát so sebou. Ak existuje miesto, ktoré vám poskytne dokonalý obraz, je to určite Bellagio.

Padua na Lake Como vlaky

Venice do Lake Como vlaky

Bergamo Ako Vlaky

Verona Como vlaky

 

3. Malebné Mesta navštíviť na Lake Como: Varenna

Na východnom brehu jazera Como leží Varenna. Aj keď to nemusí porovnávať čo do veľkosti väčších mestách, stále sa jedná o umiestnení must-návšteva. Toto malebné tradičná talianska rybárska dedina sa musí vidieť pre každého, kto sa chce dostať preč od zhonu veľkomesta života. Čas akoby sa zastavil, ako sedíte v dokoch a pozerať sa na modrou vodou a vznášajúce horách. Akonáhle budete mať všetko, chodiť zažiť dláždené uličky, malebný zborov, a veľkolepé vily Varenna. Uistite sa, že značku Villa Monastero Na svojich pamiatok k videniu. To nie je vždy otvorený pre verejnosť, ale ak budete mať šťastie, uvidíte tradičné talianske fasády a interiéry vily. Urobte si prechádzku cez dlhé a tenké záhrady plné exotických rastlín, keď sa pozriete na jazero.

Miláno Varenna Vlaky

Florence na Varenna vlakov

Turín do Varenna Vlaky

Janov do Varenna Vlaky

Varenna Taliansko

 

4. Menaggio

Na západnom brehu jazera Como, môžete navštíviť krásne mesto Menaggio. Menaggio je väčšie mesto, ktoré láka mnohých svojimi úchvatnými výhľadmi a krásna architektúra. Zmes okolitých prírodných krás zmesi s tradičným talianskom meste. Mesto má mnoho budov, ktoré sa datujú do 19. storočia. Piazza Garibaldi je v podstate ústredné miesto stretávania pre všetkých miestnych obyvateľov a turistov. K dispozícii je nepreberné množstvo kaviarní a reštaurácií, ktoré vyžarujú vzrušením a života. Menaggio je takisto must-návšteva pre milovníkov histórie. Mesto hralo dôležitú úlohu v prvej a druhej svetovej vojny. V dnešnej dobe, tam sú početné výlety, ktoré môžete vykonať k významným okolitým pamiatkam v okolí.

Pavia Ako Vlaky

Brescia Ako Vlaky

Bologna Ako Vlaky

Modena na Como vlaky

Menaggio návšteva pri jazere Como

 

5. Malebné Mesta navštíviť na Lake Como: Tremezzo

Ak chcete zažiť na jazero Como spolu so všetkým luxusom a estetiky o grand hotel, potom navštívte Tremezzo. Tremezzo je mesto, ktoré sa chopila popularitu jazera a rozhodol sa vytvoriť jedinečný a luxusný zážitok pre návštevníkov. Cez jeho blúdenie od viac tradičného vzhľadu, Tremezzo je stále nádherné mesto na návštevu. Je celkom blízko Bellagio a je zastávkou pre mnohých, ktorí chcú vidieť, kľudné miesto, ktoré má ešte nejaké hlášky na neho. Kým hotely a vily v mestečku riadiť veľa návštevníkov, mesto má stále nejaké úžasné pamiatky. kostol sv. maria, napríklad, je populárny pre svoje neuveriteľné sochy Madonna Nera. Okrem toho, existujú prekrásne záhrady na prechádzku a vychutnajte si pamiatky a zvuky Comského jazera.

Tortona Ako Vlaky

Mantova Ako Vlaky

Piacenza do Como vlaky

Livorno do Como vlaky

Tremezzo Taliansko

 

To sú len 5 malebné mestečká na návštevu na jazere Como. však, jazero má veľa ponúknuť viac ako nádherné prírodné scenérie a krásne miest. Návšteva jazera Como a užiť si vodných aktivít zábava, úžasné západy slnka, a vzrušujúce túry. Kniha Vlaku a preskúmať jazero Como a okolité divy, ktoré získal.

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Malebné Mesta navštíviť na Lake Como” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fpicturesque-towns-lake-como%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)