Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 27/03/2021)

Viac ako v minulosti 10 rokov, milióny ľudí napadlo, ako prospešné je, aby sa vlak! Bohaté pole zelene, šumivé pobrežie, a nedotknutá hora útesy nikdy nie sú uvedené v cestovných brožúrach alebo blogoch. Ak vezmeme vlak je zábavná, pohodlné, a peňaženkou vhodný spôsob, ako sa dostať z bodu A do bodu B, takže si nemyslím, že dvakrát, chytiť vlak!

Druhá skvelá vec na vlakoch v Európe a vo všeobecnosti je to, aké môžu byť rozpočtové. Nielen, že sú tam toľko lacné destinácií vybrať si z, ale aj nespočetné množstvo spôsobov, ako znížiť o všeobecných cestovné výdavky. Takže ak ste túži čoskoro narazí na železničnej niekedy, tu je niekoľko skvelé tipy, ako používať:

 

Trvať nejaký čas, aby urobili Výskum a plánovanie pred vlakom

Vo väčšine prípadov, ak vlakom, môžete vyťažiť maximum zo svojho lístka(s) s rýchlym online vyhľadávania. Rezervovať si letenku vopred, ak je to možné. Skontrolujte, či to, čo počas roka sa ceny leteniek sú najnižšie, a uistite sa, že ste na pozore týchto zliav. zvyčajne, každá krajina bude mať nejaký lacnejší možnosti k dispozícii pre nákup vstupeniek. Takže, urobiť si vlastný prieskum! Prečítajte si to blog lepšie sa zoznámiť s rôznymi možnosťami.

Montpellier do Toulouse Vlaky

Som rád, že Toulouse Vlaky

Paríža do Toulouse Vlaky

Marseille do Toulouse Vlaky

 

vlakom namiesto lietadlom, a môžete používať svoj mobilný prístroj

Keď budete mať vlak, Cestovanie v noci

Či už ste študent, ktorý rád cestuje alebo pravidelný cestovateľ, ktorý chodí vlakom každý deň, spí vo vlaku môžu potenciálne znížiť o peniaze vynaložené na ubytovanie takmer na polovicu. Je to neuveriteľný spôsob, ako ušetriť čas aj ako zaspíte v jednom meste a prebudiť v inom. Ktorý uviedol, že, je dôležité pochopiť rôzne typy nočné vlak ubytovanie.

Najlepšie sú vlaky, ktoré majú priehradky. Sedadlá môžu byť priťahované k sebe, keď sa vlakom k vytvoreniu lôžka spolu s clonou pre ochranu súkromia. vedľa sú lehátka, najlacnejšie a najrozšírenejší variant. Tieto izby majú štyri až šesť poschodovej postele a sú unisex, takže budete musieť obetovať svoje súkromie trochu. Posledné a najdrahšie možnosťou je spáč. Tento je oveľa pohodlnejšie a súkromného, všetky možnosti sú stále lacnejšie ako hotelová izba.

Vienna do Hanover Vlaky

Kodaň do Viedeň Vlaky

Venice do Paris Vlaky

Viedeň do Zürich Vlaky

 

Ušetriť na potraviny a nápoje a vlakom

Balenie si vlastné jedlo je zďaleka najlacnejší spôsob, ako ísť o tom. na rozdiel od pravidelné cesty autobusom alebo autom, keď budete mať vlak môžete skutočne jesť pohodlne. Väčšina miest majú pull-out tabuľky alebo pevnú tabuľku medzi dvoma sedlami. Avšak, ak máte kúpiť si jedlo a nápoje počas vašej cesty, to je v poriadku. Jedlo vo vlaku nie je príliš drahé a často môžete žiadať o karty, ktoré poskytujú zľavy.

Bordeaux Nantes Vlaky

Paríža do Nantes Vlaky

Lyon Nantes Vlaky

Marseille Nantes Vlaky


Plánovať cesty vlakom vám môže pomôcť čo najviac zo svojho cestovného fondu! Nájdenie dobré spojenie môže byť často lacnejšie ako chytať lietadlo, a pohodlnejšie než cestovanie autom. Vlakom za jedinečný zážitok, ktorý bude určite obohatí celú Vašu dovolenku!vlakom do Save-A-Train, zvoľte cieľové miesto, a vlakom sa dostanete prakticky kamkoľvek v Európe za najdostupnejšie ceny na trhu! A, Hádaj čo? Keď sa dostanete svoj lístok na vlak s ušetriť Train, Rezervačný proces prebieha v rámci 3 minút, tak Zbaľ si svoje tašky a užiť si všetko, čo nasleduje!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftake-train-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)