Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 03/12/2021)

Prvá vec, ktorú si ľudia myslia, keď vás zaujímalo, čo je najrýchlejší spôsob dopravy v Európe je lietanie. Ale my by sme nesúhlasí! Kým skutočné lietanie môže byť rýchlejší, nie je nič pomalší ako na letiskách obmedziť množstvo času, cestovné ste skutočne ušetriť. To tiež skončí byť drahšie raz vezmete do mechaniky to znamená dostať na letisku, tiež! Ani sa dostať nás začal na preťažených cestách, humongous terminály, nekonečné riadky odbaviť a prejsť bezpečnosťou, a batožinu Tvrdenie meškanie pri príchode všetci sčítajú!

Myslím, že všetci môžeme súhlasiť, že cestovanie autobusom je ne-ne! Zvlášť, keď si to v porovnaní s pohodlia dostanete vlakmi. Nie je presvedčený o tom ešte o tom, čo je najrýchlejší spôsob dopravy v Európe je doposiaľ? Pokračuj v čítaní!

 

Aký je najrýchlejší spôsob dopravy v Bruseli:

trains are the quickest mode of travel

 

Najlepší spôsob, ako cestujú z Bruselu je vlakom. Vstupenky je možné rezervovať cez úspory vo vlaku počas niekoľkých minút bez skrytých poplatkov. Brusel je fascinujúce miesto s ohromujúci architektúra a fascinujúce histórii zabalené do každej ulice a uličky.

Brusel má naozaj niečo pre každého a ponúka európskym sponky, ako je umenie a architektúry spolu viac nezvyčajné atrakcie. Nenavštevujú Brusel, ak ste na diétu ako hranolky, mušle, a pivo bude čoskoro ste vyžíva. Najlepšie na tom je, že Brusel je to tiež výborný dostupné vlakom a môžete navštíviť aj ďalšie mestá v rámci Európy ľahko a rýchlo. Spočítali sme to za vás 😉

 

Cestovať z Bruselu do Paríža

cesta z Brusel Paríž môže byť dokončená vlakom za necelých 1:30 hod. Časté priame vlaky odchádzajú z Bruselu dorazí v Paríži’ Gare du Nord v priebehu celého dňa. Lety z Bruselu do Paríža’ Letisko Charles de Gaulle prevziať 5 doba, kedy sú časy letisko čakacie vziať do úvahy.

Cestovať z Bruselu do Londýna

cesta z Brusel Londýn môže byť dokončená za niečo málo cez 2 hodiny. najrýchlejší spôsob dopravy cestuje vlakom, s častými priamymi vlakmi Eurostar prichádzajúcich do stanice St Pancras v Londýne v priebehu celého dňa. Lety z Brusel do londýnskeho letiska Heathrow prevziať 5 doba, kedy sú časy letisko čakacie považovanej.

Cestovať z Bruselu do Amsterdamu

cestujú z Brusel do Amsterdam trvá necelé 2 hodiny vlakom. Časté priame vlaky doraziť na amsterdamskej hlavnej stanici po celý deň. Lety z Bruselu do Amsterdamu Schiphol Letisko prevziať 5 doba, kedy sú časy letisko čakacie vziať do úvahy.

Cestovať z Bruselu do Lyonu

Cesta z Bruselu do Lyonu trvá približne 3:30 hod. Najrýchlejší spôsob dopravy je cestovanie vlakom, s častými priame vlaky pricestuje v Lyone v priebehu celého dňa. Lety z Brusel do Lyonu trvať necelé 6 doba, kedy sú zahrnuté tranzitné letisko a čakacie doby.

Cestovať z Bruselu do Frankfurtu

To trvá len niečo málo cez 3 hodiny cestovať vlakom z Bruselu do Frankfurtu. Priame vlaky doraziť do Frankfurtu často po celý deň. V porovnaní, Lety z Bruselu do Frankfurt prevziať 5 doba, kedy je tranzitné letiská prihliadlo.

Aký je najrýchlejší spôsob cestovania vo Francúzsku:

the quickest mode of travel to Paris

Kto nemiluje Francúzsko? Napísali sme nespočet blogov z najlepších častí Francúzska. Od tipy na cestovanie vlakom z Paríža do Pekné tam, kde je to možné nájsť najlepšie hranolky vo Francúzsku alebo reštauráciách Michelin é vo Francúzsku, ak dávate prednosť. v podstate, budeš chcieť, aby sa tam dostať čo najrýchlejšie! Najrýchlejší spôsob, ako sa tam dostať? vlakom samozrejme!

Vlak cestovanie vo Francúzsku je najúčinnejší spôsob, ako sa z Paríža do ďalších miest vo Francúzsku. Cestovať z Paríža na juh Francúzska, aj keď trochu drahý, je najlepšie vykonať vlakom; lietadiel a vlakov ceny sú zvyčajne porovnateľné, ale cestovanie vlakom je oveľa menej zmätkov.

Cestách autobusom alebo jazdiť-share je lacnejšie, počet hodín, ktoré by trvalo len nepraktické. Najrýchlejší spôsob dopravy v Európe je vždy vlakom, a ako sa asi vo Francúzsku sa v ničom nelíši!

 

Tu sú príklady pre úsporu času:

Amsterdam do Paríža

Cesta z Amsterdamu do Paríža môže byť dokončená v približne 3.5 hodiny. Najrýchlejší spôsob dopravy je vysokorýchlostný vlak, s častými priame vlaky pricestuje na Amsterdam je po celý deň. Lety z Paríž’ Charles de Gaulle letisko na amsterdamskej letisko Schiphol trvať približne 4 doba, kedy sú časy terminál čakacie považovanej.

Cestovať z Londýna do Paríža

Môžete absolvovať cestu medzi Spojeným kráľovstvom a francúzskych miest v niečo málo cez 2 hodiny. Najrýchlejší spôsob cestovania je vysokorýchlostný vlak od St. Stanica Pancras. Nájdete tu časté priame vlaky pricestuje do Paríža’ Gare du Nord v priebehu celého dňa. lety z London do Paríža trvať približne 4 doba, kedy sú časy letisko čakacie považovanej.

Aký je najrýchlejší spôsob cestovania v Holandsku:

windmill in the the Netherlands

Vlak cestovanie je najlepší spôsob dopravy sa dostať z jedného mesta do druhého v Holandsku. Ceny sú relatívne lacné, ako si môžete rezervovať vstupenku prostredníctvom webových stránok Save vlaku z Amsterdamu do Rotterdamu po dobu 15 eur a Amsterdam do Haagu (Haag Central) za cca 11 eur.

 

Cestovať z Amsterdamu do Düsseldorfu vlakom:

To trvá približne 2 hodiny cestovať medzi Amsterdam Düsseldorf vlakom. Časté priame vlaky doraziť amsterdamského hlavnej stanice po celý deň. Lety z Düsseldorf do amsterdamskej letiska Schiphol prevziať 3 hodiny.

 

čísla neklamú! Úspora času hovoria samé za seba! Najrýchlejší spôsob dopravy v Európe vlakom. Zamierte na viac ako na náš Ušetriť vlaku web nájsť najlepšie ceny, behom niekoľkých sekúnd!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fquickest-mode-travel-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)