Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 24/01/2020)

Kde bolo, tam bolo, kedy rozpočet nemal zohrávať úlohu pri výbere destinácie (alebo nakoniec, Nie je tak veľký, o úlohe!) to bolo jednoduché; v týchto dňoch, Ak chceme cestovať, musíme byť šikovný s tým, ako sme zvládnuť náš rozpočet. Aj napriek tomu, že vlak cestovaní v Európe je najviac možností rozpočtu-priateľské pre každého, kto hľadá zažiť najviac vzrušujúce (a relaxačné!) spôsob, ako cestovať, tam môže byť ešte peňaženka-problematická situácia sa chcete vyhnúť.

Takže, ktoré vám pomôžu získať čo najviac zo svojho pobytu, sme dali dohromady zoznam toho, čo cítime sú najvyššie úsporu peňazí tipy na vlak cestovanie v Európe.

 

Necestujú v čase dovoleniek Times

Áno, Tento človek by mal byť samozrejmosťou, ale je tu žiadnu škodu vo opäť pripomenie vám to. Keď príde na vlak cestovanie v Európe, prázdniny Ak chcete vyhýbať sa predovšetkým o Vianociach, Nový rok, a veľkonočné rovnako ako mesiac august. Z dôvodu, a ceny raketovo stúpať Počas nasledujúcich mesiacov, takže ... obísť nich trochu.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Držať do východnej Európy, keď vlak Cestovanie po Európe

Aj keď radí nebudete preskúmať časti Európy, ktoré chcete vidieť, je trochu nespravodlivé a pritiahnuté za vlasy, to robíme pre svoj prospech. Vlak cestovaní v Európe, zistíte, že všetko, čo sa na západnom konci je oveľa drahšie ako východného bloku. Takže, kým nezhustne peňaženka, zamieriť na východ a preskúmať krásy tejto časti Európy!

POZNÁMKA: Keď sa vo východnej Európe, uistite sa, že ste prestal pri Prahe (Česká republika), Budapešť (maďarsko), Belehrad (Srbsko), Bukurešť (Rumunsko), Záhreb a Rozdeliť (Chorvátsko), Sarajevo (Bosna a Hercegovina) a Moskva (Rusko).

Norimberg do Prahy vlaky

Mníchov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Viedne do Prahy vlaky

 

Vyhnúť 1. triedy, keď je vlak Cestovanie po Európe

dobre, samozrejme! stále, nebuď jedným z tých cestovateľov, ktorí "náhodne" sedieť v 1. triede. prečo? Vzhľadom k tomu, budete nakoniec zaplatí veľmi drahé pokuty, ak vás chytí, ktorý vás bude stáť viac ako v 1. triede lístky samotného!

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

Vlak Cestovanie po Európe Overnight

Kniha nočných vlakov, ak vlak cestovanie v Európe medzi jednotlivými krajinami

jednodňové vlaky, aka nočné vlaky sú nákladovo najefektívnejšie možnosť pre európskych cestujúcich. Nielen, že vám ušetriť na cene z postele, ale môžete tiež dostať zažiť Európu z úplne novej perspektívy.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Bologna do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

zbaliť piknik

dobre, nie doslova piknik, ale "skrýšu" jedlo z domova, takže si nemusíte kupovať drahé jedlo na palube. Ušetríte veľa peňazí, keď sa zásobiť na zaobchádza v supermarkete!

Kolín nad Rýnom do Frankfurtu Vlaky

Mníchov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

Vyhnúť nákupu Rozšírené vstupenky na kratšie cesty v kontinentálnej Európe

Keď vlak cestovaní v Európe, Očakávame krátke cesty bude drahšie ako tie dlhé; stále, tam je výhoda nie je nutné objednávať vopred, ktorá sa pridá k flexibilite vašej cesty a šetrnosti z toho. Keď ste na cestách v kontinentálnej Európe možno kúpiť lístok na stanici pred nástupom do vlaku.

 

Save-A-Train je najlepší spôsob, ako si fantastické destinácií za nízke ceny a užite si vlak cestovanie v Európe s kusom mysli.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-train-traveling-europe%2F%0A%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)