Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 30/12/2019)

Dalo by sa povedať, že Švajčiarsko je najviac známy pre svoje zasnežené vrcholky a lahodné čokoládové, ale tam je oveľa viac na krásne zemi, než sa na prvý pohľad. Ciest vlakom vo Švajčiarsku sú jedným z najlepších spôsobov, ako si užiť krásna príroda. Čo najlepšie využiť svoj čas strávený tam. Na teplé počasie je vaša cesta ešte príjemnejšie. To sú niektoré z najmalebnejších ciest vlakom vo Švajčiarsku letné.

 

Glacier Express medzi St.. Moritz a Zermatt je jednou z ciest vlakom vo Švajčiarsku

To je pravdepodobne jedným z najznámejších švajčiarskych scénických vlakoch a na to dobrý dôvod. Vlak cesty medzi St.. Moritz a Zermatt cez Chur, Andermatt, a Brig. Je to celodenný výlet vlakom, ale mnoho ľudí sa rozhodnú, ako to urobiť v priebehu pár dní. Strávi nejaký čas v rôznych destinácií pozdĺž cesty. Leto je jedným z najobľúbenejších časov ísť a tam sú až štyri výlety za deň v tomto období. Najviac scénický časť z toho výlet vlakom je úsek medzi Chur a St.. Moritz. Tu budete cestovať cez často fotografoval Landwasser viaduktu ktoré končí v tunel.

Zurich, aby St Moritz Vlaky

Zermatt St Moritz Vlaky

Lyon St Moritz Vlaky

Basel do St Moritz Vlaky

 

The Golden Pass Line do Ženevy

Žiadny vlak Trips vo Švajčiarsku by nebola úplná bez jazdu na strane Linka Golden Pass. Vlak ide od jazera Lucernu do Ženevy alebo z Zurich Ženeva pre tých, ktorí majú menej času na ich rukách. Každá cesta je rovnako efektný ako ostatné. K dispozícii sú pohľady na osem švajčiarskych nádherné modré jazera, cez tri horské priesmyky a medzi dvoma jazykovými regiónmi (Francúzsky a nemecky hovoriace Švajčiarsko). Ak vezmeme celú cestu vyžaduje spínacie vlaky Niekoľkokrát ale pamiatky sú dobre stojí za to. cestujúci potrebujú vyhradiť svoje sídlo na niektoré z vlakov a autá. Uistite sa, že plánovať vopred Pre túto cestu!

Lyon do Ženeva Vlaky

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Lucerna na Ženeva Vlaky

 

 

Jungfraujoch Top of Europe

Aj keď to môže byť Summertime vo Švajčiarsku ste povinní vidieť tie slávne biele vrcholy po celý rok, a ak zasnežené hory sú to, čo chcete, než Jungfraujoch stanice je miesto, musíte navštíviť. Ide o najvyššiu stanica v Európe a môže byť dosiahnutý tým, že chytí vlakom z Kleine Scheidegg. Názory z vlakových ciest vo Švajčiarsku sú niečo zvláštne a cesta sa tam dostať, je ideálny build-up do veľkého finále. Táto cesta je určite jeden pridať do zoznamu.

Existuje mnoho neuveriteľné ciest vlakom, aby prijali ale tie sú jednou z hlavných najkrajších ciest vlakom vo Švajčiarsku v nadchádzajúcom lete. Aký lepší spôsob, užívať slnko a vziať v zázraky tejto krásnej krajiny, než cestovať vlakom? Nemôžeme si predstaviť dokonalejší spôsob, ako vidieť Švajčiarsko tak ušetriť nejaké peniaze a cestovanie vlakom.

 

Rezerváciu lístok na vlak do európskej cesty? Prečo nevyužiť 3 minút na našich stránkach nájsť najlacnejšie vlakovej cesty vo Švajčiarsku pre vlakovej cesty. Prihlásiť sa na našich stránkach teraz book vlaky lístky.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-most-scenic-train-trips-in-switzerland-in-summer%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)