Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 21/02/2020)

Tento blog je o miestach osláviť Silvester vo veľkom štýle s cesta vlakom do svojho obľúbeného európskeho mesta, či nie je nezabudnuteľnú zimná dovolenka. Či už hľadáte pre romantickú kultúrny večer, veľkolepý ohňostroj alebo párty roka, máme vás pokryté. Vyberte si svoj európsky cieľ a teraz podstatne viac jedinečný Nový rok, než ste kedy predtým. Here is our list of top places to celebrate New Year’s – and you can reach them all by train!

 

Florencia

New Year’s is a magical time to visit Florence, Taliansko. Florence má jedinečnú atmosféru počas tejto doby a je dostupné vlakom. Užite organizovanej strany, romantický večera von, Pyrotechnické show, ktoré priťahujú tisíce ľudí z celej Európy v nádeji, aby sa ich nočné nezabudnuteľná. Návštevníci sa môžu tiež ísť na koncert na námestí Piazza della Signoria a Piazza Pitti, kde slávni speváci ako Alessandro Mannarino a Irene Grandi chceli vybudovať.

Milan Florencii vlakov

Rím Florencii Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Venice Florencii vlakov

 

fireworks in Florence is one of the places to celebrate New Year's

 

Florence is a favorite destination for people when it comes to ringing in the New Year and once you have been there, budete vedieť, prečo.

 

Berlín miest na oslavu Nového roka

Bavte sa v Nemecko kapitál na Nový Rok a vychutnať si jeho world-class nočné scény. Berlín je rušné železničným uzlom v severnom Nemecku a našťastie tam sú pravidelné vlaky, ktoré beží po celej krajine, aby susedné medzinárodný Mestá.

Berlín je jeden z Európy je hotspotov počas Silvestra. Jej živosť a rozmanitosť večerné akcie sú neporovnateľný. Pre zvláštne večer, Plán na párty pri Brandenburskej bráne, kde je profesionálny ohňostroj. Okrem toho, there is usually live DJs and food stands to feature an international array of cuisines.

Mníchov do Berlín Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Paríž

eiffel tower is one of the places to celebrate New Year's

 

Ak hľadáte pre niekde romantickejšie, potom Paríž je miesto, kde stráviť novoročné. Prejsť na Eiffelovej veže a sledujte zobrazenie svetla iskru. Nenechajte si ujsť nevšedný svetelnú show, ktorá beží od 11:30 am na slávnej veže s dostatkom hudba a efekty, aby to v noci, ktorú nikdy nezabudnete.

Ak by ste radšej stráviť večer v interiéri, si večeru pre dvoch v jednej z najlepších parížskej reštaurácie alebo využiť jeden z mnohých živé vystúpenia že beh počas Nový rok. S niekoľkými vlaky do Paríža z celej Francúzsku, ako aj cez noc a vysokorýchlostné vlaky do mnohých rôznych mestách, dostať do Paríža na Silvestra má Nikdy nebolo tak ľahké.

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Amsterdam je Parížskej Vlaky

 

Londýn – Najlepšie miesta na oslavu Nového roka

Silvester v Londýne je vždy mimoriadny zážitok. Budete mať z čoho vyberať s škálu udalostí ktoré sa konajú v Londýne počas túto ročnú dobu. Od sledovania ohňostroje na párty v najteplejších londýnskych baroch a kluboch, je tu niečo, aby vyhovoval všetkým. Či už návštevou mesta z blízko alebo ďaleko, there are plenty of európski vlaky ktorý si môžete vziať do Londýna.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Amsterdam miest na oslavu Nového roka

Amsterdam bridge is among the places to celebrate New Year's

 

Amsterdam je ďalším európskym mestom dobré pre vážne strany v priebehu celého roka, ale keď príde na Silvestra, nie je také miesto. S niekoľko high-speed miestnych a diaľkových vlakov do a z Amsterdamu, je to naozaj jednoduché mesto dostať po železnici.

Mať čas svojho života, ako si vstúpiť do neoficiálne strany, ktoré vysypať Na uliciach mesta. Hodinky ohňostroj rozžiari oblohu po celý večer a dosiahli svoj vrchol o polnoci, aby zodpovedala rastúce osláv.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Barcelona – Posledný z nich náš zoznam miest, aby oslávili Nový rok

Barcelona je báječné mesto navštíviť kedykoľvek počas roka, ale počas silvestrovskej atmosféra je elektrický. väčšina bary a kluby, a dokonca aj reštaurácie usporiadať nejakú formu silvestrovskú oslavu, ktorá zvyčajne beží v skorých ranných hodinách. Mnoho ľudí sa tiež rozhodnúť stráviť večer na krásnej pláži pri niektorých vonkajších osláv, s možnosťou, že by ste byť spracovaná tak, aby nádherným ohňostrojom okolo polnoci. Či už cestujete z Paríža, Zürich alebo iná európska krajina, nebudete prilepené na preprava ako tam je niekoľko vlakov, ktoré bežia do Barcelony.

 

Už ste niekedy strávili Nový rok v inom európskom meste? Let us know your favorite place that you have visited during this time by tweeting us at @SaveATrain! alebo Ísť na Ušetriť vlaku on-line to check out all our exclusives fares and start planning your next adventure!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-best-places-to-celebrate-new-years%2F%3Flang%3Dsk(Prejdite k kód pre vloženie)