Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 14/08/2020)

Ak ste zvedaví, ako sa dostať do Tomorrowland vlakom, potom hľadať žiadne ďalšie. Rezervovať lístky na vlak do Tomorrowland vopred s nami! Ak ste nae z tých šťastných ľudí, ktorí majú vstupenky na Tomorrowland tento rok, nezabudnite nechať cestovné údaje na poslednú chvíľu!

 

Ak je Tomorrowland?

Nebude to trvať dlho, kým festival začína, takže sa uistite, že ste pripravený s Tomorrowland by lístky na vlak. Tomorrowland sa odohráva na dvoch víkendov 2018. Je to posledné dva víkend v júly: 20-22nd a 27th- 29th. The Gathering, ktorý je pre-festival akcie pre kempovaní vo Dreamville, sa koná v dňoch 19. júla a následne 26. júla cez víkend 2.

 

Tomorrowland vlakom kryté haly

 

Prístup k Tomorrowland vlakom:

Prístup k festivalu je možné len vtedy, ak máte platný Tomorrowland náramok registrovaný na vaše meno.

Brusel do Boom Vlaky

Antwerp do Boom Vlaky

Liege do Boom Vlaky

Charleroi do Boom Vlaky

 

Check-In:

V piatok & sobota, check-in je otvorená až do 22:00. Prístup bude odmietnutý po tejto dobe.
V nedeľu check-in sa zatvára o 21.00. Prístup bude odmietnutý po tejto dobe.

Tomorrowland je bezpochyby najlepší hudobný festival na svete. Ďalšie krajiny sú na Tomorrowland než na olympiáde. Je to naozaj jedinečný zážitok Je to ideálny spôsob, ako sa cíti byť pripojený. Každým rokom rastie dokonca väčšie, takže sa nemusíte dostať ohromený s davy tým, že nepripravený, dostať do Tomorrowland vlakom.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

Ako sa dostať do Tomorrowland Vlakom:

Tomorrowland koná v rekreačnej oblasti, de Schorr, v Boom. Mesto Boom sa nachádza v Belgicko, medzi Antverpami & Brusel. Toto mestečko transformuje do klubovej scény. Zvyčajne pokojné mestečko u nich objavia príznaky Tomorrowland na ich oknami v priebehu festivalu.

najlepšie Hlavné stanice sa dostať do Tomorrowland vlakom je dostať sa do Antwerp Central. Potom, čo ste tu budete chcieť získať ďalšie vlak do Boom.

Vystúpte na Boom stanice a odvezie na bezplatnú dopravu autobusom na Tomorrowland / DreamVille. Po každom festivalový deň, tri ďalšie nočné vlaky bude prebiehať od hlavnej stanice v Antverpách.
NOVÝ: Vo všedné dni, tam sú teraz 2 vlaky za hodinu medzi Antverpy-Stredné a Boom. V sobotu a nedeľu: 1 vlak za hodinu.

Rotterdam Boom Vlaky

Paris sa Boom Vlaky

Maastricht Boom Vlaky

Amsterdam Boom Vlaky

 

Čo je Tomorrowland Like?

Teraz, keď sme vám dal jemnejšie detaily o Tomorrowland vlakom, je čas na zábavu časť! Ak je to váš prvý čas ísť na Tomorrowland, Asi sa pýtate, čo to bude vyzerať. Tomorrowland rozhodne stojí za humbuk, ktorý bol vytvorený okolo neho. Tomorrowland bol zvolený nesporný najväčší EDM hudobný festival na svete už niekoľko rokov beží. Návšteve aspoň raz v niečí živote sa stala nutnosťou pre akúkoľvek hudobný fanúšik, strana návštevník alebo festival nadšencov. Tomorrowland 2018 je tvarovanie až bude najväčší v histórii festivalu. Má skutočne ohromujúce množstvo fantastických svetových umelcov nastaviť rozsvietiť 16 neuveriteľné stupňa.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

 

Okrem toho, že neuveriteľnú zostavu, Organizátori Zdá sa, že myslel na všetko, vrátane skrinky si môžete prenajať, Miesta na nabíjanie telefónu, a dokonca aj ich vlastnú menu s názvom Perly. Máte rôzne možnosti, ako top-up svoj náramok s perlami: Môžete pridať Perly on-line na vaše účet Tomorrowland, na záložke, Môj náramok’ pred festivalom s kreditnou kartou (VISA, Mastercard), Bancontact, Sofortüberweisung alebo iDeal. To naozaj stáva miestom, kde si môžete nechať všetky svoje starosti za sebou!

 

Odporúčame, aby ty nasleduj Tomorrowland na Facebooku získať aktuálne informácie o zostave a na festivale vo všeobecnej, a môžete tiež sledovať Ušetriť vlaku Twitter

 

pre akýkoľvek Vstupenky európskeho vlaku, a to najmä pre Tomorrowland vlakom z celej Európy, Stačí zadať Save vlaku webové stránky a užite si vlakom.

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftomorrowland-by-train%2F%3Flang%3Dsk- (Prejdite k kód pre vloženie)