Čas čítania: 7 minút
(Aktualizované: 24/12/2021)

Ak ste práve presťahovala do Holandska alebo na mysli skákanie na vlak na návšteve na pár dní, ste pravdepodobne premýšľal, čo 10 Väčšina Špeciálne akcie v Holandsku sú. Budete mať radosť vedieť, že je veľa na čo tešiť, bez ohľadu na to, čo období môžete navštíviť.

Rovnako ako epických popových festivalov, tam sú jedinečné Špeciálne akcie v Holandsku ktoré nenájdete nikde inde: oslavy súvisí s dutch monarchie, veterné elektrárne, a tulipány. Tieto udalosti sú všetky fantastické spôsobov, ako si sám seba a dostať ponorené v holandskom spôsob, ako robiť veci,!

 

Špeciálne akcie v Holandsku 1: Novoročný denný ponor (Novoročný ponor)

To je jeden z tých, špeciálne akcie v Holandsku, ktorá nie je pre slabé srdce! Ak chcete spustiť rok čerstvý, trvať chladný ponor vziať na New Years Day (nový rok). Tento holandský festival bol odštartovaný plávanie klubu v 1960. Existujú 209 potápačských lokalít v Holandsku môžeš potápať. Hoci, potápať sa do Severné more v Scheveningene, Haag, je najviac populárne miesto s až 60,000 ľudia. Potom, tras plavci sú prezentované s šálkou erwtensoep, teplý mäsitý hrachová polievka.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

New Years Special Events In The Netherlands

 

Špeciálne akcie v Holandsku 2: čínsky Nový rok

Vedeli ste, že Holandsko má jeden z najväčších čínskych komunít v Európe? Myslíme si, že je rozhodne stojí za to škvrna na našom nahor 10 Väčšina špeciálne akcie v Holandsku! Sú prevažne žijú v Amsterdame, Rotterdam, a Haag, v ktorých existuje celý rad udalostí oslavuje čínsky Nový rok. v Amsterdame, Hlava na námestí Dam a Nieuwmarkt / Zeedijk vidieť dračie sprievody, lev tanca, a ohňostroje. Môžete sa tiež zúčastniť špeciálne aktivity v obchodnom dome De Bijenkorf, vrátane kaligrafie dielní, hudobné vystúpenia, a čajové obrady, alebo v budhistický chrám Fo Guang Shan On Hua.

V deň, kedy je tiež o jedle, a v Amsterdame, môžete jesť chutné jedlo u pouličných trhov, Na Sea Palace (Europese prvý plávajúce čínskej reštaurácie), alebo na jednom z mnohých čínske reštaurácie pozdĺž Stormsteeg a Geldersekade. V Haagu, nájdete čínske festivaly v átriu radnice av Deň Haagse čínskej štvrti okolo Wagenstraat. Môžete nájsť udalosti v Rotterdame, ktoré viedli k čínsky Nový rok, zakončený deň osláv po celom Číňanov wijkpark Old West Westkruiskade Chinatown. Ak ste poverčiví, Na čínskej Silvester jesť surové rybie šalát (yu sheng) priniesť šťastie alebo FAI hai, druh morských rias, prosperity. Gong Xi Fa Cai! (Šťastný nový rok!)

Brémy Amsterdam vlaky

Hannover sa Amsterdam vlaky

Bielefeld do Amsterdam vlaky

Hamburg do Amsterdam vlaky

 

Chinese Special Events In The Netherlands

 

Špeciálne akcie v Holandsku 3: Keukenhof (Marec až máj)

Na Keukenhof je pravdepodobne najslávnejšej záhrada v Holandsku. Hľadieť s úctou v miliónoch multi farebnými tulipány kvitnúce V tejto krásnej holandskej parku od konca marca do polovice mája. Keukenhof, čo znamená kuchynská záhrada, bol asi od 15. storočia a pokrýva neuveriteľných 32 ha. V týchto dňoch, Keukenhof víta 800.000 návštevníkov ročne.

Jedným z vrcholov 2018 témou bola obrovská kvetina žiarovka mozaika, o rozlohe 250m2 a skladajúci sa z 50.000 tulipány, hroznovej hyacinty, a krókusy. Aký bude ďalší ročník znamenalo?

Dortmund do Amsterdam vlaky

Essen do Amsterdam vlaky

Dusseldorf do Amsterdam vlaky

Kolín nad Rýnom Amsterdam vlaky

 

Keukenhof, Special Events In The Netherlands

 

4: Národný týždeň reštaurácií

Ak Špeciálne akcie v Holandsku zahŕňa jedlo zadarmo, môžete mi počítať! o 50% preč, to je prakticky ukradnúť! Navštíviť túto Dutch festival pre foodies, kde sa môžete najesť v niektorej z najlepších reštaurácií v Holandsku bláznivých zľavy.

Stovky zúčastnených reštaurácií v mnohých holandská mesta Ponúkame večerné menu trojchodové prekvapenie pre osobitnú sadzbu 28,50 eur. Michelin obľúbená reštaurácia účtovať poplatok, a reštaurácie sú uvedené v hornej časti 250 tiež vyžadujú malý doplnok. Či už ste foodie s obmedzeným rozpočtom alebo jednoducho zvedaví, vyskúšať niekoľko rôznych možností stravovania v poriadku, bez príliš veľa diery v peňaženke, potom budete milovať Reštaurácie týždeň. Táto špeciálna ponuka sa koná dvakrát do roka v Holandsku.

Aby to bolo jednoduchšie si rezervovať stôl, Organizátori podujatia robili ich zoznam 500 reštaurácia sa zúčastňuje, za mestom, na Webové stránky reštaurácie Week.

Bonn Amsterdam vlaky

Aachen do Amsterdam vlaky

Koblenz do Amsterdam vlaky

Frankfurt do Amsterdam vlaky

National Restaurant Week, Holland

 

5: Deň kráľov (apríl 27)

Jedným z najviac zvláštnych udalostí v Holandsku, ak nie jeden z najviac zábavy a chaotické, je On Deň kráľov, which je kráľ Willem Alexandra narodeniny. holandská mesta organizovať pouličné strany, blšie trhy, a aktivity, Otočením celého Holandska do najväčší festival roka. Môžete určite pridať na jednej z najatraktívnejších špeciálne akcie v Holandsku! Ľudia vyraziť na oslavu, prehrávať hudbu, obliecť sa do oranžovej, a mať všestranné dobro, ak nie chaotické, čas. Kings Night sa oslavuje v noci pred Kings deň, s divokými párty v priťahujú centrá miest davy z kilometrov naokolo.

Osnabruck do Amsterdam vlaky

Lubeck do Amsterdam vlaky

Bremerhaven do Amsterdam vlaky

Kiel do Amsterdam vlaky

 

Špeciálne akcie v Holandsku 6: kvetina

Boli ste niekedy svedkom deväťmetrového plaváka, pokryté kvetmi a lietanie ulicami, poháňaný nič iné ako pracovnej sily? dobre, sa chystáte! kvetina Zundert je najväčší kvetinové prehliadka na svete celé vytvorené dobrovoľníkmi. Každoročne každá obec sa snaží vybudovať najkrajšie plavák to niekedy postavený. Navštíviť túto veľmi zvláštne udalosť v Zundert, ako budete zahltení. Corso Zundert je o videnie a, v tom, že, veriť!

Kassel do Amsterdam vlaky

Mannheim Amsterdam vlakov

Fulda sa Amsterdam vlaky

Heidelberg do Amsterdam vlaky

Bloemencorso, Special Events In The Netherlands

 

Špeciálne akcie v Holandsku 7: reliéf Leiden (reliéf Leiden)

Na 10 Väčšina špeciálne akcie v Holandsku je potrebné zahrnúť tradíciu, samozrejme. Udalosť Leiden je jedným z nich! To pripomína španielsku obliehania a následné uvoľnenie mestá v 1574. Leiden sa stáva jeden veľký festival na dva dni v rade. teraz sprievod, zábavný veľtrh, trhové, koncerty, strany, ohňostroj, a tradičné pokrmy.

Napriek lunaparku a početným večierkom, Leidene Ontzet je oslava s mnohými tradíciami s historickými významy. Ráno tri októbra začína budíčka na radnici. Voľný slede a biele pečivo sú potom rozdané at the Leiden Waag. Potom môžete tešiť na hudobnú udalosť vo Van Der Werf park a servis v Pieterskerk. Vo večerných hodinách sa ľudia tradične jesť mrkvu a cibuľu guláš zvaný Hutspot. Slávnosti končí s veľkou ohňostroj.

Trier k Amsterdam vlaky

Luxembourg Amsterdam vlaky

Antwerp do Amsterdam vlaky

Ghent do Amsterdam vlaky

Leidens Ontzet Holland

 

Špeciálne akcie v Holandsku 8: Plachtiť Amsterdam

SAIL tradične začína s sprievod: stovky lodí plávajú na IJ a vytvárajú jedinečný pohľad, na ktorý nikdy nezabudnete. V nasledujúcich dňoch, niekoľko zápasov na vode prebiehajú, vrátane Skutsjesilen(plavba s typickým frízskych loďou). Holandské kráľovské námorníctvo tiež predvedie svoje schopnosti na vode.

Vedľa všetky aktivity na vode, tam je tiež veľa urobiť na móla, ktorý robí to tak zvláštne. Plachta Program ponúka zábavu, umenie, kultúra, hudba, a športové a detské aktivity.

SAIL Amsterdam zaručuje impozantný a jedinečný flotilu vysokých lodí, plachtenie dedičstva remeslo, moderné lode, námorné lode, a repliky.

Liege do Amsterdam vlaky

Leuven do Amsterdam vlaky

Bruges Amsterdam vlaky

Oostende do Amsterdam vlaky

Sail Amsterdam, Special Events In The Netherlands

 

Špeciálne akcie v Holandsku 9: tenting Days

zvláštne kempy, cenovo camping, a táborenie v prírode je možné v Holandsku počas tenting dní (Zo svojho stanu). Organizácia tenting dní spolupracuje s mnohými partnermi. a to; kempy, Spoločnosť pre ochranu prírodných pamiatok v Holandsku, ako aj Komisia pre lesné hospodárstvo. Tie sú uvedené šancu na tábore v najzaujímavejších, lacný, a divoké miesta Noordoostpolder. To je tiež super zábava pre dospelých i deti!

Genk do Amsterdam vlaky

Hasselt sa Amsterdam vlaky

Namur do Amsterdam vlaky

Kortrijk do Amsterdam vlaky

Tenting in the woods

 

Špeciálne akcie v Holandsku 10: parková bábika

parková bábika je jedným z najväčších popových udalostí v Holandsku, sa koná každoročne na poslednú nedeľu v júni. Čo robí to tak zvláštne, je to, že je úplne zadarmo!

Pravidelné akcie od 1981, Tento národný pop festival dal Haag na mape. Vďaka voľnej hudobné festivaly vo veľkom meradle. Veľa rokov, to bolo ešte najväčšie voľný pop music festival v celej Európe! Môžete očakávať, že v priebehu 350.000 Ľudia v tejto úžasnej festivalu.

Ak sú na ceste z inej časti Haagu, je to skvelý nápad, aby cyklus na miesto konania v Zuiderpark.

Brusel do Haagu Vlaky

Antwerp do Haagu Vlaky

Ghent k Haagskej Vlaky

Brugge k Haagskej Vlaky

Parkpop event in the netherlands

 

máme pomenovaný 10 Väčšina špeciálne akcie v Holandsku, ale existuje nespočetné množstvo ďalších. Nasadnúť do vlaku s pomocou Uložiť vlak a uvidíte sami!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “10 Väčšina Špeciálne akcie v Holandsku” na vaše stránky? Môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspecial-events-netherlands%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)