Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 13/11/2021)

Európa je najlepšie destinácie pre romantické mesto útek. Avšak, to je veľké miesto, a možno budete chcieť zúžiť. Našťastie, tam je veľa rád o Nemecku, najmä jeho romantických miest a obcí. Prečo nie vziať svoju drahú polovičku na výlet nebudú nikdy nezabudnem? Ktoré vám pomôžu rozhodnúť, kam ísť, tu sú 10 romantických miest k návšteve v Nemecku:

 

romantický City: Rothenburg ob der Tauber

Rothenburg je naša prvá na zozname romantických miest k návšteve v Nemecku, Je to perfektný rozprávkové mesto, ktoré priťahuje milióny návštevníkov ročne. Avšak, keď navštívite, uvidíte, prečo je tak populárne,. Spoločnosť bola založená v stredoveku, inšpirovať metafor nespočet karikatúry a filmy, Rothenburg je mesto a romantické mesto nebudete zabudnúť.

Berlín do Rothenburg ob der Tauber Vlaky

Stuttgart do Rothenburg ob der Tauber vlakov

Mníchov do Rothenburg ob der Tauber Vlaky

Frankfurt do Rothenburg ob der Tauber Vlaky

 

romantický City: Bamberg

Bamberg je nemecké mesto siedmich kopcov, podobne ako Rím v Taliansku. A rovnako ako Rím, toto romantické mesto je plné nádhernej historickej architektúry a názory, ktoré vás zmiesť vaše nohy. Čo je viac, Bamberg má svoju vlastnú štvrť "Malé Benátky", ktorá ponúka možnosť absolvovať gondola jazdu.

Norimberg do Bamberg Vlaky

Frankfurt na Bamberg Vlaky

Stuttgart do Bamberg Vlaky

Dresden do Bamberg Vlaky

Romantic Cities to Visit in Germany

 

Romantické mesto v Nemecku: Monschau

V blízkosti mesta Aachen, Monschau má všetko: prekrásny výhľad, vinutia, rieka, a a majestátne hrad, a romantika. To, čo z neho robí perfektnú Romantický Mesta k návšteve v Nemecku destináciou pre milovníkov prírody je jeho množstvo turistické chodníky v kopcoch. Ďalej, Ak ty návšteve v zime, budete môcť vychutnať jeho Tradičné vianočné trhy.

Mníchov do Salzburg Vlaky

Salzburg do Pasova

Vlaky z Viedne do Salzburgu

Salzburg Viedeň Vlaky

 

románik Story – Meissen

Meissen sedí na Labe, a je to najstaršie mesto v celej Sasko a romantické mesto. Údolie Labe je to, čo prepožičiava Meissen také romantické odvolanie. Avšak, tam je viac vidieť, ako napríklad jeho krásne červené strechy, ktoré sú pripomínajúce Prahy. Ďalej, milovníci architektúry sa môžu tešiť prehliadka majestátnej gotickej katedrály s hradom zo 16. storočia.

Berlín do míšeňských Vlaky

Freiberg na míšeňských Vlaky

Cottbus do míšeňských Vlaky

Chemnitz na míšeňských Vlaky

Romantic Cities to Visit in Germany

 

Big Romantické miest k návšteve v Nemecku: Heidelberg

Heidelberg je ideálnou destináciou, ak chcete cítiť duch romantizmu a vychutnať čaro tohto mesta. Čo je viac, môžete preskúmať zrúcaniny hradu na kopci a prejsť sa so svojím milovaným pozdĺž rieky Neckar.

Frankfurt na Heidelberg Vlaky

Stuttgart do Heidelberg Vlaky

Norimberg do Heidelberg Vlaky

Bonn Heidelberg Vlaky

Heidelberg

 

Romantické miest k návšteve v NemeckuFreiburg

Ak hľadáte pre slnečné čase, keď hľadal romantických miest k návšteve v Nemecku, nehľadajte nič iné ako Freiburg, na okraji známeho Čierny les. Že v blízkosti hraníc Švajčiarsko, môžete očakávať, nádherný výhľad a úžasné prúdy mimo mesto. Freiburg je ideálny k návšteve po celý rok.

Offenburg Freiburg Vlaky

Stuttgart do Freiburg Vlaky

Leipzig do Freiburg Vlaky

Norimberg do Freiburg Vlaky

 

Lindau

Morské modrej vody z jazera Bodensee a Alpy obklopujú Lindau. Tu si môžete vychutnať nádherný výhľad, rovnako ako rôzne vodné športy a výlety loďou, a niektoré Romance. Ďalej, Lindau je krásna v zime, najmä keď mrzne Bodensee.

Konstanz do Lindau Vlaky

Memmingen Lindau Vlaky

Biberach do Lindau Vlaky

Ulm do Lindau Vlaky

Lindau

 

Trier

Trier je najstaršie mesto v Nemecku, Je na zozname romantických miest k návšteve v Nemecku, ale len tak viete, že je veľmi blízko do Luxemburska, ktorí stáli na brehu river Moselle pre viac ako dvetisíc rokov. Ilustrovať svoju krásu, Trier ponúka rímsku architektúru, rovnako ako stredovekých a gotické stavby. Inými slovami, Táto jedinečná zmes je Trier skutočný zázrak.

Koblenz k Trier Vlaky

Frankfurt do Trier Vlaky

Mainz sa Trier Vlaky

Stuttgart do Trier Vlaky

 

Romantické mesto s názvom: Cochem

Ak sa chystáte na plavbu v Nemecku, nezabudnite zahrnúť Cochem ako jedna z vašich zastávok. vinice a úchvatný hrad z 11. storočia sú hlavnými črtami tohto riečneho mesta a veľmi romantického mesta.

Frankfurt na Cochem Vlaky

Bonn Cochem Vlaky

Kolín nad Rýnom Cochem Vlaky

Stuttgart sa Cochem Vlaky

Cochem

 

Posledné Romantické miest k návšteve v Nemecku – Quedlinburg

Táto drobná stredoveké mesto môžu byť tiež počítané na zozname romantických miest k návšteve v Nemecku, toto mesto bude vyrazí dych s jeho očarujúce dláždenými ulicami a kuriózne domov. Ďalej, Milovníci histórie ocenia skúmanie jej jedinečnú históriu. Ako miesto odpočinku kráľa Heinricha I., Quedlinburg je významné mesto.

Berlin sa Quedlinburg Vlaky

Hanover sa Quedlinburg Vlaky

Magdeburg sa Quedlinburg Vlaky

Bielefeld do Quedlinburg Vlaky

Quedlinburg

 

Už ste sa rozhodli, ktoré Romantic miest k návšteve v Nemecku, že chcete vybrať ako ďalšie útek? Naplánujte si výlet do jedného z 10 najromantickejších miest v Nemecku a Zarezervujte Si Lístky na čas sa ušetriť Train!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “10 Romantické miest k návšteve v Nemecku” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fromantic-cities-visit-germany%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)