Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 20/09/2021)

Hľadá najpozoruhodnejších univerzít v Európe? Potom čítajte ďalej! Vieme výberu univerzity je dôležitá voľba. Samozrejme, je potrebné vziať do úvahy na výukové a vzdelávacie zariadenia, ktoré univerzita ponúka pri výbere, ktorý z nich, aby sa zúčastnili. Avšak, Niekedy intuícia je dobré ísť na príliš. tu na Uložiť vlak sme urobili niektoré z tohto výskumu pre vás a zostavili zoznam tých najokázalejších univerzity. Tí všetci sa môžu pochváliť efektné architektúru. niektoré majú úžasné histórie, ale niektoré z novo založených škôl sú tiež vystupoval na tomto zozname. Ponúkajú viac moderné estetiku s modernistických budov a kľúčovými prvkami. Dajte nám vedieť, aký je váš obľúbený!

 

Univerzita v Bologni, Taliansko

Bologna University is one of the Most Spectacular Universities In Europe

Na Univerzita v Bologni v Taliansko je považovaný za najstarší univerzita na svete, ktorá bola založená v roku 1088. Tento zoznam je zaradený do kategórií Najokázalejších univerzity v Európe, ale mohlo by to byť považované jeden z najpozoruhodnejších univerzít na svete. Na snímke nižšie je Palazzo Poggi, Jedným z hlavných budov univerzity. Je tu tri univerzity múzeí s expozíciami prírodopisu, anatómia, pôrodníctvo, fyzika, a chémia. Áno, čítate správne. Majú svoje vlastné múzea!

Ale nie sú jedinými budovy by ste mali navštíviť pri stanovení rozsahu Out najokázalejších univerzity. Existuje mnoho budov v rámci univerzity, ktoré by ste mali dať na váš zoznam must-návšteva. Medzi ne patrí College of Španielska, ružová, kláštornej budovy zahŕňajúce obe gotické a renesančné prvky vo svojej konštrukcii. Rovnako ako vynikajúci architektúrou, univerzita je domovom 2 ha botanickej záhrade.

Ako sa tam dostať Vlakom?

Vzhľadom k svojej centrálnej polohe a geografia, Bologna bol vyvinutý do jedného z hlavná železničná doprava centrami severnom Taliansku. To je veľmi dobré spojenie s ostatnými hlavnými talianskymi strediskami.

Poznámka: pri podstúpenie vlak na juh od Milána, nezabudnite zahliadnuť Duomo posadený nad Bologna na juhu. to je obzvlášť zaujímavá pri západe slnka.

Venice do Bologna Vlaky

Florence na Bologna vlakov

Rím Bologna Vlaky

Miláno Bologna Vlaky

 

Univerzita v Rostocku, Nemecko

Na Univerzita v Rostocku je nielen najstaršou univerzitou v regióne Baltského mora; to je tiež najbohatšou tradíciou. A samozrejme, jeden z najpozoruhodnejších univerzít v Európe. Ako to bolo založené v roku 1419, to bude čoskoro oslávi svoje 600. výročie. To bude vyzerať za sebou dlhú tradíciu vzdelávania študentov a robí výskum. Goticko-štylizované budovy, spojený s bulvármi lemovanými stromami a parky vytvárajú ohromujúci nastavenia. V strede univerzity je pútavý hlavná budova, ktorá sa k nám prilákala spočiatku pridaním to Na najokázalejších univerzity. to je situovaný oproti a park a fontána, ideálne miesto pre študentov a návštevníkov stráviť nejaký čas obdivovala Bohatá exteriér budovy.

The University of Rostock sa skladá z deviatich tradičných schopností a jedného centrálneho interdisciplinárny fakulty, v ktorom vedci a študenti zo všetkých fakúlt spolupracujú robiť výskum v štyroch hlavných oblastiach:

  1. život, svetlo, a jedno
  2. námorných systémov
  3. Starnutie jednotlivca a spoločnosti
  4. vedomosti – Kultúra – premena

The University of Rostock je jednou z nemeckých univerzít s veľmi širokú škálu tém. Ponúka viac než 100 kurzy: 34 skončiť s bakalárom, 56 s magisterským titulom, 37 (vrátane učiteľov) so štátnou skúškou, a 3 s Ph.D.. Ďalej, Centrum pre vzdelávanie učiteľov a pedagogický výskum nielen vykonávať vzdelávací výskum ale pracuje aj na zlepšovaní kvality odbornej prípravy učiteľov.

Ako sa tam dostať Vlakom?

Chcete vedieť, ako sa dostať do jedného z Najokázalejších univerzít v Európe? Bez ohľadu na smer, ktorým sa cestovanie od (napr. Rostock alebo Schwerin, Berlin alebo Hamburg), chytiť vlak kým sa nedostanete nádražie Wismar. Odtiaľ, môžeš stihnúť autobus autobusovej zastávky v J.-R.-Becher-Strasse pomocou čiar 4 alebo G (k Ostseeblick) alebo B-D (k Seebad Wendorf). Je to len minútu chôdze od tejto autobusovej zastávky oproti parkovisko k Campus.

(Pre siete plánu mesta autobusových liniek, harmonogram a ceny, prosím navštívte Webové stránky hanzového mesta Wismar.

Berlín do Rostock Vlaky

Hamburg do Rostock Vlaky

Schwerin do Rostock Vlaky

Wismar Rostock Vlaky

Aarhuská univerzita, Dánsko je naša posledná veľkolepou univerzít v Európe

Spectacular Aarhus University

Aarhuská univerzita sa nachádza v Dánsku druhé najväčšie mesto (Aarhus je tiež názov mesta) a vyznačuje sa zeleným kampusom, dokončené s jazero. Univerzita je dokonalým príkladom toho, ako umelých štruktúr a prírodné prostredie môžu pracovať v dokonalej harmónii. Dokladá hlavnej budove, bezchybne. Mnohé z týchto budov boli navrhnuté podľa dánskeho architekta porov. Moller v modernistické dizajne, ktorý odráža mladosti univerzity. Moller a jeho partneri Kay Fisker a povlak Stegmann boli zodpovední za žlto-tehlových budov. Sú jedinečné, rovnako ako výrazný univerzity. Hlavná budova je od tej doby považovaný za jeden z 12 Medzi najvýznamnejšie architektonické diela v dánskej histórii. Jedným z mnohých dôvodov, prečo je to jeden z najviac spektakulárne univerzity.

s viac než 44,000 študentov, Aarhuská univerzita je druhou najväčšou univerzitou v krajine. Skladá sa zo štyroch umeleckých fakúlt, Veda a technika, zdravie, a obchodné a sociálne vedy.

globálne orientovanej, univerzita má výmenné programy v mieste s viac ako 50 inštitúciami po celom svete. To zahŕňa University Arktídy, Utrecht Network, severské centrum Fudan, a Severské centrum India.

Ako sa tam dostať Vlakom?

Aarhus sa nachádza na jednom z najvýznamnejších železničných uzlov v Dánsku. Existujú hodinové odchody na sever, juh, a západ. Z južnej a strednej Európy, sú pripojení cez Hamburg / Flensburg. Čas jazdy z Hamburgu do Aarhus je približne päť hodín. Z východoeurópskych krajín trénovať spojenie do Aarhus ísť cez Poľsko a Kodani. Aarhus má hodinové služby a z Kodaň. otvorenie tunela pod Veľký Belt je skrátená cesta o jednu hodinu. Výlet teraz trvá tri a pol hodiny. Existuje niekoľko denných spojov na Švédsko, Nemecko, a zvyšok Európy.

Vlaky smerujúce k stanici Aarhus opustiť letisko v Kodani hodinovej. Cena je o DKK 410 za jednosmernú letenku (vrátane miestenka).

 

Pripravení začať prezeranie voľby? Rezervovať lístok na vlak teraz, zatiaľ čo teplé počasie vydrží, s pomocou Uložiť vlak!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Najokázalejších univerzít v Európe” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspectacular-universities-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)