Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 02/06/2020)

Ak ste plánoval výlet do Amsterdamu, ale stále zisťuje, najlepší čas ísť, môžeš zvážiť Za návštevu v priebehu Týždňa reštaurácií 2019 v Holandsku.

Reštaurácia Week je kulinársky udalosť, ktorá sa koná každý rok na celom svete 35 veľkých miest ako Amsterdam, New York, a Hong Kong. Prvá reštaurácia týždeň sa konala v New Yorku; vytvoril Tim Zagat, zakladateľ Zagato Survey, a Joe Baum, rešpektovaná reštauratér.

Tento týždeň bol tak úspešný, že sa šíri cez do ďalších miest po celom svete. Termíny Týždňa reštaurácií líši od mesta k mestu; však, koncept je zvyčajne rovnaká vo všetkých miestach. Zúčastnené reštaurácií podporovať týždeň ponúka obedy a večere špeciality za atraktívne ceny.

 

Amsterdam Reštaurácie Week 2019

 

Ak ty milujem jedlo a tvoj rozpočet je obmedzený, Reštaurácia Week vám ponúka možnosť večerať na špičkových reštaurácií v Amsterdame za zvýhodnenú cenu. Uchopiť príležitosť k jedlu na vynikajúcej Le Garage, Brasserie La Camelia v Okura Hotel, alebo Brasserie na Amstel Hotel pre menej!

Najlepšie na tom je, že National Restaurant Week vyskytuje v Amsterdame dvakrát do roka, na jar a znovu na jeseň. Dvakrát do roka, reštaurácie celého Holandsko týždenný udalosti kde si môžete vychutnať plný samozrejme jedál za zlomok toho, čo by sa zvyčajne náklady. Užite si večeru s 3 chodmi za iba 28,50 €!

približne 135 reštaurácie po celom Amsterdame podieľať čo vaše možnosti hojná. Polročná akcia si kladie za cieľ zjednodušiť skúsenosti. Jesť a piť v Amsterdame najlepších stravovacích zariadeniach na základe vzoriek svojej ponuky za pevnú cenu. Nie je lepší čas pre vás ochutnať v reštaurácii podpis pokrmy, ktoré by ste inak plne platiacich pre počas kedykoľvek inokedy v roku.

Ale skôr, než sa dostanete príliš nadšení, vziať na vedomie, že môžete nielen chodiť do týchto reštauráciách a očakávajú, že budú sedieť. Rezervácie sú nutné, takže by ste mali rezervovať už môžete ako tieto miesta majú tendenciu sa rýchlo zaplní.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Antwerp do Amsterdam vlaku

Lille do Amsterdam vlaky

 

Ako sa dostať do Týždňa reštaurácií v Holandsku

Outdoor sitting during Restaurant Week

 

I keď existuje veľa možností pre cestovanie k vám do Amsterdam Reštaurácie Week akcie, cestovanie vlakom je jedným z najkrajších a vzrušujúce cesty k cesta. to robí celý zážitok viac zapamätateľné ako svojho cestovať cez Európu, pričom v pamiatok a dosiahnutie vašich gastronomické destinácie vo veľkom štýle a pohodlie.

Jedna z najlepších vecí, ktoré pri ceste Európu je, že nemusíte vymeniť svoju menu, to všetko je rovnaké.

Hanover do Rotterdam Vlaky

Dortmund do Rotterdam Vlaky

Hamburg do Rotterdam Vlaky

Kolín nad Rýnom do Rotterdam Vlaky

 

 

Paríža do Amsterdamu vlakom je približne 3 a pol hodiny, zatiaľ čo Berlin do Amsterdam je 6 hodín výlet vlakom. Kniha skoro a ušetriť na ceny leteniek. Pozrite sa na dáta Týždňa reštaurácií 2019 v Holandsku, takže si môžete rezervovať vlak sedadlá v predstihu a vychutnať obrovské úspory. Dostať najlepšie ceny na cestovanie vlakom s Uložiť vlak

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Frestaurant-week-netherlands%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)