Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 17/12/2022)

Na ktorom mieste je lepšie si vychutnať pizzu než v krajine, ktorá ju vynašla, správny? Taliani love, milovať, milovať tento lahodný občerstvenie sa stal múčky! Niet divu, že pizze v Taliansku premenila v čistej forme umení, a konečne UNESCO schválené!

Roamingu v Taliansku, nájdete pizzerie otvorená v 18. storočí, ale aj nové, sa úplne nový prístup k pečenie. Existujú stovky odrôd možností základňových, polevy, veľkosti, a príchute. v podstate, nemôžete vynechať pizzu aspoň raz počas vašej návštevy tejto krásne stredomorské krajina… dobre? dobrý. Dokonca aj keď nie ste fanúšik pizza, Talianski kuchári sa vám zmeniť svoj názor

Náš zoznam vám poskytne špičkové reštaurácie v meste Rím, Milan, Florencia, neapol, a Verona. Tu sú top 8 pizze v Taliansku.

POZNÁMKA: Nezabudnite stiahnuť všetky mimoriadne užitočné cestovné aplikácií Pred začatím jazdy.

 

  1. Da Vittorio v Trastevere, Rím: Pizza s dobrodružnú Twist

V tomto pick pizze V Taliansku, môžete zúčastniť vzorkovanie "Tre Farby Pizza." Tri rôzne korenené zložky vytvárajú červené, biely, a zelenú pizzu, rovnako ako taliansky vlajka. Snažte sa nechať papričkami jalapenos, pikantné sicílsky klobása, a kyslý biely syr horieť ústa. Ak máte dokončiť celú pizzu 10 minúty alebo menej vyhrať cenu. Okrem tohto pravidla, tiež nemôžu piť viac ako 16 uncí vody alebo pivo. Víťaz dostane jeho jedlo zadarmo, tričko, a fotografiu umiestnenú na stene slávy. A, čo sa stane, ak nechcete, aby to? Vždy sa môžete skúsiť znova, tak si pamätajte toto miesto, keď sa cestovať do Ríma.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Salerno do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

lunch is served

 

  1. Pizzeria Da Attilio, neapol: True Druh Pizza

Začnime náš príbeh o pizze v Taliansku s niektorými základy. mnoho Talianov zvážiť Margherita jediná pravá druh pizze. Len pár čerstvých a domáce ingrediencie by mali smerovať k nádhernej miske, zrejme. A pokiaľ ide o Da Attilio je Margherita, majú pravdu. domáce cesto, čerstvých paradajok omáčka, olivový olej, a čerstvá mozzarella je všetko, čo potrebujete. Ak je vaše ústa zalievanie ako čítate tento text, Da Attilio je miesto pre vás. Uistite sa, že pozrieť sa na to, keď objavovanie mesta Neapol.

Miláno Neapol Vlaky

Florence na Naples vlakov

Bari do Naples Vlaky

Rím Neapol Vlaky

 

https://www.youtube.com/watch?v = QyWLTQx–uč

 

  1. príchuť, verona: Umenie robiť laň

Sapore je miesto, kde nájdete najširšie spektrum vysoko kvalitného cesta v jedinej reštaurácii. Renato Bosco, duchovný otec tohto pick pizze v Taliansku mieste, je považovaný za jeden z najlepších v Taliansku pečenie chleba odborníci. Vzhľadom k tomu, nájdete mnoho rôznych štýlov pizze tu, že by bolo skvelé, aby požiadať o degustačné menu. Odporúča sa tiež pýtať rôzne možnosti základných pred vami urobiť konečné rozhodnutie. vegáni zvyčajne milujú Sapore ponuku, pretože má hojnosť pizze, ktoré vyhovujú ich preferenciám.

Miláno Verona Vlaky

Rím Verona Vlaky

Florence na Verona vlakov

Venice do Verona Vlaky

 

Veggie pizza in Verona

 

  1. Pizzeria Brandi, neapol: Medzi najlepšie pizze v Taliansku od 18. storočia

Pizzeria Brandi je údajne zodpovedný za kalibrovanie termín pizza Margherita. Vzali tento názov ctiť kráľovná rovnakého mena. Samozrejme, pizza s rovnakými zložkami existoval pred, ale táto prezývka robil to ikonický v pizza vesmíre. Pizzeria Brandi siaha až do 1870 kedy pôsobila pod názvom Pizzeria di Pietro. Tradícia a príbeh tohto miesta, a preto je populárny medzi Italy a turisti. To je dôvod, prečo davy stále zhromažďujú tu hladní po plátku queen názvom potešenie.

Rimini do Naples Vlaky

Siena do Naples Vlaky

Venice do Naples Vlaky

Pisa do Naples Vlaky

 

  1. Gurmánska krčma, Milan: Moderné Gourmet Pizza

A trochu drahé pre pizzerii, ale jeho interiér a okolí hotela robiť ospravedlniť veľkú bankovku. Avšak, pizza je vynikajúca príliš. Táto pizzeria je určený pre tých, ktorí si myslia, že mimo poľa. Extravagantné zložky budú výzvou, aby ste skúsiť niečo nové a mimoriadneho, ako pizza s figy alebo s morskými plodmi. znovu, degustačné menu je skvelá voľba tu, pretože to nie je ľahké rozhodnúť, čo si vybrať. Okrem toho, Na rozdiel od väčšiny ostatných pizze v Taliansku, toto je naozaj dobre stráviteľný.

Rimini do Miláno Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Turin do Miláno Vlaky

Venice do Miláno Vlaky

 

friends eating together in italy

 

  1. il Trapizzino, Rím: Niečo trochu inak

Il Trapizzino je skutočným prekvapením pre každú pizzu milenca. Kontrastujúca s inými pizze v Taliansku, pizze tu vyzerajú skôr ako trojuholníkové sendviče. Niektorí im hovoria plnené pizze. Vnútri týchto preparovaných trojuholníkov nájdete ingrediencie, ako je dusené kuracie mäso, baklažán, a red chobotnice. Cesto je veľmi ľahký, ktorý vám umožní jesť dve alebo tri kusy. tento malý, útulné miesto v susedstve Testaccia je vždy plná ľudí. Takže je lepšie vykonať rezerváciu aspoň niekoľko hodín vopred.

Trieste do Ríma Vlaky

Siena do Ríma Vlaky

La Spezia do Ríma Vlaky

Pisa do Ríma Vlaky

 

  1. pizza AM, Milan: Miesto, kde sa môžu najesť v Cue pizze Taliansko

To je jeden z najznámejších pizze v Taliansku a je v Miláne. teda, nebuďte prekvapení, ak uvidíte rad ľudí, ktorí čakajú mimo predajňa. Narážky sú pravidelne vec Pizza AM. Vzhľadom k tomu, že nechcú, aby si sa niekam inam, Majitelia vám ponúkne malé pizze, keď čakáte. Môžete si pohár talianskeho bielej víno tiež. Majú malú ponuku, iba s 3 druhy pizze. hej, neboj – všetky sú úžasné, takže nebudete cítiť, ako by ste sa chýbať vôbec.

Janov do Miláno Vlaky

Trieste do Miláno Vlaky

Perugia do Miláno Vlaky

Lecce do Miláno Vlaky

 

veggie pizza in milan

 

  1. Symbióza Organic Pizza, Florencia: Zdravý Take na pizze Taliansko

V prípade, že hľadáte pre bezlepkovú-pizze Taliansko, Symbióza v Organic Florence je názov, mali by ste pamätať. Existuje aj niekoľko vegan možnosti, ale celkovo, každý pizza chutí úžasne! Všetko, čo je vyrobená z organických zložiek, aby bol tento kúsok pizze zdravšie ako ostatné. Cesto je veľmi hustá, čo by mohlo byť po chuti každého z nás. ale – všetci budú milovať bohatú náplň, ktorá vás vyzve k jedlu celú pizzu! Ak nemôžete jesť všetko, zbaliť, čo zostalo a uložiť ho na zajtrajšok. To bude ešte ochutnať lahodné.

Salerno Florencii vlakov

Lecce Florencii vlakov

Bari do Ríma Vlaky

Janov Florencii vlakov

 

 

Tak tu to máte. To bol náš výber najlepších pizze v Taliansku. Takže mnoho reštaurácií navštíviť, a tak veľa rôznych variantov podľa chuti! Avšak, jednalo iba návrhy. Môžete si iste nájde mnoho viac miest s chutnou pizzou okolo Talianska sám. Ak budete potrebovať pomoc, rozhodovanie o tom, akým spôsobom je najlepšie pre cestovanie do Talianska, navštívte nás na adrese www.saveatrain.com. Budeme viac ako radi pomôžu! Zbaľ si vlak cestovať pre-trip náležitosti, zavolajte nám, a nechal sa za dobrodružstvom!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkaz(www.saveatrain.com) na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-8-pizzas-italy%3Flang%3Dsk/ – (Prejdite k kód pre vloženie)