Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 11/06/2021)

So stovkami historických pamiatok a krásnym výhľadom, ktoré siahajú od Slnka pobozkal pobrežnej čiary na kavernózna hory, Európa má všetko skutočne. Je to ideálne miesto pre výlet, ako je možné, aby si cestu z jednej krajiny do druhej v priebehu niekoľkých hodín. To je tiež jeden z najbezpečnejších oblastí na svete cestovať. Aj napriek správy, že Európska únia v poslednej dobe nepodarilo znížiť nebezpečné úrovne jazdnej, Priemerná miera úmrtnosti je stále najnižšia je niekedy (1 v 49 milión).

Stojí za zmienku, že existujú určité zásady a obmedzenia uplatňované voči prenájom automobilov a že každá krajina má svoj vlastný súbor unikátnych zákonov. Čo je úplne prijateľné v jednej krajine (konanie bez obmedzenia rýchlosti na diaľnici v Nemecku, napríklad) nemusí byť v inom, takže sa oplatí pochopiť pravidlá cestnej premávky, ako si urobiť si cestu cez kontinent.

S týmto v hlave, Pripravili sme niekoľko užitočných tipov, ktoré vám pomôžu zostať v bezpečí a v medziach zákona v priebehu budúceho európskeho výlet:

 

1) Poistiť svoje vozidlo

Je nevyhnutné, že máte poistenie a prierazné kryt pri jazde v Európe. Ak užívate svoj vlastný vozidlo, budete musieť kontaktovať svojho poisťovňa zariadiť to. Poistenie je zvyčajne priložené k vašej zmluve, keď si požičiavate auto, čo robí veci trochu jednoduchšie.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

letné horské driving

 

2) Priniesť náhradné okuliarov a kontaktných šošoviek

Vedeli ste, že ak budete musieť nosiť dioptrické šošovky pri jazde prenájom automobilu cez Španielsko, ste vyžadované, aby sa druhý pár s vami po celú dobu? Ostatné krajiny sú menej striktné o tom, ale je dobrým zvykom nosiť so sebou vždy druhý pár okuliarov, s cieľom zabezpečiť si sú vedomí všetkých nebezpečenstiev počas cesty by sa vám mali rozbiť alebo stratiť okuliare.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

jazde na snehu

 

3) Zrejme vyhnúť Jazda pod vplyvom alkoholu

Aj keď sa to môže zdať ako zrejmý vyhlásenie, nemusí byť vedomí toho, že niektoré krajiny majú limit nulovej tolerancie pre vodiča nápojov. To znamená, že vodiči nesmú mať žiadny alkohol v krvi V NICH. Európska komisia poskytuje poradenstvo v oblasti štandardné limit alkoholu v krvi pre každú krajinu. na Cypre, je dokonca protizákonné piť nealkoholický nápoj počas šoférovania. To sa môže zdať prísny, ale je dôležité dodržiavať zákony krajiny, ktorú navštívi, aby sa zabránilo neočakávaným pokuty.

Janov do Miláno Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Bologna do Miláno Vlaky

Florence na Milan vlakov

 

4) Ak chcete riadiť doprava alebo doľava

S výnimkou Spojeného kráľovstva, Írsko, a Malta, všetky európske krajiny jazdí po pravej strane cesty. Pre britskej obyvateľov, to môže spôsobiť, že manévre, ako je vyjazdenie kruhového objazdu proti smeru hodinových ručičiek, sú dosť zložité, tak to stojí za čas sa prispôsobiť. Vodiči by mali vždy držať vpravo a vyhnúť sa pobytu v centre pruhoch diaľnic s ktorými sa stretávajú. pri predbiehaní, vždy si nezabudnite skontrolovať aj spätné zrkadlo.

Interlaken do Zürich Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Zürich Vlaky

Geneva do Zürich Vlaky

 

spí v aute

 

5) Oprášiť vaše dopravných značkách

Pochopenie európskych dopravných značiek vám pomôže dosiahnuť svoj cieľ bezpečne a pomôže vám, aby sa zabránilo porušeniu zákona. väčšina európskych destinácií používať štandardné značenie, ktoré je primerane samozrejmé, ale drobné rozdiely v písmo alebo farby majú tendenciu pliesť. Pred začatím cesty, budete chcieť, aby sa zoznámili s jemné rozdiely v cestné značenie v celej Európe. Prinajmenšom, to môže pomôcť, aby sa zabránilo zámene, a nanajvýš, mohlo by to zachrániť život.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

6) Pochopiť, ako Mýtne zbierky Work

Rôzne krajiny majú rôzne sadzby mýta a metódy výberu mýta. Vo Francúzsku, napríklad, to je ešte prijateľné platiť v hotovosti v mýtnych bránach. Ostatné kraje bude vyžadovať, aby ste zobrazenie samolepku na aute zdôrazniť, že ste zaplatili používanie určitých ciest. Zoznámenie sa s tým, ako mýto funguje v každom zo svojich plánovaných cieľov, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa prípadnej sankcie.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

7) Choďte vlakom miesto jazdy

No, ak naozaj chcete užiť si výlet, odísť hádka z jazdy, a práve vlakom v Európe, všetci na tomto kontinente používajú vlak, a na rozdiel od iných miest na svete, Je veľmi jednoduché kúpiť lístky na vlak online lokalít, ako je Save A Train, a dostanete cestovať a vidieť prírodu bez obáv príliš veľa.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

Pripravení využiť Európu? Či už sa rozhodnete pre jazdu autom alebo vlakom, pamätať nás Save A Train!

 

Chcete vložiť naše blogu “Čo je potrebné vedieť pri jazde v Európe” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthings-to-know-when-driving-in-europe%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)