Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 22/10/2021)

Staroveké romantické mestá, očarujúce záhrady, krásne námestia, každý deň priláka do Európy milióny turistov. Cestovatelia z celého sveta navštevujú Európu, aby preskúmali jej históriu a šarm a ocitli sa v kapsách v známych európskych pamiatkach.. Zostaňte v bezpečí počas svojho úžasného výletu tým, že sa budete riadiť týmito radami, aby ste sa vyhli vreckovým zlodejom v Európe.

 

1. Tipy, ako sa vyhnúť vreckovým zlodejom: Spoznajte nebezpečné zóny

Vedieť, kam idete, hrá obrovskú úlohu v tom, aby ste si užili najlepšie obdobie svojho života. Takže, keď plánujete dovolenku v Taliansku alebo Francúzsku, mali by ste preskúmať miesta, ktoré musíte vidieť, ako aj nebezpečné miesta. Nie je dôvod sa znepokojovať, neocitnete sa v bitke gangov, ale každý cieľ má citlivé polohy, kde si turisti musia dávať mimoriadny pozor na svoje veci a dávať si pozor na vreckárov.

všeobecne, miesta, na ktoré by ste si mali dávať pozor, sú miesta ako blšie trhy, rušné obľúbené námestia, a verejná doprava spoty. Všetky tieto miesta majú spoločné to, že sú veľmi preplnené, takže keď sa pozeráte na Eiffelovu vežu alebo milánsku katedrálu, vreckári môžu do vás ľahko naraziť, a v priebehu niekoľkých sekúnd je vaša peňaženka preč. Uvedomenie si svojho okolia a davov je najlepší tip, ako sa vyhnúť vreckovým zlodejom v Európe.

Z Florencie do Milána vlakom

Florencia do Benátok s vlakom

Z Milána do Florencie vlakom

Benátky do Milána vlakom

 

The front of milan cathedral

2. Výskum trikov a podvodov vreckových zlodejov

Krásny cudzinec alebo náhodný trik sú 2 z najčastejších podvodov vreckových zlodejov v Európe. Rovnako ako každé mesto v Európe má svoje kúzlo a dychberúce pamiatky, to isté s charakteristickými trikmi vreckových zlodejov. teda, ak si chcete nechať svoje vzácne veci, vopred preskúmajte bežné podvody s vreckovými krádežami vo vašej destinácii.

Ďalšími príkladmi podvodov vreckových zlodejov je krásny cudzinec, ktorý si pýta čas alebo pokyny. Kým kontrolujete svoju mapu, alebo pozerať, priblížia sa a chytia čokoľvek, čo máte vo vreckách alebo taške. Takže, buďte ostražití a nenechajte sa napadnúť 12 hlavné cestovateľské podvody vo svete.

Z Amsterdamu do Londýna vlakom

Z Paríža do Londýna vlakom

Z Berlína do Londýna vlakom

Z Bruselu do Londýna Vlakom

 

beaware of Pickpocketing Tricks And Scams In London's Underground

3. Tipy, ako sa vyhnúť vreckovým zlodejom: Cennosti nechajte v hoteli

Opustenie pasu, kreditné karty, a šperky v hotelovom trezore sú jedným z najlepších tipov, ako sa vyhnúť vreckovým zlodejom v Európe. Ako už bolo spomenuté skôr, vreckoví zlodeji majú talent presne vedieť, kde nájsť vzácne predmety, bez toho, aby si to turisti niekedy všimli. navyše, dnes, keď môžete mať kópiu pasu vo svojom e -maile alebo telefóne, alebo si rezervujte online poznávacie lístky, nie je dôvod nosiť so sebou všetku hotovosť alebo kreditné karty.

Takže, predtým, než odídete potulovať sa v jednom z najlepšie blšie trhy v Európe, vezmite si len časť hotovosti. Neexistuje ani dôvod nosiť so sebou všetky svoje kreditné karty, ale ak trváš, rozložte hotovosť a karty do rôznych vnútorných vreciek alebo opasky na peniaze.

Z Bruselu do Amsterdamu vlakom

Z Londýna do Amsterdamu vlakom

Z Berlína do Amsterdamu vlakom

Paríž do Amsterdamu s vlakom

 

An old Couple On A Bridge

4. Uchovávajte nevyhnutné cennosti vo vnútorných vreckách

Pásy na peniaze v letných dňoch alebo vnútorné vrecká bundy sú skvelým spôsobom, ako udržať svoje cennosti v bezpečí. Tento cestovateľský trik sa dá ľahko urobiť, keď máte na sebe vrstvy, na jeseň alebo v zime a keď je teplé a vlhké počasie, môže byť nepríjemné.

Peniaze na peniaze si môžete kúpiť v akomkoľvek obchode s cestovaním alebo suvenírmi doma alebo počas cesty, napríklad na centrálnych železničných staniciach alebo letiskách. Výhoda uchovávania vecí vo vnútorných vreckách je zrejmá, môžu do vás vraziť vreckoví zlodeji, ale nikdy sa vám nepodarí dosiahnuť mimo vrecká džínsov. Tadiaľto, môžete veselo pokračovať v putovaní a objavovaní nádherných pamiatok v Európe.

Salzburg do Viedne s vlakom

Mníchov do Viedne s vlakom

Graz do Viedne s vlakom

Praha do Viedne s vlakom

 

Pickpocketing In Vienna central district

5. Prineste si tašku cez telo, Nie Batoh

Pri potulkách čarovnými európskymi uličkami, alebo keď stojíte v rade na Louvre, mali by ste sa cítiť pohodlne. Nosiť pohodlnú obuv je rovnako dôležité ako mať pri cestovaní tašku cez telo. Taška cez telo znamená cestovanie bez obáv, pretože sa nemusíte stále pozerať cez rameno, aby ste videli, či sa nad vami niekto nevznáša v preplnených radoch.

navyše, môžete len chytiť fľašu s vodou alebo peňaženku z tašky cez telo. Takže, priniesť si tašku cez telo je ideálne, ak sa chcete vyhnúť vreckovým krádežiam v Európe, ako aj prehliadku pamiatok jednoducho a pohodlne.

 

Brussel's City Square Pickpocket scams

 

6. Tipy, ako sa vyhnúť vreckovým zlodejom: Oblečte sa a konajte ako miestny

Jednou z vecí, ktoré turistu poskytujú odborným vreckárom, je veľmi jedinečná turistická móda: vrecká, športové oblečenie, a správať sa ako turista. Katedrály, staroveké námestia, a mnohé pamiatky v Európe sú také úchvatné, že turisti sa najčastejšie zastavujú a jednoducho pozerajú, alebo urobte stovky fotografií.

Najlepším tipom, ako sa vyhnúť vreckovým krádežiam v Európe, je splynúť s miestnym davom. teda, rovnako ako si vopred kontrolujete najlepšie miesta na návštevu vo vašej destinácii, skontrolujte miestne trendy a kultúru.

Z Lyonu do Ženevy vlakom

Z Zürichu do Ženevy vlakom

Z Paríža do Ženevy vlakom

Z Bernu do Ženevy vlakom

 

Avoid Pickpockets By Dressing And Acting Like A Local

7. Tipy, ako sa vyhnúť vreckovým zlodejom: Mať cestovné poistenie

Získanie cestovného poistenia pred cestou je nevyhnutné. Dnes si môžete nechať poistiť aj svoje cenné veci a batožinu, len v prípade, že sa stratí alebo v tomto prípade, ukradnutý. Cestovné poistenie vám môže zachrániť život, ak vám ukradnú peňaženku a karty, v cudzej krajine, kde nemá kto prísť na pomoc.

Na záver, cestovanie je skvelý spôsob, ako objavovať kultúry, krajín a objavte úžasné výhľady. Väčšina zážitkov z cestovania je úžasná a len veľmi zriedka sa turisti v Európe stretnú s vreckovými krádežami. Avšak, vždy je najlepšie byť pripravený a urobiť opatrenia, radi postupujte podľa našich tipov, ako sa vyhnúť vreckovým krádežiam v Európe.

Amsterdam do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríža s vlakom

Z Bruselu do Paríža vlakom

 

 

tu na Uložiť vlak, radi vám pomôžeme naplánovať bezpečnú a nezabudnuteľnú dovolenku vlakom do akejkoľvek destinácie v Európe.

 

 

Chcete na svoj web vložiť náš blogový príspevok „Tipy, ako sa vyhnúť vreckovým zlodejom v Európe“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-avoid-pickpockets-europe/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)