Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 28/05/2021)

Či už ste bol ženatý rokov, alebo sú stále v počiatočných fázach vzťahu, každý pár môžu ťažiť z kvalitne stráveného času spoločne. To je obzvlášť príjemné, aby sa snažili o Valentína. Cestovanie vlakom je ideálny spôsob, ako začať romantický a medové týždne útek so svojou drahú polovičku. Urýchliť ticho po krajine alebo cez hory. Traverse okolo pôvabné, starobylé mestá alebo pozdĺž brehov glaciálne jazero. Tu sú top 5 najromantickejšie vlakových ciest v Európe. Každý má niečo špeciálne na Valentína.

 

Londýn do Benátky je naša Prvá romantická cesta vlakom

Venice, Italy

 

Toto cesta vlakom prinesie vy a váš milenec cez svieže vidiek. Potom budete valiť okolo majestátnych hôr Švajčiarska Rakúsko. Ďalšie, zažijete najkrajšiu scenériu talianskej Verony po železnici, než sa konečne dostanete na brehy benátskeho veľkého kanála.

 

Paris sa Pekný, Francúzsko

Provence, France Romantic Train Journeys

 

Keď sa budete rozprávať vlakom cez Francúzsko, budete vystavení slávnej farbe a svetlu krajiny. Z fialové levanduľovými poľami na Cote d'Azur modrých vôd. Marvel na spôsob, akým zázrakom zlaté slnečné svetlo všetko vtiahne, ste v pre liečbu. Spúšťanie v najromantickejšie mesto všetko, Paríž, Váš železničnej cesta bude prechádzať snové pobrežnej čiary dramatických pláží. Budete tiež pozri malebné dedinky a slnečnice a levanduľová poľa Provence.

Lyon do Nice vlakom

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

Florence k Rímu, Taliansko

Rome, Italy

 

Zaznamenať tisíce rokov kultúry a dve ikonické talianske drahokamy, všetko v jednom romantickom dobrodružstve. Pozri majstrovské diela a toskánskej delikatesy Florencia. Tiež, návšteve korunný klenot Rímskej, Vatikán. Čo by mohlo byť lepšie?

Vy a váš blízky človek môžete cestovať vlakom medzi dvoma nádhernými mestami, keď sa okolo vášho vozňa rozprestiera nádherná talianska krajina. To je určite jeden z najromantickejších ceste vlakom v Európe.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Benátky do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

Levanto La Spezia – top 5 najromantickejšie vlakových ciest v Európe

Cinque Terre, Italy Romantic Train Journeys

 

Táto malá časť Železničná slúži päť taliansky Dediny riviéry Päť krajín v dramatickej móde. výlet vlakom je menej ako hodinu v každom smere, tak sa vo vlaku na jednu stranu. Potom môžete stráviť denná turistika úžasné dediny-spojovacie trate späť tam, kde ste začali. Toto cesta vlakom Je naozaj veľkolepý výhľad na ligúrske more, pastelové dediny, terasovité vinice rovnako ako žiarivé pole.

Miláno Levanto Vlaky

Miláno La Spezia Vlaky

Siena do La Spezia Vlaky

Siena do Levanto Vlaky

 

Zurich do Innsbrucku

Innsbruck, Austria Romantic Train Journeys

 

Začať svoju romantickú cestu vlakom do Zürichu. návšteva Bahnhofstrasse, jeden z najviac atraktívne nákupné ulice vo svete, a kúpiť memento. Marvel na pozoruhodných diel Van Gogha a Moneta na veľa-miloval Kunsthaus umelecké galéria. V Zürichu je toho toľko, čo musia páry urobiť, kým sa túlia do malebnej prírody cesta vlakom Innsbruck. Cestovať pozdĺž brehu Zürišského jazera smerom k pozoruhodnej alpine scenérie. Budete tiež prejsť nádherné horské lúky a nádherné výhľady. Čo by mohlo byť viac romantický?

Zurich do Innsbruck Vlaky

Salzburg Innsbruck Vlaky

Vienna do Innsbruck Vlaky

Kolín nad Rýnom do Innsbruck Vlaky

 

Premýšľate o prijatí romantickú cestu vlakom so svojou drahú polovičku? Ísť do Uložiť vlak aby ste si pozreli všetky naše exkluzívne tarify a začali plánovať svoje ďalšie dobrodružstvo!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-5-romantic-train-journeys-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite k kód pre vloženie)