Čas čítania: 3 minúty
(Aktualizované: 07/05/2021)

Cestovanie po Európe vlakom je jedným z najkrajších, scénický, a kultúrnych cestách do sveta. Či už hľadáte pre priame vlaky medzi veľkými európskymi mestami, ako nová Londýn Amsterdam vlak alebo hľadáte romantické vlakovej cesty, Európska cestovanie vlakom má všetko.

počet ľudí interrailing cez Európu za rok je 400,000 ľudia. Môžete navštíviť v priebehu 30 krajiny, ktoré používajú interrailing vstupenky. Vzhľadom k tomu, interrailing začala v roku 1972, milióny ľudí cestoval po celej Európe pomocou tohto jediného železničné lístky.

Cestuje po celej Európe s jedinou lístkom prichádza so svojimi klady a zápory. Existuje niekoľko miest on-line venovaných Tipy pre cestovateľov ktorí chcú vidieť Európu vlakom. Tieto stránky obsahujú plánovač trás apps a stránky / blogy, ktoré vám ponúkame tipy na ako rozpočet.

 

Cestovanie po Európe sám

Cestuje po Európe sami má mnoho výhod. Keď ste sami, Máte úplnú kontrolu nad svojimi cesta.

Byť sám vám dáva možnosť rozhodovať o svojej vlastnej itinerár, jesť, čo jedlo, ktoré chcú a kedy chces, a vyhnúť hádke s inými ľuďmi v priebehu cesty,

Takáto sloboda môže viesť k ďalším sebaobjavovanie a príležitosť spoznať nových ľudí a ďalších nomádov, zatiaľ čo objavovanie seba. toto solo skúsenosti môže viesť k self-rastu.

Dortmund do Hanover Vlaky

Essen na Hanover Vlaky

Bonn Hanover Vlaky

Luxembursko na Hanover Vlaky

 

Žena cestujú samotnej Európe sedí s navigačným sprievodcom

 

majúci priateľa so sebou, keď cestujete, dáva vám niekto zdieľať svoje spomienky, Čo je obrovský súčasťou cestovania po Európe.

 

Tipy

Pri cestovaní po Európe sám sa snaží zostať na ubytovniach.

Ubytovne sú plné ľudí, ktorí sú sólo prechádzajúce Európe, tak socializovať a stretnúť sa s ľuďmi.

Snažte sa byť čo najšetrnejší a odchádzajúce ako je to možné, keď cestujete sami, a ak ste introvertný človek, budete musieť dať do extra úsilie, aby bolo šetrné k cestovateľov. To môže trvať niekoľko dní, než si zvyknúť byť viac otvorený a priateľský, ale bude to stojí za váš čas, kedy začnete rozvíjať spojenie s ostatnými cestujúcimi.

Odporúča sa tiež variť jedlo v ubytovňa, ktorý bude poskytovať viac príležitostí pre interakciu s ostatnými.

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

 

Ak máte väčší záujem o stretnutie miestnych obyvateľov ako ostatní cestujúci, potom CouchSurfing môže byť dobrou voľbou pre vás.

CouchSurfing, ktorý zahŕňa vlastné trasa in bary a krčmy sa pripojíte k miestnej kultúre a je tiež šancou stretnúť ex-pats.

Tam sú niektoré európskych miest, kde sú veľa vreckárov a ďalších typov zločincov, ktorí môžu mať záujem, aby prijali výhoda turistov, Použite vlastný zdravý rozum a tiež si prečítajte cestovateľské fóra alebo ďalšie príslušné informácie, aby ste videli miesta a ľudia, ktorým sa treba vyhnúť.

 

Ak chcete nájsť najlepšie ceny cestovať cez Európu prihlásenia k odberu webové stránky teraz. trvať 3 minúty dokončiť rezerváciu lístok na vlak.

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspain-by-train%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite k kód pre vloženie)