Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 30/04/2022)

Pamätáte si každú cestu, ktorú ste absolvovali, pohľady, ktoré ste obdivovali, a jedlá, ktoré ste ochutnali? Možno nie, a preto sú suveníry dokonalým spôsobom, ako ich vyrobiť spomienky vydržia na celý život. Aké suveníry si priniesť z výletu? Tu sú najlepšie nápady na suveníry, ako si priniesť kúsok raja domov.

 

Suveníry, ktoré si môžete priniesť z výletu: Prísady na varenie

Korenie, omáčka, a bylinky, vás zavedie späť k chutiam, vône, a momenty toho zvláštneho miesta. Je dokázané, že najviac si pamätáme prostredníctvom svojich zmyslov, a jedlo je najlepší spôsob, ako zažiť miesto. navyše, Vďaka prísadám na varenie budú vaši priatelia a rodina cítiť, že tam boli s vami.

Čínske bylinky, cestovinová omáčka, a dokonca aj cestoviny sú úžasné suveníry, ktoré si môžete priniesť z výletu do Číny, alebo Taliansko, napríklad. Takže, Nezabudnite si pribaliť ďalšiu tašku len pre gurmánov, pretože je lepšie zabaliť tieto chutné suveníry oddelene. Nebudete chcieť otvoriť kufor, aby ste zistili, že vaše oblečenie je v odtieňoch červenej papriky.

Z Florencie do Milána vlakom

Florencia do Benátok s vlakom

Z Milána do Florencie vlakom

Benátky do Milána vlakom

 

Food is a great souvenir to bring from a trip

 

Miestne čl

Podpora miestnej kultúry a umelcov ukazuje, že ste premyslený a múdry cestovateľ. Ručne maľované misky na omáčku, tkané stolové oblečenie, alebo vyšívané čipkované košele sú fantastické suveníry, ktoré si vaši priatelia budú vážiť, použitie, a je to skvelý spôsob, ako ukázať svoju vďačnosť komunite, ktorá vás hostila.

Miestne umenie je krásny suvenír, ktorý si môžete priniesť z akéhokoľvek výletu v Európe a Číne. V Číne, mohli by ste dostať červené lampáše pre šťastie, z Ruska a ručne vyrobený Domovichok ktorý bude strážiť váš domov, alebo chladný pivný pohár z Prahy pre pivomilného strýka alebo brata. Aký veľký kruh ekologický cestovný, prijímanie, a šírenie nádhernej kultúry po celom svete.

Berlín do Aachenu s vlakom

Z Frankfurtu do Kolína s vlakom

Drážďany do Kolína s vlakom

Aachen do Kolína s vlakom

 

Art souvenirs can be found on local markets

 

Suveníry z dekorácie domu

Urobte zo svojho výletu súčasť svojho domova, s nádhernou kvetinovou vázou Delft alebo dreveným tulipánom z Holandska. Suveníry pre domácnosť je možné vyrobiť ručne, a najčastejšie bude rozprávať príbehy o kultúre a histórii ich pôvodu.

Keramický tanier na stenu, bohémsky kryštál z Českej republiky, alebo kukučkové hodiny z Čierny les sú skvelé suveníry, ktoré si môžete priniesť domov z cesty do Európy.

Vlakom z Rimini do Florencie

Vlakom z Ríma do Florencie

Vlakom z Pisy do Florencie

Vlakom z Benátok do Florencie

 

Local Home Decor Souvenirs Shop

 

Suvenír na výlet: Miestny alkohol

Zdieľanie príbehov z výletu pri pohári jemného alkoholu pomáha spomenúť si na všetky šťavnaté detaily, a zábavné chvíle. Priniesť si miestny alkohol je obľúbený suvenír, ktorý si môžete priniesť z Európy, obzvlášť ak ide o Alkoholické nápoje by mali všetci vyskúšať na celom svete.

Takže, Limoncello z Talianska, alebo rizlingové víno z údolia Rhein v Nemecku, tak aj tak, príjemcovia budú nadšení, že dostanú takýto darček. Ak si nie ste istí, čo je miestny nápoj, počas večere dávajte pozor na poháre na stole miestnych obyvateľov alebo sa opýtajte v miestnom bare.

Salzburg do Viedne s vlakom

Mníchov do Viedne s vlakom

Graz do Viedne s vlakom

Praha do Viedne s vlakom

 

Local Liquor For sale

 

Šperky

Šperky sú úžasný spôsob, ako si nosiť cesty blízko srdca. Úchvatný náhrdelník, jantárové náušnice z Poľska, alebo očarujúci strieborný očarujúci náramok, sú kúsky, ktoré nikdy nevyjdú z módy, navyše, sú nadčasové.

Takže, ak máte záujem priniesť výnimočné suveníry, potom sú šperky dokonalé. Pridanie kúzla náramku z každej krajiny je návšteva úžasné. Avšak, pri nákupe šperkov v cudzej krajine, dávajte si pozor na nakladanie s hotovosťou a nespadajte do žiadnej z nich celosvetovo obľúbené podvody s cestovaním.

Dijon do Provence s vlakom

Paríž do Provence s vlakom

Lyon do Provence s vlakom

Marseilles do Provence s vlakom

 

Jewelry Shops in an open market

Položka, ktorú zbierajú

Zabudnite na kľúčenky a pohľadnice, ak sú vaši priatelia zberatelia, nič nehovorí, že mi záleží viac ako jedinečný kúsok, ktorý môžu pridať do svojej zbierky. Každý niečo zbiera: ozdobený hrnček na pivo z Prahy, Sklenená socha Murano, Ruská babuška k figúrkam bábik, a to je len niekoľko príkladov.

Ďalej, strieľané okuliare, klobúky, a špendlíky sú ďalším skvelým zberateľským suvenírom, ktorý si môžete priniesť z výletu do Európy. Zavesený na stene, používané na večierkoch, alebo uložené v albume, vaši priatelia by si cenili čas, ktorý ste strávili hľadaním toho jedného špeciálneho kúsku, a príbeh za ním.

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Paríž do Londýna s vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna vlakom

 

 

Sladké dobroty

Sladké a zaujímavé dobroty vyčaria úsmev a upútajú pozornosť poslucháča. Jedlo je najlepší spôsob, ako zažiť miesto, cez všetky chute, ktoré cestuje ku kultúre a príbehom. Napríklad, Parížan Macarons nie sú len chutné suveníry. Tiež vo svojej dokonalosti stále vystihujú podstatu a ducha francúzskej renesancie, svetlá a vynikajúca forma.

Takže, zatiaľ čo pár uhryznutí spôsobí, že tento suvenír zmizne, chuť a úžasný pocit v nás zostanú navždy. Naše zmysly si budú vždy pamätať, keď sme prvýkrát vyskúšali švajčiarsku čokoládu, a pamätajú si aj príjemcovia vášho lahodného suveníru. Zhrnúť, sladké suveníry sú fantastické suveníry, ktoré si môžete priniesť z výletu do Európy.

Z Frankfurtu do Berlína vlakom

Lipsko do Berlína s vlakom

Hannover do Berlína s vlakom

Z Hamburgu do Berlína vlakom

 

Macarons are a great sweet treat to bring from a trip

Suveníry, ktoré si môžete priniesť z výletu: odevy

Nakupovanie je jednou z najlepších aktivít v zahraničí. Môžete zmeniť svoj štýl, a pridajte do svojho šatníka špeciálnu položku ako farebný tradičný šál z Ruska, kožená bunda z Talianska, a viac. Ak plánujete priniesť svojim priateľom kus oblečenia, potom by ste mali samozrejme vedieť ich štýl a veľkosť.

Avšak, v Európe je na výber veľa suvenírov z oblečenia, ktoré nezahŕňajú výber veľkosti. Na to je Berlín ako stvorený vintage nákupy, Tričká z londýnskych pouličných trhov, cool kravata z Paríža alebo Talianska, je len niekoľko nápadov na oblečenie a suveníry, ktoré môžete priniesť z celého sveta.

Amsterdam do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríža s vlakom

Z Bruselu do Paríža vlakom

 

Klišé suveníry, ktoré vám prinesú z cesty do Európy

S klasickými suvenírmi nikdy nič nepokazíte. Napríklad, darujte priateľom a rodine kľúčenku od Eiffelovej veže, Ruská drevená matrioška, alebo drevené dreváky z Amsterdamu, bude to krásny a premyslený suvenír. navyše, tieto klasické európske suveníry si môžete kúpiť na letisku, alebo vlaková stanica, na poslednú chvíľu. Avšak, vezmite do úvahy, že suveníry’ cena bude v obchode na železničnej stanici oveľa vyššia, než v meste.

Z Milána do Benátok s vlakom

Florencia do Benátok s vlakom

Bologna do Benátok s vlakom

Treviso do Benátok s vlakom

 

A russian Babushka is a cliche souvenir to bring from a trip

tu na Uložiť vlak, radi vám pomôžeme naplánovať nezabudnuteľný výlet v Európe. Môžete ľahko cestovať vlakom do akejkoľvek destinácie v Európe, predajňa, a užite si ľahké cestovanie s kuframi plnými pokladov a suvenírov.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok „Aké suveníry si prinesiete z výletu?“Na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsk%2Fsouvenirs-bring-trip%2F – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)