Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 02/09/2022)

Pokojný a príjemný. Dve slová, ktoré zriedka počujete, keď rodičia hovoria prázdninové cestovanie príbehy s deťmi. Takže, rozhodli sme sa, že vám dáme najdôležitejšie tipy na cestovanie vlakom s deťmi v Európe.

Na vlakoch je niečo, čo deti upokojuje tak, ako to nie je cestovanie lietadlom alebo autom. (Napísali sme celý blog o tom, prečo je lepšie cestovanie vlakom najrýchlejší a Lepšie ako Hnacie ak budete potrebovať viac presvedčivý). To isté platí aj pre dospelých! rodinné stoly, prechádzajúcej krajiny, izba chodiť, kaviareň vybavenie, čas na chat a dohnať a, radosť z radosti, žiadne obmedzenia na batožinu. Ísť po železnici je v bezpečí, komfortné, a cenovo dostupné, keď plánoval vopred. Učte svoje deti radosti cestovanie vlakom od útleho veku a budú celoživotné konvertuje. Medzitým, Tu sú tipy na cestovanie vlakom s deťmi v Európe.

 

Tipy pre cestovanie vlakom s deťmi v Európe: Priniesť Aktivity obsadiť deti

Listening to Music is among the Tips for traveling by train with kids

 

Pri jazde vlakom je zábava sama o sebe a pri pohľade zvonku je udržať deti baviť celé hodiny, Navrhujeme tiež prinášať určité činnosti príliš. Rezervovať vopred a zaistiť si miesto pri okne s tabuľkou, ktorá vám umožní rozložiť maľovanky a občerstvenie!

Niektoré odporúčané vlak aktivity zahŕňajú:

  • tablety: Podobne ako v lietadle, tableta môže byť skvelý spôsob, ako tráviť čas. Mnoho vlakov v ponuke Europe bezplatné Wi-Fi, ale služba nie je vždy zaručená, takže sa uistite, sťahovanie filmov a hry doma. Na väčšine vlakov, Takmer každý má sídlo zásuvka aby sa vaše elektroniky nabitá, ale poplatok je doma bez ohľadu – a priniesť slúchadlá!
  • maľovanky: sfarbenie knihy a pastelky sú obľúbené, bez ohľadu na vek.
  • hry: Ak môžete chytiť sedadlá s tabuľkou, tam je veľa miesta na hranie kariet alebo akékoľvek iné cestovné hry. Na rozdiel od leteckej dopravy, nebudete musieť starať o turbulenciu, takže vybrať svoje rodiny obľúbenú hru a ísť hrať. To by mohlo byť ideálna príležitosť pre skutočne dokončiť hru Monopoly!
  • Play hračky: V závislosti na veku a záujmu vášho dieťaťa, priniesť autá Matchbox alebo iné figúrky (myslieť Polly vrecká). Môj syn predstiera, že tabuľka je závodná dráha, zatiaľ čo moja dcéra nastaví svoje malé bábiky im fandiť.

 

Paris Lille Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

Ženeva je Parížskej Vlaky

 

Tipy pre cestovanie vlakom s deťmi v Európe: Ohľaduplnosť voči ostatným cestujúcim

Drvivá väčšina ľudí bude veľmi pochopenie, ak máte plačúce dieťa alebo podráždený batoľa, ktoré si vyžaduje čas, aby sa upokojila. nie plánovanie dopredu a nechať vaše dieťa ponoriť do nudu z dôvodu nedostatku plánovania nemusí dostať toľko súcitu. Plán zábava to nie je rušivé alebo by mohla vznietiť argumenty. Nechceme mať písať tipy na cestovanie vlakom s deťmi v Európe, ktoré nepatria k vám…len srandujem!

Florence na Levanto vlakov

Florence do La Spezia Vlaky

Rím La Spezia Vlaky

Rím Levanto Vlaky

 

Tipy pre cestovanie vlakom s deťmi v Európe: cestuje cez noc?

Vždy sa snažte si priestor na pražec vlak. Užívanie nočných vlakov je úžasné, a spánok je obvykle veľký vzhľadom k prirodzenému kývanie vlaku. Je to tiež tak vzrušujúce ísť spať a prebúdza v inej krajine. Spacie priestory v rôznych krajinách líši, ale ak ste len tri a nechcú zdieľanie cudzinec s vami potom budete pravdepodobne musieť rozpočet kúpiť prístelku, aby váš priestor ako súkromný spanie.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

Tipy pre cestovanie vlakom s deťmi v Európe: Dovoliť si veľa času pri opúšťaní

All the family should read Tips for traveling by train with kids

 

Väčšina vlakov sa zastaví len na niekoľko minút prevádzky na každej stanici, tak asi päť minút pred vami prísť by ste mali byť baliť veci do poriadku, Strhujúci spiace deti, obliekanie kabátov, a vynášanie tašiek z police nad hlavou. Táto úroveň organizácie dáva veľa pokoj najmä ak máte veľa detí alebo A mnoho batožinu. V prípade, že platforma je zaneprázdnený, zaistili, že vaše tašky odísť prvá z cesty dverí, potom priveďte deti dole, aby ste zabránili tomu, aby sa niekto stratil.

V Bruseli do Rotterdamu Vlaky

Antwerp do Rotterdam Vlaky

Berlin do Rotterdam Vlaky

Paris sa Rotterdam Vlaky

 

Tipy pre cestovanie vlakom s deťmi v Európe: Vašimi kočík na palube

Kids Stroller On Board A Train

 

Ďalším dôvodom na použitie vlaky namiesto cestovania lietadlom je, že môžete popruh svoje deti priamo do kočíka a vrátiť ich priamo do vlaku, bez bolesti hlavy, že bude musieť rozobrať a znovu zložiť kočík. Niekedy môžete dokonca zaparkovať kočík v snack plochu alebo do iných otvorených miest vo vlaku (ako prístupná plocha tak dlho, kým to nie je obsadená niekým na invalidnom vozíku), čo je užitočné pre malé deti, ktorí budú spať v ich kočíku. To je obrovskú výhodu oproti použitiu v leteckej doprave, ako nájdem dostať dieťa spať vo vlaku oveľa jednoduchšie.

Brémy do Norimbergu Vlaky

Leipzig do Norimberg Vlaky

Hanover do Norimberg Vlaky

Hamburg do Norimberg Vlaky

 

Tipy pre cestovanie vlakom s deťmi v Európe: dorazí O 30 minút Early

Jeden z hlavných výhody cestovania vlakom s deťmi v Európe alebo kdekoľvek inde na svete. Je dať si čas, aby sa dospelo! Na rozdiel od leteckej dopravy, nemusíte prísť na stanicu príliš ďaleko dopredu. Pri cestovaní s deťmi, odporúčame, ktorí prídu o 30 minút skôr, aby si sa do, Možno o niečo skôr, ak kúpeľňa sa zastaví a desiatu prestávky sú na programe dňa. typicky, Proces stravovania sa nespustí, kým 10 minút pred odchodom nanajvýš, ale nechcete škrabať a ocitnete beží skrz rušné stanice.

Mníchov do Bazilej Vlaky

Zurich do Bazilej Vlaky

Bern Bazilej Vlaky

Geneva do Bazilej Vlaky

 

balenie občerstvenie!

Snáď najdôležitejšie tip zo všetkých. OBČANY! Na mnohých diaľkových trasách nájdete kompletné jedálenské vozne s množstvom jedál pre deti – myslí francúzsky toast, grilovaný syr, karbonátky s penne. Na kratších trasách, Vlaky majú snack bary ponúkajúce sendviče, bagely, lupienky, a iné pochutiny. Bez ohľadu na to možno budete chcieť zabaliť niektoré z obľúbených občerstvenia vášho dieťaťa! Cestuje s malým dieťaťom? Priniesť detskú výživu alebo vzorec a požiadať potravinovej servisný personál ju zahriať na vás. Si môžete rezervovať na jedálnom vozni krátko po nástupe na palubu. Ako vždy pri jazde s deťmi, by ste mali vždy priniesť občerstvenie a nápoje, V prípade, že nemôžete získať rezerváciu alebo snack bar rozhodne ukončiť vo chvíli, keď vaše deti oznámiť, že majú hlad.

 

Pripravení statočný vlakom výlet s deťmi teraz, že ste vyzbrojení našimi tipmi na cestovanie vlakom s deťmi? skvelý! Rezervovať si vstupenky s Uložiť vlak, bezproblémová!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?? môžete buď nasnímať naše fotografie a napísať text, alebo nám len popísať odkaz na tento blogový príspevok. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-travelingy-train-kids-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)