Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 25/01/2021)

Bez ohľadu na dĺžku výlet - či už sa jedná o víkendu pláž útek alebo trojtýždňový himalájsky trek - budete si musieť zbaliť tašku akejkoľvek veľkosti, a budete chcieť vedieť, ako sa organizovať, v tomto blogu sa zameriame na vašu príručnú batožinu. Tam je veľa zvážiť pri určovaní toho, čo priniesť: typ a dĺžka cesty, váš itinerár, počasie, veľkosť vašej batožiny, a prípadné obmedzenia hmotnosti uložené vaše spôsob dopravy. A s toľkými faktormi v hre, je ľahké vonkajší balík alebo pod pack, najmä ak ste čakali až do poslednej minúty. vyhnúť overpacking, kopanie do vašich tašiek a ďalších nepríjemností pri vstupe na palubu vlak s týmito 10 tipov, ako organizovať svoje príručnú batožinu.

 

Ako zorganizovať príručnej batožine Tip 1: Udržujte svoje cestovné doklady boli oddelené

To je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré treba zvážiť pri rozhodovaní o tom, ako organizovať svoje príručnú batožinu. Udržujte svoje cestovné doklady oddeliť. Nielen, že je to pohodlné, čo robiť, ale aj bezpečné, čo robiť. Vložte ich do malého vrecka, ktorý možno ľahko vybrať zo svojich príručných batožín. Týmto spôsobom nebudete musieť siahnuť kedykoľvek budete potrebovať svoj pas, lístky alebo peniaze.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

How To Organize Your Hand Luggage and Travel Documents

 

Organizovať príručnej batožine Tip 2: Urobte si zoznam Balenie

cestovný pas? check. zubná kefka? check. opaľovací krém? Pre pokoj v duši, že ste dostal základy sa vzťahuje, urob si sám cestovný kontrolný zoznam pár dní predtým, ako nabehne vzrušenie z výletu!

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

List of How To Organize Your Hand Luggage

 

Organizovať príručnej batožine Tip 3: vyhnúť škvrny

Nie je nič viac nepríjemné, ako brať toľko času, aby si vybrať, aké oblečenie sa budete brať len aby zistil, nemôžete ani použiť! Tento problém nikdy znovu. Po prvé by ste mali vždy uistite sa, že ľahké farebné oblečenie sú balené naruby, a za druhé, držať na jedno použitie kúpacie čiapky a použiť ich na pokrytie základne topánky.

Kolín nad Rýnom do Mainz Vlaky

Frankfurt do Mainz Vlaky

Berlín do Mainz Vlaky

Brusel Mainz Vlaky

Avoid Clothing with Stains

 

Tip 4: Roll A Vákuové balenie

Ak chcete ušetriť miesto a zastaviť pokrčenia, roll šaty namiesto ich skladanie, vložte ich do kompresný sáčkov vákuových. Ak chcete použiť tieto tašky, dať svoje šaty, utesnenie vrecka, potom vytlačiť vzduch von. Toto opustí vás kopa ďalších priestorov v kufri a zabráni záhyby.

Zurich do Chur Vlaky

Geneva na Chur Vlaky

Miláno Tirano Vlaky

Bergamo do Tirano Vlaky

Roll And Vacuum Pack

 

Tip 5: batožinu Bezpečnosť

Zamknúť svoje kufre a udržať je uzamknutý. Vezmite ich so sebou pri použití toalety. Ak to nie je možné, a ste na cestách sám, aby všetky cenné predmety s vami. Nikdy neopustí kamery, peniaze, elektronika alebo cestovné doklady nestrážené.

Udržujte svoj priestor uzamknutý, kým spíte, Ak je to možné. Neverte cudzím ľuďom. Dokonca aj dobre oblečený cudzinec Môže sa ukázať, že je zlodej. Ak spíte v kupé s cestujúcimi nepoznáte, uistite sa, že spí na hornej časti peňazí pásu tak, že si všimnete, keď sa niekto snaží vziať to od teba.
Organize Your Hand Luggage in Safety

Tip 6: Použite baliace Cubes

” Tam nie je moc, že ​​sa cítim ako organizovaný človek, rovnako ako rozdelenie svoje veci do farebných kociek. Je to tak úžasné vedieť, kde presne všetko, čo priniesla, je čo najskôr rozbaliť váš kufor. Plus, môžete veľmi ľahko presunúť svoje baliace kocky do zásuviek svojej hotelovej bielizník a okamžite vykonať rozbalenie a je pripravená ísť.” Richelle Szypulski, Hlavný pridružený redaktor

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

Organize Your Hand Luggage in Packing Cubes

Tip 7: Veľkosť Obmedzenia pre príručnú batožinu

Podobne ako u lietadiel, mnoho vlakov majú obmedzenia na množstvo a veľkosti tašky, ktoré sú oprávnení vykonávať. Všeobecne, budete mať možnosť vykonávať všetky vaše batožina, ale váš vlak môže dopravca požadovať, aby ste si skontrolovali svoj prebytok batožinu v prípade, že prekročí pokračovať obmedzeniam pre veľkosť a hmotnosť. U väčšiny vlakov, môžete nosiť v dvoch vreciach na palube vlaku, tak dlho, ako každá taška nepresahuje 50 lbs alebo je väčšia ako 28 X 22 X 14 palcov. Malé a osobné veci, ako sú zdravotnícke pomôcky a lieky, vankúše, prikrývky, chladiča, a peňaženky alebo tašky menej ako 12 X 12 X 12 palcov nebudú započítané na nosenie na limite batožinu.

 

Tip 8: Gadgets v príručnej batožine

Ako si zvyčajne organizovať všetky vaše elektroniky, káble, tie nešikovný kúsky, ktoré vám trvá veľmi dlho vykopať na bezpečnosť? Napchať ich do rovnako ako zvyšok z nás? dobre, Ak chcete organizovať svoje príručnú batožinu a potom si sami skrýšu Ziplock sáčkov. Nabíjačka na mobil, nabíjačka fotoaparát, adaptéry, Slúchadlá - prijať ďalšie plastové sáčky (tie isté by ste použili k príručnej batožine tekutiny) a použiť ich pre ukladanie elektrické predmety, veci na cestu domov (kľúče od domu, parkovací lístok, a kľúče od auta), lieky a iné voľné príslušenstvo.

Venice do Bologna Vlaky

Florence na Bologna vlakov

Rím Bologna Vlaky

Miláno Bologna Vlaky

Gadgets In Hand Luggage

 

Tip 9: Ako zbaliť Knihy. nenechajte!

Či už je to, že zaparené romantika román, napínavé sci-fi, alebo pes himalájsky cestovný sprievodca, stiahnite si ju pred odletom. Aj keď doma ste papiera til som zomrieť druh, ušetriť miesto a hmotnosť vášho príručnej batožiny a nie spoľahnúť na Wi-Fi skočiť späť do príbehu z perfektne umiestnenou plážovom ležadle, jednoducho uistite sa, že je na vode odolný kryté zariadenia.

Berlín do Rostock Vlaky

Hamburg do Rostock Vlaky

Schwerin do Rostock Vlaky

Wismar Rostock Vlaky

kindle

 

Tip 10: Ležal It All Out

Som mimoriadne špinavá. Pripúšťam si to. a neorganizovaná! Ale to, čo mi pomáha dostať moju hlavu rovno, aj keď som balenie na poslednú chvíľu, Je beriem čas položiť všetko pred akýkoľvek predmet ide do batohu. Zoskupenie veci dohromady na mojej posteli mi pomáha rýchlo zistiť, aké položky nevyťahujte svoju váhu. Nohavice, ktoré môžu byť nosené iba raz hore, alebo ktorá vyžaduje topánky som nebol už plánuje zbaliť? Späť do zásuvky, ideš! Vidieť všetko jasne než začnem tiež pomáha mi hodí veci do batohu logickým spôsobom. Pre mňa, to znamená, že začína s mojimi bulkiest položkami, potom cherry picking ľahké predmety zastrčiť do medzier okolo nich tvoria robustné základnej vrstvy vybudovať z.

Vlaky z Düsseldorfu do Mníchova

Vlaky z Drážďan do Mníchova

Norimberg do Mníchov Vlaky

Vlaky z Bonnu do Mníchova

jeans, shoes, watch and more

 

Majú tieto tipy pomohli zistiť, ako usporiadať svoj príručnú batožinu? Radi by sme vedieť,! Rezervovať lístok na vlak cez Uložiť vlak a lapať výbery Vášho príručnej batožiny po použití týchto tipov!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “10 Tipy, ako usporiadať príručnej batožine” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-organize-hand-luggage%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)