Čas čítania: 8 minút
(Aktualizované: 02/10/2021)

Na streche známych ulíc v Paríži, alebo uprostred škótskej vysočiny alebo Álp, toto sú najžiadanejšie dovolenkové miesta v Európe. navyše, títo 10 špičkové destinácie s tenisovými poľami vás nabijú energiou od prvého vetra a posunú vašu hru na novú úroveň. sólo alebo páry, tieto úžasné miesta a ich tenisové kurty si zamilujete.

 

1. Najlepšia destinácia vo Francúzsku s veľkým tenisovým ihriskom: Tenisová akadémia Mouratoglou

Francúzska riviéra je jednou z najlepších dovolenkových destinácií vo Francúzsku, nehovoriac o Európe. Výhľad na alpské hory, modré lagúny, a piesočnaté pláže, len pár krokov od tenisového poľa Mouratoglou. Výhľad na Iónske more, tento najmodernejší tenisový kurt je skvelým miestom na precvičenie vášho bekhendu s niektorými z najlepších inštruktorov tenisu v Európe.

Tenisová akadémia Mouratoglou víta všetky typy hráčov na všetkých úrovniach. Tenisové kurty Mouratoglou sú otvorené každý deň. Počas pobytu v hoteli & letovisko, môžete si objednať súd na hodinu denne. Úžasný tenisový kurt Mouratoglou je súčasťou svetoznámeho Akadémia Mouratoglou a nechali sa tu cvičiť niektorí z najlepších tenistov na svete a pokračovali v relaxácii a oddychu v hotelových kúpeľoch alebo na pláži.

 

man serving on a clay tennis court in Mouratoglou Tennis Academy

 

2. Úžasná dovolenková destinácia v Taliansku s tenisovým kurtom: San Pietro Di Positano

Tento skvelý tenisový kurt je exkluzívny pre hostí hotela Il San Pietro. 5-hviezdičkový tenisový kurt Positano ponúka Stredozemné more a nádherné pobrežie Amalfi. Tenisový kurt San Pietro sa nachádza v meste Positano, Jeden z 10 najúžasnejšie destinácie na návšteve na pobreží Amalfi, a Taliansko samozrejme.

Cestovanie do Amalfi je snom každého. Pláž, a malebné dedinky, morský život, a pohľadnicové pohľady doplnené skvelým vonkajším areálom pre šport a tenis, môže niekto požiadať o viac? Ak vás cvičenie hry unavuje, môžete ísť dole na kamienkovú pláž, alebo choďte exkluzívne plavba na lodi spolu s úchvatným Positano.

Miláno do Neapolu s vlakom

Florencia do Neapolu s vlakom

Benátky do Neapolu s vlakom

Pisa do Neapolu s vlakom

 

Holiday Destination In Italy With Tennis Court: Il San Pietro Di Positano

 

3. Tje najlepšie tenisové ihrisko v Anglicku: Ostroh, Cornwall

Skalnaté zátoky, pieskové pláže, modrý Atlantický oceán, a anglické chaty v zelenom vresovisku, Cornwall je jednou z najmalebnejších dovolenkových destinácií v Anglicku. Ohromujúci polostrov je ako stvorený na relaxáciu na pobreží, a skvelé vonkajšie aktivity, napríklad tenis alebo vodné športy.

V Cornwalle, môžete vyberať 4 tenisové kurty, aby odohrali skvelý zápas. Napríklad, Tenisový klub Penzance je otvorený pre všetkých návštevníkov a hráčov na všetkých úrovniach. Avšak, najlepší tenisový kurt je v hoteli Headland v Newquay. S výhľadom na pláž Fistral a Atlantický oceán, Headland je luxusný hotel, so skvelým vonkajším vybavením, ktoré vám umožní zostať aktívny na dovolenke v úžasnom anglickom pobreží.

 

Tennis Field In England: Headland, Cornwall

 

4. Top destinácia tenisových prázdnin vo Švajčiarsku: Palác Gstaad

Mnoho turistov môže poznať mesto Gstaad ako zimnú krajinu zázrakov, ale je to tiež celkom letná rozprávka. Na švajčiarske Alpy sú na jar úžasné, so skvelými poveternostnými podmienkami na turistiku, jazda na bicykli, a tenisový zápas. Gstaad je úžasná destinácia pre aktívnu dovolenku vo Švajčiarsku, s nádhernými výhľadmi a čerstvým alpským vzduchom v prírode, ktoré zvýšia vašu energetickú hladinu.

Ako je spomenuté vyššie, Gstaad je top destináciou pre tenisovú dovolenku vo švajčiarskych Alpách. Od 5-hviezdičkových tenisových kurtov v stredisku Gstaad Palace po Swiss Open J. Tenisové ihrisko Safra Sarasin, a športové centrum klubu Gstaad, voľba je na vás, alpské výhľady budú čakať na každom jednom kurte, aby si precvičili tvoje pohyby s niektorými z najlepších tenistov na svete.

Bazilej do Interlaken s vlakom

Ženeva do Zermattu s vlakom

Bern do Zermattu s vlakom

Luzern do Zermattu s vlakom

 

 

5. Hrajte Tennis In Lake Ženeva, Švajčiarsko

Vyrovnaný, zelená a modrá, úchvatná prírodná krása, Ženevské jazero je čarovnou dovolenkovou destináciou. Alpská krajina v pozadí láka návštevníkov celoročne, na skvelý lyžiarsky víkend, alebo relaxačné jarné prázdniny. Tu, Môžete si vybrať z turistiky na alpských lúkach alebo relaxácie pri jazere, zostať aktívny alebo chladný, tak aj tak, ak si vyberiete, budete sa cítiť zdravšie a plný energie.

Pretože Ženevské jazero je ideálnou destináciou pre zábavu vonku, tenisové kurty tu pridávajú na kúzle a lákajú tenistov z celého sveta. Hotely a strediská tu ponúkajú úžasné tenisové kurty, a víkendovky si môžu užiť aj single alebo páry’ zápas v jednom z tenisových klubov v Ženevskom jazere. Tento švajčiarsky klenot víta hráčov na všetkých úrovniach a pre každý rozpočet.

Z Lyonu do Ženevy vlakom

Z Zürichu do Ženevy vlakom

Z Paríža do Ženevy vlakom

Z Bernu do Ženevy vlakom

Tennis rackets And Picnic In Lake Geneva, Switzerland

 

6. Najlepšie destinácie s tenisovými ihriskami: Tenisová dovolenka v Paríži

Netušili ste, že v elegantnom a romantickom hlavnom meste sveta sú najlepšie udržiavané tenisové kurty v Európe. Jedno z týchto miest je ukryté v 12. okrsku, Paríž’ centrálny tenisový klub. Pretože klub je skrytý na starej parížskej ulici, tento moderný tenisový kurt sa zo stajne zmenil na veľký tenisový kurt. Ak vám je ťažké uveriť, príďte sa presvedčiť, pretože tento tenisový klub je otvorený pre každého.

Pretože každý sníva o príchode do Paríža, a mnohí si splnia svoj celoživotný sen cestovať do Paríža alebo sa natrvalo presťahovať, mesto je super preplnené. Preto nie je prekvapením, že niektoré z najznámejších zariadení v Paríži sa presúvajú až na strechu. To je aj prípad tenisových kurtov, zatiaľ čo v mnohých krajinách ide o vonkajšie polia, v Paríži, môžete precvičovať svoje pohyby ďalej vrchol vlakovej stanice, v Atlantickej záhrade, s výhľadom na Tour Montparnasse.

Amsterdam do Paríža s vlakom

Z Londýna do Paríža vlakom

Rotterdam do Paríža s vlakom

Z Bruselu do Paríža vlakom

 

City center tennis in Paris

 

7. Hrajte tenis v hoteli Pikes Ibiza

Španielsky ostrov je známy vďaka rozprávkovým večierkom, luxusné hotely, a pláže. Budete prekvapení, keď zistíte, že Ibiza má niečo z toho najúchvatnejšie výhľady v Španielsku. Skalnatý ostrov, zlaté pláže, a nedotknuté more vytvárajú obraz, vďaka ktorému všetci zabudnú na tancovanie celú noc. namiesto, vychádzajú so slnkom, privítať ďalší veľký deň na Ibize.

navyše, Vďaka nádhernej prírode španielskeho ostrova je ostrov ideálnou destináciou pre aktívnu dovolenku. Hotely ponúkajú skvelé športové zariadenia, ako fantastické tenisové kurty. Jedným z najlepších miest na sólový tenis je ružový kurt hotela Pikes. Tento zábavný tenisový kurt má výhľad na more so zelenými kopcami naokolo a modrú oblohu nad ním. Ideálne pre nezadaných, alebo zdvojnásobí, ak ste tenisový nadšenec, potom je Pikes na Ibize nevyhnutnosťou.

 

Coastline At Pikes Hotel Ibiza

 

8. Ostrov Tenuta Delle Ripalte Elba, Toskánsko

Len veľmi málo prázdninových ubytovaní na ostrove Elba nemá tenisový kurt. Toskánsky ostrov Elba sa nachádza pri mori, mimo vinohradníckych chodníkov a talianskych víl, ale rovnako zasnené. Ostrov Elba je jednou z najlepších destinácií pre šnorchlovanie v Európe, a budete súhlasiť, keď pôjdete pod a ešte predtým, pri obdivovaní najväčšieho súostrovia v Taliansku.

teda, Ostrov Elba je nádhernou dovolenkovou destináciou. Pridanie na plážovú zábavu, v jednom z najlepších stredísk si môžete zahrať sólo alebo oživiť výhodu svojej silovej dvojice’ tenisové kurty. Ako je spomenuté vyššie, každé prázdninové ubytovanie v Elbe ponúka súkromné ​​tenisové kurty, bazény, alebo súkromné ​​pláže. Keď môžete v jednom kroku skočiť z dvora do mora, žiješ dobrý život, naisto.

Vlakom z Rimini do Florencie

Vlakom z Ríma do Florencie

Vlakom z Pisy do Florencie

Vlakom z Benátok do Florencie

 

Tennis court in Tenuta Delle Ripalte Elba Island, Tuscany

 

9. Najlepšie destinácie s tenisovými ihriskami: Tenisová dovolenka v Škótsku

zámky, chaty, Škótska príroda útesov a vysočiny, cesta do Škótska sa vracia do čias rytierov a legiend. Zatiaľ čo slamené chatky a nádherné hrady sú nedotknuté časom v nich, veľká zelená príroda dnes plne vyhovuje cestovateľom. Od bazénov po tenisové ihriská, každý detail je navrhnutý tak, aby návštevníkom poskytol všetko, čo potrebujú mimo domova.

Takže, ak máte chuť na tenis, alebo sa pešo dostanete do nádherných výhľadov na krajinu, Škótsko je úžasná destinácia. Slová nebudú úplne sprostredkovať zážitok z dovolenky v Škótsku, pokiaľ sami neuvidíte krásu. Keď ste v takej prírodnej nádhere, budete si vážiť každú minútu vonkajšej zábavy a relaxácie.

 

Scotland Tennis Vacation

 

10. Tenisové prázdniny v Salzkammergut Rakúsko

Pri jazere by ste mohli písať poéziu, sledovanie západu slnka, so štrúdľou. Na druhej strane, môžete sa vydať horským vlakom Schafberg k slávnemu jazeru Wolfgang v Salzburgu. Salzburský jazerný región je mimoriadne krásny a je skvelým dovolenkovým cieľom v prírode. Výhľad na jazero, Alpská pastvina, pútnická turistická trasa medzi St Gilgen a St. Wolfgang je skvelým spôsobom, ako omladnúť svoje sily.

Zatiaľ čo väčšina návštevníkov prichádza k jazeru Wolfgangse relaxovať, je to skutočne úžasná destinácia aktívnej dovolenky. Okrem skvelej turistiky, môžete robiť, rakúsky región je pre milovníkov tenisu úžasný. Hotely v Salzkammergute majú nádherné tenisové kurty s výhľadom na hory a jazero. Takže, ak je vašim dlhodobým snom tenisová dovolenka v Rakúsku, Salzkammergut je najlepšie miesto.

Salzburg do Viedne s vlakom

Mníchov do Viedne s vlakom

Graz do Viedne s vlakom

Praha do Viedne s vlakom

 

Salzkammergut Austria

 

tu na Uložiť vlak, radi vám pomôžeme s plánovaním skvelej aktívnej dovolenky. Títo 10 top destinácie majú nádherný výhľad a úžasné tenisové ihriská. Takže, môžete cvičiť svoju sólo hru alebo v zápase proti svojim priateľom, vytváranie zábavných spomienok na vašu krásnu dovolenku.

 

 

Chcete na svoj web vložiť náš blogový príspevok „10 najlepších destinácií s tenisovými poľami“? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fen%2Ftop-destinations-tennis-fields%2F – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)