Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 12/11/2021)

Ak vezmeme vlak je jedným z najlepších spôsobov, ako prežiť väčšinu európskych scénické regióny. Užite si veľkolepé hory, jazierka, krajiny rieky a neuveriteľné výkony inžinierstva - Jedná sa o Najmalebnejších ciest vlakom v Európe.

 

Expresné ľadovec je jedným z najkrajších ciest vlakom v Európe

Scenic vlakovej Trips West Highland linkové, Škótsko

Všetko na palube bradavice Express! Väčšina z 264km jazdy je na jednej trati, ktorá dáva pohľad na nádherné vresoviská, Lochs, niektoré z najviac vzdialených staníc v Británii a - pridanie trochou Harry Potter Kúzlo - Glenfinnan viadukt používané Rokfortskej Express.

 

trasa: Paríž do Pekný

Cue ílu dlaždice strechou dediny, upratané viníc, a nádherné modré vody!

Zoznam Najmalebnejších ciest vlakom v Európe by nebol úplný bez South-of-France. Je známy pre svoju krásu, takže nie je žiadnym prekvapením, že sa naša zoznam. Spúšťanie v Paríži, ste v slnečnice a levanduľová poľa Provence len dve hodiny neskôr. Uistite sa, že zabaliť kostým, , Spôsobí, že francúzskej Riviére nie je niečo, čo budete chcieť nechať ujsť v lete.

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

 

Scenic ciest vlakom do údolia Rýna, Nemecko

Postupujte podľa krivky na rieku Rýn, ako to robí jeho cestu z Koblenz Mainz. Je to len jazda päťdesiat minút, ale na trase, uvidíte zámky a vinice lipnú na svahoch pri rieke je. Je to naozaj vyzerá ako niečo z rozprávky!

Berlín do Koblenz Vlaky

Frankfurt do Koblenz Vlaky

Vienna do Koblenz Vlaky

Stuttgart do Koblenz Vlaky

 

raňajky Mníchov a večera v Benátkach

3 krajiny, 3 x pohľady. Skočiť na vlak z Mníchova do Benátky a dostať piť 3 krajiny v hodnote nádherným výhľadom. Táto čiara prechádza niektoré z najkrajších hôr, riek, a alpské dediny v Rakúsku, Nemecko, a Taliansko. 3-in1 z Na Najmalebnejších ciest vlakom v Európe.

Milan do Benátok Vlaky

Mníchov do Venice Vlaky

Bologna v Benátkach Vlaky

Rím Benátky Vlaky

 

Nórsko

Ak hľadáte niečo, čo to je nie tak preplnený a viac na divokej strane, potom táto cesta je pre vás. Začínajúci pri hladine mora, majestátne Fjordland rýchlo ustúpi strmým skalným stenám a bujným lúkam. Uistite sa, že balenie turistické topánky, preto, že vlak zastaví na niekoľko cieľu turistické chodníky.

 

Naša posledná pre tento post scénických ciest vlakom v Európe, Nástupu do Ľadovcový expres!

st. Moritz do Zermattu. 8 hodín čistého scénické blaha. Nie je to nazývané Ľadovcový expres pre nič. Cestovať cez krajinu tak posvätný Európanom, že železničné (spolu s Bernina) je Zoznam svetového dedičstva UNESCO; to je tiež domov pre pramennej oblasti mohutných Rhone a Rýn rieky.

Zurich do Zermatt Vlaky

Geneva na Zermatt Vlaky

Bern Zermatt Vlaky

Lucerna na Zermatt Vlaky

 

Takže teraz, že ste urobil čítanie, Ste pripravení vytvoriť svoj vlastný krásny vlakových ciest v Európe, na Save vlaku máme najlepšie vlak lístky, za najlacnejšie ceny, a mnoho platobné možnosti.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fscenic-train-trips-europe%2F%0A%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)