Čas čítania: 5 minúty
(Aktualizované: 26/02/2021)

Ak máte dva týždne stráviť v Španielsku, jeden z najlepších spôsobov, ako sa dostať okolo je preskúmať Španielska vlakom. Nielen, že to umožní vidieť neuveriteľné pamiatok po celej krajine, ale cestovanie vlakom v Španielsku je veľmi efektívny a ľahko. Najťažšie je nákup lístky na vlak. Najlepší spôsob, ako kúpiť váš vlakové lístky cestovať do Španielska vlakom je on-line. Existuje niekoľko webových stránok, ktoré vám to umožňujú. Kľúčom k úspechu je nájsť ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje, pokiaľ ide o jednoduchosť použitia, Jazyk, a rozpočet. Kupovať si lístky čoskoro umožňuje robiť výhoda možných zvláštnych sadzieb, rovnako ako uistite sa dostanete na vlaky, ktoré chcete, než sa stanú plne obsadený.

Naplánujte si dopredu a objednajte si letenky vopred, aby ste získali najlepšie z vášho cestovania vlakom. Pozri sa na toto dvojtýždňová itinerár Pre cestovanie po Španielsku vlakom. Nechaj to byť vodítkom pre ďalšiu cestu.

 

Naša prvá Spain vlakom je Madrid (Dni 1- 3)

To je hlavné mesto Španielska a je to dobrý mix staré aj nové, s elegantnou parky, neuveriteľné nakupovanie, vibey nočný život a samozrejme Malasana oblasti. Madrid je tiež domov pre niektoré z najlepších múzeí španielskych. Mnoho dom medzinárodne uznávanej práce. Pretože tam je toľko, aby sa v tomto meste, takže vaše 3 dni tu bude dobre nevydané. Je to dobrý štart do nového dvojtýždňového výletu ľahké sa dostať do vlaku kdekoľvek odtiaľ. Madrid Atocha je železničná stanica, na ktorú sa dostane oficiálna železničná spoločnosť Renfe, a tiež táto železničná stanica je jednou z najkrajších staniciach v Španielsku.

 

San Sebastian (Dni 3 - 5)

Toto malebné mestečko sa nachádza v španielskom Baskicku a je priamo na Biskajský záliv. Ponúka ako plážami a horami, ktoré dostanú všetku pozornosť počas dňa, ale keď príde noc, je to všetko o Starom Meste, kde si budú môcť vychutnať desiatky pintxo tyčí pre delikátne bite-size riadu. Nenechajte si ujsť večernú prechádzku pozdĺž pláže Playa de la Concha končiace pintxos v Starom Meste. Ako sa dostať do San Sebastian so Španielskom vlakom je ľahké, ako existujú najmenej štyri vlaky z Madridu každý deň.

 

Pamplona (Dni 5 – 6)

Toto mesto je domovom sporný beh býkov ktorá sa odohráva v júli každý rok, ale tam je oveľa viac než to Pamplona. Je umiestnený na vrchole kopca v provincii Navarra, čo znamená, že sú neuveriteľným výhľadom na horami a údoliami nižšie. Mesto je malá, čo uľahčuje chodiť a vziať v nádhernej architektúre histórie. Existuje živé bar a tapas scéna po celý rok. Nenechajte si ujsť prechádzku po Starom Meste alebo mapuje cestu prijaté počas beh býkov. konečne, Toto mesto je tiež ľahko dostupný z San Sebastian a krátky cesta vlakom preč.

 

španielsko vlakom – Barcelona Vlak (Dni 6 - 9)

Tento oceán-city má byť jedným z najznámejších a najpopulárnejších miest v Španielsku, a to nesklame! Či už hľadáte pre umenie a kultúru, architektúra, lenivé dni na pláž, celonočné strany, alebo len preskúmať nové mesto, je tu niečo pre každého v Barcelone. Nenechajte si ujsť Sagrada Familia, ktorý je jedným z moderných svetových najdramatickejších štruktúr. Španielsko vlakom jazdia často vlaky z Pamplony do Barcelony a je tu len štvorhodinová cesta Medzi oboma mestami.

 

valencia (Dni 9 - 10)

Len kúsok od Španielska vlakom z Barcelony, Valencia je často prehliadaná turisti. Toto malé mesto má čo ponúknuť a to je dobre stojí za deň, aby preskúmala trochu. Je to nádherné mesto prejsť a má veľkolepé jazero a pešie chodníky. Pre tých, ktorí hľadajú niečo viac relaxáciu je tu široký výber pláží a Albufera Park. Nenechajte si ujsť prechádzku, spustiť alebo prechádzať záhrad Turia – jeden z najväčších mestských parkoch v Španielsku. Existuje niekoľko vlakov, ktoré jazdia denne z Barcelony do Valencie.

 

malaga (10 - 13)

Kombináciou stredomorskú atmosféru s kultúrou moderné umenie a rozvoj je možný pri cestovaní v Španielsku vlakom, Malaga možno nájsť na španielskom južnom pobreží Costa del Sol. Do centra mesta je novo zrekonštruovaný a kombinuje gotickou katedrálou a úzkymi stredovekými ulíc pešej zóny s moderné bary a reštaurácie hip. Malaga má niektoré naozaj neuveriteľné pláží k návšteve a scénické hory, ktoré ju obklopujú. Nenechajte si ujsť lezenie na Gibralfaro hrad pre dych berúci výhľad na nádherné Andulasian západu slnka a mesto. Tam sú vlaky, ktoré jazdia denne od Valencie Málaga.

https://www.youtube.com/watch?v = YNqMQz18HDM

 

Seville – Posledný z nich náš zoznam Španielska vlakom

Seville je len kúsok vlakom z Malagy a rovnako efektný. Spomeňte si na rímskej ríše, aby získali predstavu o vzhľad a dojem z tohto mesta, ktoré kombinuje prvky mnohých historických obdobiach. Tam je veľa čo robiť v meste, z objavovania mesta putovania pozdĺž štvrťroku Arenal riverside návštevou rozprávkové reštaurácie alebo sledovať býčie zápasy do mestského historického krúžku. Nenechajte si ujsť návštevu katedrály v Seville a Alcazar, ktorá bola použitá k filmu scény z hitu televíznej show Game of Thrones. Vlaky jazdia denne z Malagy do Sevilly a zo Sevilly späť do Madridu, kde je medzinárodné letisko.

Tento Dvojtýždňová itinerár vám pomôže čo najlepšie využiť vašej cesty a preskúmať Španielsko vlakom. Naše tipy na vstupenky rezervovať vlak sa uistite, že ste schopní sa dostať tam, kam chcete ísť a že vaša dovolenka beží hladko, takže si môžete vychutnať sami. Po všetkom, to je čo prázdniny sú pre!

 

Ak potrebujete iný European Train Vstupenky, stačí kliknúť tu a ísť na našich webových stránkach a užiť si jazdu.

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspain-by-train%2F%3Flang%3Dsk- (Prejdite k kód pre vloženie)