Čas čítania: 5 minúty
(Aktualizované: 13/05/2021)

Študent cestovať vlakom v Európe môže byť nielen zábava, ale vzdelávací a obohacujúce, tiež. Ešte dôležitejšie je, že mnoho študentov (a rodičia) zriedka myslieť na všetko je praktické, študentov zručnosti riadenie život potrebujú naučiť, aby sa stala nezávislou, sebariadené, zodpovedný, vynaliezaví dospelí! sólo Študent cestovať vlakom v Európe môže ukázať viac než len krásnych pamiatok.

 

Študent cestovať vlakom obstaranie mobilného foto

 

Naučiť sa orientovať svoj osobný život, všeobecne, je rovnako dôležité ako vedieť, aké sú vaše letový poriadok je pre univerzitnú. Nemôžete myslieť na získanie samé jednotky, ak neviete, ako na vlak, spravovať rozpočet, alebo dokonca vyčistiť oblečenie! Skvelým spôsobom, ako spoznať seba a zároveň sa skvele baviť, je cestovanie vlakom v Európe. To je zďaleka najjednoduchší spôsob, ako sa dostať okolo a budete mať čas prísť na to váš ďalší krok, zatiaľ čo Ponúka krásny výhľad. tak, podniknúť takú cestu a učiť sa, aké to je tam vonku v reálnom svete. My sme vám dal nejaké nápady, ktoré vám pomôžu začať.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Bologna do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

  1. Naša prvá Študent cestovať vlakom: Užite relácii Seine

Cestovanie študentom vlakom v Európe je nielen úžasne zábavné, ale ak ste chytrí, môže to byť aj zadarmo! Niečo, čo je pomerne zriedkavé v Paríži! Chytiť pár lacné fliaš vína a hlavy až k Seine, aby teraz čerešničkou na torte na parížskej jazzovej scéne. Študent cestovať vlakom do Paríža super ľahké, aj keď nechcete hovoriť jazykom!

Dijon do Paríža Vlaky

Reims do Paríža Vlaky

Lyon je Parížskej Vlaky

Zájazdy do Paríža Vlaky

 

  1. Navštíviť Frederick Chopin, Jim Morrison, Edith Piaf, a Oscar Wilde o Pere Lachaise v Paríži, Francúzsko

Nechceme vám za zlé, ak si myslíte, že toto je trochu zvláštne, ale Pere Lachaise cintorín je v skutočnosti naozaj skvelé! Tipy: Vstup je zadarmo; mapa k stiahnutiu predtým, ako pôjdete nájsť slávne hroby.

Lille je Parížskej Vlaky

Luxembursko je Parížskej Vlaky

Frankfurt je Parížskej Vlaky

Ženeva je Parížskej Vlaky

 

  1. Starostlivosť 4 Medvede v Chorvátsku

Študent cestovať vlakom v Európe môže byť viac než len zábava. Ako študent, Je dôležité vziať čas nájsť svoju vášeň, alebo len dať späť! Ak máte čas na prázdniny, prečo nie? Ak hľadáte pre niektoré pohodových chvíľ budete, mať čas cestovať vlakom do Chorvátska a návštevy Kuterevo. Utečeneckom tábore na hnedých medveďov, ktorí potrebujú pomoc, aby mohli byť znovu vstúpil do voľnej prírody. Užite si hrať, kŕmenie, alebo len pozerať tieto krásne zvieratá.

 

  1. Obklopení motýľov v amsterdamskej ZOO, Holandsko

Aj keď sme na túto tému prírody, ďalšou zastávkou je amsterdamská zoo. Nachádza sa v mestská zoo je veľký skleník plný krásnych motýľov. A naozaj jedinečný zážitok. Zoo má ďalšie zvieratá príliš, ako je lenivosti, klokany, a jaguáre! Tip: V lete je otvorené až do západu slnka a majú koncertov 6-8 pm s vínom.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

  1. Piť v iglu, druh, The Absolut Ice Bar v Štokholme, Švédsko

Ice Bar Štokholm, ktorý sa otvoril v 2002, je pravdepodobne najslávnejšej alkoholik atrakcií vo Švédsku. to kreslil 70,000 návštevníci vo svojom prvom roku, bol vystupoval v BBC a CNN, a bol navštevovaný takými osobnosťami, ako Pierce Brosnan a Švédska vlastné Stellan Skarsgård. Toto miesto skutočne dať nový význam výrazu “na skalách” dokončiť skúsenosti, Nápoje sú podávané aj v dutej kocky ľadu, Na bare z jasných ľadových blokov! Prečo nie rozšíriť Študent cestovať vlakom v Európe od podania žiadosti o dovolenku prácu tu. Keď ste študent, svet je skutočne vaša ustrice.

 

  1. navštíviť Bruggy, Belgicko ako iné študentské cesty vlakom

Začnite svoj pobyt v Belgicku s prehliadkou mesta Bruggy. Bruggy je malé mesto sa nachádza vo východnej časti Belgicka. Obrazový dláždené uličky a zasnený kanály, a námestiach lemované rastúce vežami, historické kostoly, a starých nabílené chudobinca. K dispozícii je špeciálny čaro v pružina Pri narcisy koberec na pokojné nádvorí v historickom Begijnhof ústupe, alebo zimné (okrem Vianoce) keď môžete mať nádherné ak ľadový, mesto takmer na seba.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dve Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

 

  1. návšteva delírium Cafe

Ak si hľadá viac party, potom skočiť na vlak do Bruselu, rovnako ako iné spolužiačka vlakom, a navštívte delírium Cafe kde majú 2500 druhy pivo pri ťuknuťí! Je to veľmi ľahké nájsť. Nemôžete to minúť neslávny Delírium znamení ružového slona.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

 

  1. Ísť na párty na Ibize, španielsko

Niektoré veci, ktoré môžete získať len preč s, keď ste mladí, párty noc(s) ďaleko v Ibiza je jedným z nich! Skočiť na vlak do Ibiza v otvorenie alebo zatvorenie týždeň pre naozajstný zážitok! Tieto dva týždne, na otvorenie deje v máji a záverečný v auguste / septembri, hostiť obrovské medzinárodných umelcov z celého sveta.

 

  1. Ísť do ostrov, Najväčší hudobný festival v Európe V Budapešti, maďarsko

Ak ste veľkým fanúšikom hudobné festivaly mali by ste Sziget prioritou. Každým rokom tento týždeň trvajúci festival hosťuje obrovských medzinárodných zákonov Môžete buď tábor v tom, alebo pobyt v Budapešti ktorý sa nachádza len čo by kameňom dohodil, pretože festival sa koná na ostrove v centre mesta! a mnoho študentov ako vy tam cestuje študentom vlakom.

 

 

  1. Go duch lovu v Edinburghu, Škótsko ako študentské cestovanie vlakom

Hlboko pod rušných uliciach Edinburgh nájdete tmavo, tichý, zabudnutom mieste. V polovici-1980 s určitou sadou podzemí Klenby boli objavené - komory, ktoré boli opustené takmer dvesto rokov. Tieto nádherné tmavej miestnosti je postavený zo starého kameňa Edinburgh, s klenutými stropmi, krby, a 18th storočia víno klenby. ak nechcete veriť na duchov toto turné robí dejiny Edinburghu naozaj zaujímavé. To je absolútne stojí za to 13 libra (11 ak ste študent!).

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Toľko Európsky vlakový Tours vziať, tak veľa miest, zamilovať sa! Ponúkli sme vám len náznak toho, čo by ste mohli navštíviť ako študent cestovanie vlakom. Navštívte webovú stránku Save A Train a vycestujte na akékoľvek miesto, po ktorom v Európe túžite.

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fstudent-travel-by-train%2F%3Flang%3Dsk- (Prejdite k kód pre vloženie)