Čas čítania: 7 minút
(Aktualizované: 25/02/2022)

Ak to plánujete dobre, rodinná dovolenka v Európe môže byť skvelou zábavou pre rodičov a deti všetkých vekových skupín. Európa je krajinou hradov a mostov, zelené honosné parky, a rezervy kde mladé dievčatá a chlapci môžu na jeden deň predstierať, že sú princezné a princovia. Existujú skvelé turistické chodníky a veľa miest pre dobrodružstvá vo veľkej prírode, ale cestovanie s deťmi je výzva.

Od plánovania až po balenie, navrhli sme dokonalého sprievodcu po zasnenom rodinnom výlete. Postupujte podľa našich 10 najlepšie tipy na rodinnú dovolenku v Európe na zabezpečenie veľkolepého rodinného výletu.

 

1. Tipy na rodinnú dovolenku v Európe: Zapojte svoje deti

Tajomstvo na skvelú rodinnú dovolenku je to, keď je na palube celá rodina a je nadšená. Európa je plná úžasných pamiatok, atrakcie, zábavné parky, a miesta, ktoré treba navštíviť, a účasť vašich detí na plánovaní vašej cesty do Európy sa zmení na dovolenku snov. Vopred si urobte prieskum, vyberte atrakcie, ktoré chcete navštíviť, a miesta, ktoré by vaše deti milovali, a potom nechajte deti, aby si vybrali 3-4 atrakcie v zozname. Takto sú všetci šťastní a majú sa každý deň na čo tešiť.

Ceny vlakov z Bruselu do Amsterdamu

Ceny vlakov z Londýna do Amsterdamu

Ceny vlakov z Berlína do Amsterdamu

Ceny vlakov z Paríža do Amsterdamu

 

kid sitting on a suitcase in an airport

 

2. Zostaňte na AirBnB

Airbnb je lacnejšie, súkromnejšie, a má domáci pocit, čo je pre deti veľmi dôležité, keď sú ďaleko od domova. Airbnb je skvelou možnosťou ubytovania pre rodinnú dovolenku v Európe, pretože hotely v Európe sú dosť drahé, aj s raňajkovou dohodou. Pobyt na Airbnb vám poskytuje kuchyňu na varenie vašich jedál, obedovať, a čas raňajok, kedy môžete diskutovať o dni.

Tiež, pre deti a rodičov je dostatok priestoru a súkromia, na odpočinok po dlhom dni strávenom objavovaním.

Ceny vlakov z Florencie do Ríma

Ceny vlakov z Neapolu do Ríma

Ceny vlakov z Florencie do Pisy

Ceny vlakov z Ríma do Benátok

 

3. Tipy na rodinnú dovolenku v Európe: Vyjdite z rušného centra mesta

Európa je plná malebných prírodných rezervácií a národných parkov, so skvelými turistickými chodníkmi a miestami na piknik. Prírodná nádhera v Európe je taká všestranná, že aj keď cestujete s malými deťmi, stále môžete skúmať vodopády a vyhliadky.

Väčšina parkov je prístupná cez vlak z centrá veľkých miest. Ak plánujete vopred a prídete pripravení, nie je dôvod, prečo by ste sa nemali baviť vo voľnej prírode a užívať si čerstvý vzduch, lesy, a tematické parky.

Ceny vlakov z Milána do Ríma

Ceny vlakov z Florencie do Ríma

Ceny vlakov z Pisy do Ríma

Ceny vlakov z Neapolu do Ríma

 

Get Out Of Busy City Center and do A Family Vacation In European Alps

 

4. Zarezervujte si prepravu

Poznať spôsob, ako obísť cudzie miesto, je rozhodujúce pri cestovaní s deťmi. Nechcete sa stratiť a túlať sa po meste pešo alebo cestovať z letiska, bez ohľadu na počasie. teda, plánovanie a rezervácia vašich dopravných prostriedkov v Európe bude sľubovať skvelú rodinnú dovolenku.

Verejná doprava je vysoko spoľahlivá a pohodlné v Európe. Existuje veľa možností cestovania vnútri aj mimo centier miest. Cestovanie vlakom a električkou je ideálne pre deti, pretože sa dostanete všade, vyhnite sa premávke na rozpočet vašej cesty.

V porovnaní s prenájom auta a tráviť veľa času hľadaním parkovania alebo len zameraním na cestu, ste si mohli vychutnať jazdu a občerstvenie, Keď cestovať vlakom s deťmi v Európe. Obrovský výhoda cestovania po Európe s deťmi vlakom je to, že deti cestujú zadarmo s preukazom Euro rail.

Amsterdam do Londýna ceny vlakov

Ceny vlakov z Paríža do Londýna

Ceny vlakov z Berlína do Londýna

Ceny vlakov z Bruselu do Londýna

 

5. Tipy na rodinnú dovolenku v Európe: pack Light

cestovania v Európskych železničných staníc s kočíkmi a veľkými kuframi môže byť náročné. Niektoré vlakové stanice nebudú mať výťahy ani eskalátory, Najlepšie je preto zabaliť sa a cestovať naľahko. Nezabudnite si zbaliť skladací kočík a príručnú batožinu, takto, ak sú deti dosť staré, môžu si nosiť vlastnú batožinu.

okrem, zbaliť svetlo znamená zabaliť všetko potrebné pre rodinné cestovanie. teda, zamestnávať deti jazdením vo vlaku farbami, audioknihy, alebo čas pozerania karikatúr na iPade, bude veľká pomoc.

Ceny vlakov z Mníchova do Salzburgu

Ceny vlakov z Mníchova do Pasova

Ceny vlakov z Norimbergu do Pasova

Ceny vlakov zo Salzburgu do Pasova

 

6. Stravovanie s deťmi v Európe

Mali by ste vedieť, že reštaurácie v Európe neponúkajú deťom jedlo, takže sú to dospelí’ porcie pre všetkých. Toto je obzvlášť dôležité poznamenať, napríklad ak cestujete do Talianska, nenájdete detské pizze ani porcie cestovín, tak buďte pripravení.

ale, nemusíte večerať. Jeden z našich najlepších tipov na cestovanie s deťmi v Európe má rodinné pikniky. O európskych parkoch a prírode sa toho už popísalo veľa, pretože zelené bohaté krajiny sú jednoducho navrhnuté tak, aby usporiadali váš rodinný piknik. Chyťte pečivo, čerstvé ovocie, a zeleninu na miestnom trhu a ste pripravení na obedný piknik. Ceny na farmárskych trhoch sú podstatne lacnejšie ako v supermarketoch a reštauráciách. Aby som to všetko doplnil, myslite len na výhľady, ktoré si vychutnáte pri každom jednom zahryznutí a úplne zadarmo.

Ceny vlakov z Mníchova do Zürichu

Ceny vlakov z Berlína do Zürichu

Ceny vlakov z Bazileja do Zürichu

Ceny vlakov z Viedne do Zürichu

 

Picnic is a good Tip For Family Vacation In Europe

 

7. Tipy na rodinnú dovolenku v Európe: Pešie výlety loďou a výlety po Európe

Všetko by ste zvládli sami s mapou, knihami a aplikáciami, ale pripojiť sa na loď alebo pešiu túru je najlepšie. Vo väčšine európskych miest existuje pešie prehliadky mestom zadarmo s miestnym sprievodcom. Tento veselý sprievodca ukáže a povie najlepšie strážené tajomstvá mesta, bez toho, aby ste sa stratili v bludisku ulíc. Sprievodca tiež upozorní na miestne reštaurácie s pripraveným obedovým menu a poskytne najlepšie rady, čo robiť v meste.

Európa je plná kanálov a riek, takže prehliadka člna je ďalšou zábavou a jedinečný spôsob cestovania a poznávania. Bude to pre deti vzrušujúce a pre vás relaxačné.

Ceny vlakov z Interlakenu do Zürichu

Ceny vlakov z Luzern do Zürichu

Ceny vlakov z Bernu do Zürichu

Ceny vlakov zo Ženevy do Zürichu

 

Boat And Walking Tours while doing a Family Vacation In Europe

 

8. Nájdite si čas na kolotočové jazdy

Väčšina európskych miest bude mať jasný a nádherný kolotoč v hlavné mestské námestie. Namiesto toho, aby ste prešli na ďalšiu stránku, zastav, a umožnite deťom, aby jazdili toľko, koľko chcú. Užijete si jazdu na kolotoči, keď je Eiffelova veža priamo za vami, je celkom nezabudnuteľný okamih pre batoľatá a dospelých.

Ceny vlakov z Amsterdamu do Paríža

Ceny vlakov z Londýna do Paríža

Ceny vlakov z Rotterdamu do Paríža

Ceny vlakov z Bruselu do Paríža

 

Make Time For Carousel Rides in a fun fair

 

9. Tipy na rodinnú dovolenku v Európe: Urobte si čas na „Oops“

Len preto, že ste vo Švajčiarsku, nezaručuje, že na vašom rodinnom výlete pôjde všetko hladko. Keď cestujete s deťmi, čokoľvek sa môže stať, dokonca aj v Európe, nezabudnite si preto na výlet nechať čas na ups. Nájdite si čas na neplánované prekvapenia, meškania, zmeny v plánoch vďaka nevrlým deťom, a byť prítomný a pripravený sa prispôsobiť.

Ceny vlakov zo Salzburgu do Viedne

Ceny vlakov z Mníchova do Viedne

Ceny vlakov z Grazu do Viedne

Ceny vlakov z Prahy do Viedne

 

10. Ukážte deťom z Európy vyšliapanú cestu

Jedným z našich najlepších tipov na cestovanie s deťmi je ukázať im, ako na to cestovať z vyšliapanej cesty v Európe. Vyhýbajte sa masám na hlavných námestiach, linky na gelato, a rodinné obrázky, tým, že ich vezmete na tie skryté miesta, malebné dediny, a mimoriadnej povahy.

Deti milujú rozprávky a dobrodružstvá, tak ich vezmite na miesta, z ktorých sú legendy vyrobené. Je to skvelý spôsob, ako tráviť kvalitný čas spolu, využite rodinnú dovolenku v Európe na maximum, a učiť ich o bohatej kultúre a histórii Európy.

Európa je skvelou rodinnou dovolenkovou destináciou v každom ročnom období. Či už ste rodinou hľadajúcou dobrodružstvo alebo máte radi pamiatky a múzeá, Európa má všetko. Navyše, Európa je priateľská k rodine, pokiaľ ide o dopravu a špeciálne mestské preukazy. náš 10 najlepšie tipy na rodinnú dovolenku v Európe vám skvele pomôžu pri plánovaní vašej budúcej alebo dokonca prvej cesty do krajiny hradov a legiend.

Ceny vlakov z Milána do Benátok

Ceny vlakov z Padovy do Benátok

Ceny vlakov z Bologne do Benátok

Ceny vlakov z Ríma do Benátok

 

Hiking is among the best Tips For Family Vacation In Europe

 

tu na Uložiť vlak, radi vám pomôžeme naplánovať najlepšiu rodinnú dovolenku v Európe vlakom.

 

 

Chcete vložiť na svoj web príspevok „10 najlepších tipov na rodinnú dovolenku v Európe“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-family-vacation-europe/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)