Čas čítania: 3 minúty
(Aktualizované: 29/12/2019)

Pre rodiny s deťmi, Jazda s deťmi vo vlaku môže byť aj vzrušujúce a cenovo dostupný spôsob, ako cestovať. Je tiež možno najpohodlnejšie a najmenej stresujúce, keď ste na cestách s deťmi. Vieme, že cestovanie s deťmi je skľučujúca bez ohľadu na to, čo je spôsob dopravy, takže ak idete s deťmi vo vlaku. Tu je niekoľko tipov,!

 

Prídete skoro, keď jazdíte s deťmi vo vlaku

Rodiny budú chcieť dostať na stanicu čoskoro vyzdvihnúť vstupenky a nájsť dobré sedačky spolu vo vlaku. Ak ste doteraz vyhradené sedadlá, Sedadlá sú k dispozícii na prvý príde, ten skôr melie základ, takže sa nemusíte uviaznu v pozícii, kedy budete mať na rozdiel.

Dusseldorf do Mníchov Vlaky

Dresden do Mníchov Vlaky

Norimberg do Mníchov Vlaky

Bonn Mníchov Vlaky

 

Jazde s deťmi na vlak hračku

 

Premýšľať o tom, spánok, keď ste na koni s deťmi vo vlaku.

Jazde s deťmi na výlet vlakom zhoduje s nap čas vášho dieťaťa, takže sa uistite, že ste pripravení. Priniesť komfort položky ako vankúš alebo obľúbený Blankie.

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

entertainment.

Najdôležitejšou súčasťou vášho plánovania pre cesta vlakom (najmä ak je to dlho,) by malo byť, ako budete mať deti baví.

Jasnou voľbou pre väčšinu rodičov, by bolo kúpiť pár hračiek alebo si priviezť svojich favoritov z domova. Paint nechty dievčat, čítať knihy, hrať Uno, priniesť farbu v knihách, a počúvať audioknihy.

Ďalší skvelý tip pre jazdu s deťmi vo vlaku je k stiahnutiu filmy na svojich zariadeniach, keď ste doma a mať prístup k WIFI.

Existujú žiadne požiadavky autosedačky alebo upevnenie bezpečnostných pásov znamenie sedadlá, takže deti môžu voľne pohybovať vo vlaku, ako uznáte za vhodné! Za poznaním vlaky s deťmi, je to skvelý spôsob, ako udržať obsadené.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

získať Komfortné!

Nie je nič horšie, ako byť na výlet a bránilo v žiadnom prípade by vaše oblečenie. Šaty pre väčšie pohodlie! odporúčame priedušný, elastické oblečenie a pohodlné topánky s cieľom vychutnať si zážitok z vlaku. Skúsení jazdci odporúčajú prinášať niekoľko malých pohodlia z domova príliš, ako prikrývka alebo hodu a vankúš.

Všetko, čo zostáva urobiť, je sedieť, relaxovať a užívať si pri jazde s deťmi na vlak skúsenosť. Vzhľadom k tomu, ako sa tam dostať je polovica zábavy!

 

Dajte nám vedieť, že nás tweeting na @SaveATrain! , Máme k dispozícii ďalšie sociálne kanály na dne Saveatrain

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Friding-with-kids-on-a-train%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite k kód pre vloženie)