Čas čítania: 5 minúty
(Aktualizované: 28/03/2021)

Tieto Najlepšie tipy pre cestovanie s domácimi miláčikmi by mala pomôcť zmierniť vaše obavy. Vzhľadom k tomu, priznajme si to, cestovanie s domácimi miláčikmi je stresujúce! Ale čo je viac stresujúce, je myšlienka na opustenie zver doma alebo v starostlivosti iných. samozrejme, nikto sa o nich nestará tak, ako ty! Správny?

Existuje veľa možností, čo robiť keď ste na cestách ďaleko od domova. hotely Dog, najímanie domovníka, alebo prenesením bremena, hoci roztomilé jeden, svojmu známemu patrí medzi voľbami. Jedná sa o najbežnejší, že ľudia sa uchyľujú k. však, Niekedy nie je iná možnosť a musíte cestovať so svojím miláčikom. Aj keď to môže byť celkom zložitý postup, Save A Train má niektoré najlepšie tipy, ktoré vám pomôžu pri cestovaní so zvieratami!

 

pet Tipy 1: priniesť pamlsok!

Pes sa hrá s jeho hračka

Ak cestujete do novej miesto môže a pravdepodobne bude stresujúce pre vášho maznáčika. Takže uistite sa, že mu zostane ako uvoľnená ako je to možné, je kľúčom k pohodlnej cesty pre všetky zúčastnené. Priviesť jeho alebo jej pravidelné hračky, prikrývky, a ďalšie predmety, ktoré by mohli vášmu psovi alebo mačičke vyhovieť. Boli v pokoji a neurobil nič zlé? Uistite sa, že ste odmenou im, aby sa cestovanie s domácimi zvieratami pohodlnejšie v budúcnosti.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

pet Tipy 2: Ale nie Tiež mnoho Zachádza…

ženích pred cestou sa svojimi miláčikmi

Mám pocit, že to je zrejmé, ale budem rovnako hláskovať to pre vás! Nedávajte im ťažké jedlá alebo nechať piť príliš veľa vody, aby váš maznáčik nebude mať nutkanie zmierniť seba v ťažkej mieste! (My sme varujú, že cestovanie so svojimi domácimi miláčikmi môže byť ťažké!)

Florence k Rímu Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

Florence na Pisa vlakov

Rím Benátky Vlaky

 

pet Tipy 3: cvičenie

beh a cestovanie s domácimi miláčikmi

Či sa ti to páči, alebo nie, tieto Najlepšie tipy na cestovanie s domácimi miláčikmi znamenajú, že budete musieť cvičiť! Tesne pred začiatkom cestovania, vziať na nejakú intenzívne cvičenie! Vzhľadom na mimoriadne dlhú prechádzku alebo intenzívneho hrania s vašou milovanej našuchorený priateľovi, on alebo ona môže byť len príliš unavený, než aby starať o veci,. ak máte mačku, ktorá nie je tak zamilovaný bola prijatá za behu, pokúsiť sa stimulovať dovnútra. Hračky na make-up môžu mať napríklad formu mopu na prach! Dôveruj mi… mám skúsenosti cestovanie s domácimi zvieratami!

Berlín do Potsdam Vlaky

Berlín do Hamburg Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mníchova Vlaky

 

pet Tipy 4: Požiadavky na výskum Embassy

dog pešiak

Rôzne krajiny majú rôzne požiadavky. Mnohé krajiny vyžaduje zavedenie karantény, takže ak chcete tráviť čas na cestách so svojimi miláčikmi, uistite sa, že ste double-skontrolovať! Väčšina krajín vyžaduje zábery na besnotu, Bordetella (Chovateľská stanica kašeľ), a Parvo. Zavolať ambasádu a urobiť si vlastný prieskum on-line vidieť, aké požiadavky v krajine sú, a uistite sa, aby sa vaše papierovanie vhod, keď prekračovanie hraníc.

Cestovanie s domácimi miláčikmi a požiadavky krajín môžete skúmať na adrese PetTravel.com.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

5. Získať osvedčenie o zdravotnej nezávadnosti

Vet kontrola na psa

Veterinárne osvedčenie je vyžadované letecké, pohraničné orgány, hotely, Centra starostlivosti o zvieratá, a iní pri cestovaní s domácimi miláčikmi. V mnohých prípadoch, Pri cestovaní so zvieratami je potrebné dostať svoje zdravotné osvedčenie v rámci 10 dni začína svoj výlet. Výskum špecifickým požiadavkám váš itinerár pred návštevou veterinára, takže môžu zahŕňať všetko potrebné v certifikáte.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

6. Udržiavať elektronickú kópiu osvedčenia vášho domáceho maznáčika zdravie

mnoho hotelov, prevádzkovatelia cestovné, pet stacionáre, letecké, a colné a imigračné úrady vyžadujú tlačený záznam o zdravotnom osvedčení pre domáce zvieratá. Namiesto tlače off kvantá kópií pre každú možnú inštanciu, vytlačiť pár a udržať si elektronickú kópiu pri cestovaní so zvieratami.

Myscha Theriault je najpredávanejší autor a medzinárodne syndikovaný cestovné publicista, ktorý cestuje na plný úväzok so svojím sci-novinárom manžela a obrie Labrador retriever. S jej elektronickej podobe vhod, ona je vždy pripravený na výrobu zdravotného osvedčenia svojho psa v prípade potreby.

“V hoteli je centrum tlačiareň podnikania mi umožňuje vytlačiť dokument vo formáte PDF brokov záznamov našej Labrador, ako je požadované, Napríklad, keď je potrebné rezervovať popoludnie škôlky pre ňu z cesty. Udržuje papier neporiadok dole každý deň, zatiaľ čo zostane pripravený na poslednú chvíľu zmeny v našom rozvrhu.”

Reggio Emilia Florencii vlakov

Janov Florencii vlakov

Sestri Levante do Ríma Vlaky

Parma Florencii vlakov

 

7. Výskumné Miestne Veterinári

Len v prípade, že sa niečo deje na ceste, Nechcete, aby sa usilovne snaží nájsť seriózne veterinára. Zaznamenať kontaktné údaje na niekoľkých veterinári v tejto oblasti ste na návšteve, ako začnete cestovanie s domácimi zvieratami.

Janov do Venice Vlaky

Turin do Venice Vlaky

Parma do Venice Vlaky

La Spezia v Benátkach Vlaky

 

Dúfame, že tieto Najlepšie tipy pre cestovanie s domácimi miláčikmi sa uvoľnilo nervy trochu! Dajte nám vedieť, ak máte nejaké ďalšie najlepšie tipy pre zdieľanie s Save A Train komunity a naše. Boli by sme radi počuť od vás!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Tipy pre cestovanie s vaším Domáce” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-traveling-with-your-pets%2F%3Flang%3Dsk- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)