Čas čítania: 7 minút
(Aktualizované: 16/12/2022)

Inovačné, finančné príležitosti, kreatívne mysle, a najlepší dosah na trh sú hlavné funkcie pre prosperujúce startupové centrum. Títo 12 špičkové startupové centrá na celom svete priťahujú najtalentovanejšie mysle, aby vytvorili a podporili ich skvelé nápady, IT tímy, a prepojenia, ktoré posúvajú vpred úžasné startupy. Zo Šanghaja do Berlína, tieto špičkové startupové ekosystémy sú najsilnejšie na svete.

 

1. Najlepšie štartovacie centrá na celom svete: Barcelona

Populárne medzi zakladateľmi zahraničných startupov, Barcelona, je jedným z najrozmanitejších startupových centier na svete. Po prvé, Barcelona ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze, v zmysle prenájmu kancelárskych priestorov, scéna spojenia, predpisov, a rast investícií. za druhé, Barcelona má najväčší počet talentovaných zakladateľov technológií, ešte viac ako Tel Aviv. Po tretie, medzi mnohými európskymi startupmi, Barcelona je o ustupovaní zakladateľkám žien, vývojárov, a digitálnych profesionálov.

Všetky vyššie uvedené umiestňujú Barcelonu na vrchol 5 startup huby po celom svete, a 7. najrýchlejšie rastúca technologická komunita v Európe.

Sľubné startupy v Barcelone:

x1 Vietor, Amenitiz, Zdravie Koa.

 

Promising Startups in Barcelona

2. Moskva

Ako jedno z najľudnatejších miest v Európe, Moskva má masívnu ekonomiku, a úrodná pôda pre veľké mysle, aby sa spojili. navyše, Moskva je kozmopolitné mesto, očarujúce, vzrušujúce, mladý, na rovnakej úrovni ako Londýn a Paríž.

Takže, Moskva priťahuje mnoho mladých podnikateľov z celého sveta, pracovať spájať sily s miestnymi talentmi pri rozvíjaní co-workingové priestory v meste. teda, prevratný počet startupov v Moskve dosiahol fenomenálny počet 1900.

 

Bridge in Moscow

 

3. Najlepšie štartovacie centrá na celom svete: Paríž

So skvelými priestormi pre spoluprácu, zlepšené predpisy, finančné možnosti, a úžasné inkubátory, Paríž je rastúce centrum startupov v Európe. Zatiaľ čo mesto je slávnym hlavným mestom módy, stal sa skvelým ekosystémom pre startupy.

Tento obrovský vzostup je vďaka svetovo uznávané univerzity, najmä strojárskych fakúlt a talentovaných absolventov. Okrem toho, sieť inkubátorov ako Silicon Sentier a jeho slávny Co-workingový priestor La Cantine. S takýmito výhodami, Paríž je na vrchole dôvtipných európskych technologických centier.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

Paris is a Top Startup Hub

 

4. Singapur

moderný, ekologický, magnet pre cudzincov, Singapur je jedným z najlepšie mestá žiť a spustiť svoj vlastný startup. navyše, Singapur bol mnohými obchodníkmi uznávaný ako najlepšie miesto v Ázii na rozvoj vášho podnikania, odsunuli Hongkong v konkurencii nabok.

 

Skyscrapers in Singapore

 

5. Najlepšie štartovacie centrá na celom svete: Berlín

In 2016 párty mesto Európy zvíťazilo nad Parížom ako druhé najväčšie startupové centrum v Európe. Startupový ekosystém v Berlíne odvtedy zažíva boom, s každým rokom rastúcim počtom nových startupov, bez výnimky. Nízky prenájom kancelárskych priestorov, a jednoduché vízum, prilákať do Berlína veľa podnikateľov, umiestnenie mesta na vrchol 10 najdôležitejšie startupové centrá na svete.

Mesto je známe svojou alternatívnou klubovou scénou, jedinečné umelecké centrum, tak evidentne, atmosféra a infraštruktúra mesta sú skvelou základňou pre startupy, ktoré sa môžu každý deň objaviť. navyše, existuje veľa príležitostí pre podnikateľov na propagáciu svojich startupov, získať ďalšie kolo financovania, a nadviazať spojenie na mnohých podujatiach, ktoré sa konajú v Berlíne.

Berlínske sľubné startupy:

Omio, Coachhub, farma

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Berlin's Promising Startups

 

6. Londýn

Jeden z popredných startupových centier v Európe, Londýn je v rebríčku číslo 1 za posledných pár rokov v počte aktívnych startupov. Londýn vedie v technologických a finančných startupoch, s ročným investičným záznamom 8.4 miliardy eur 2019.

Zatiaľ čo Londýn je jedným z najdrahších startupových ekosystémov na svete, mnohí zakladatelia startupov si to z času na čas vyberajú, vďaka úžasnému prístupu k financiám. navyše, Londýnske reštaurácie, krčmy, diania, sú skvelou platformou na vytváranie spojení v uvoľnenej atmosfére.

Londýnske sľubné startupy:

Transferwise, Revol, Naskoč.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

London's Bridge and River

 

7. Najlepšie štartovacie centrá na celom svete: Tel Aviv

S najvyššou hustotou startupov na svete, z 1 spustenie pre každého 154 obyvatelia, Tel-Aviv je jedným z top 7 startup huby po celom svete. Jeden z dôvodov, prečo sa Tel-Aviv radí medzi popredné centrum startupov, je, že sa mesto pýši zahraničným R&D centrá, kreatívne mysle, a viacjazyčné spoločnosti.

teda, nie je prekvapujúce, že Tel-Aviv má viac ako 60 startupy uvedené na NASDAQ. Tel-Aviv je na vrchole AI a startupov v oblasti kybernetickej bezpečnosti, zvyšovanie $2.9 Miliarda v 2020 sám. Takže, ak sa chystáte vstúpiť do štartovacej krajiny Tel-Avivu, Buďte pripravení na tvrdé vyjednávanie s divokými izraelskými podnikateľkami a mužmi.

Sľubné startupy Tel-Avivu:

Wix, pondelok, a mnoho ďalších.

 

8. Silicon Valley

Konečným startupovým centrom na svete je Silicon Valley. Najlepšie miesto na svete, kde si postaviť svoj vlastný startup a rozbehnúť motory, je v severnej Kalifornii. Známy po celom svete pre svoje inovačné a technologické centrum, San-Fransisco je špičkový startupový inkubátor.

Jednou z najdôležitejších vecí pre rast a rozkvet startupov sú pevné a priateľské predpisy. Inými slovami, startup nemôže prosperovať bez jeho nápadov, vývoj, a mysle sú chránené zákonom. teda, Silicon Valley priťahuje mnoho ľudí z celého sveta, a je ich asi 40,000 startupy so sídlom v Silicon Valley.

 

Silicon Valley USA

 

9. Najlepšie štartovacie centrá na celom svete: Amsterdam

liberálny, privítanie, a živý, Ulice a kanály Amsterdamu sú veľmi temperamentné a inšpirujúce. V meste, ktoré sa môže pochváliť otvorenosťou, tvorivosť, a umenie, nebudete prekvapení, keď zistíte, že centrum startupov v Amsterdame je jedným z najrozvinutejších na svete. Zaradený ako 4 najkreatívnejšie mesto na celom svete, Stabilná platforma digitálnej výmeny v Amsterdame priťahuje zakladateľov startupov z celého sveta.

Takže, ak chcete investovať, alebo si vymieňajte nápady s najvynaliezavejšími hlavami, Amsterdam by mal byť vašou destináciou pre počiatočnú investíciu.

Sľubné startupy v Amsterdame:

DR., Dyme, Let.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Top Startup Hubs In Amsterdam

 

10. Šanghaj

Čínska tvrdo pracujúca mentalita bola súčasťou mestskej prírody a úžasnej schopnosti upravovať sa 15 mestské jednorožce. Zatiaľ čo miestne úrady sú známe svojimi prísnymi nariadeniami, startupové podujatia ako Startup Weekends a Barcamps v Šanghaji vytvárajú úrodnú pôdu pre založenie miestnych jednorožcov.

navyše, Akciový trh v Šanghaji neustále pracuje na prilákaní nových startupov, a získavanie veľkých finančných prostriedkov. Od aplikácií elektronického obchodu po elektronické vzdelávanie, Startupy v Šanghaji’ hub sa môže pochváliť všestrannosťou a inováciou.

Sľubné startupy v Šanghaji:

Liulišuo, Pinduoduo, Červená.

 

Shanghai At Night

 

10. Najlepšie štartovacie centrá na celom svete: Hongkong

So skvelými startupovými konferenciami, nízke dane, a úrokové sadzby, Hongkong je prosperujúci startupový ekosystém v Ázii. Známe ako najzápadnejšie mesto Ázie, Hong Kong je moderný, plný úchvatných výhľadov a mrakodrapy, takže obloha je limit. Kým Hong Kong je známy svojou úžasnou panorámou a futuristickými výhľadmi, Prostredie startupu je väčšinou financie a fintech.

teda, medzi mnohými jednorožcami v meste, uvidíte prevažne Fintech jednorožce, spolu so softvérom $ Údaje. Okrem starostlivosti o miestne talenty, miestne co-workingové priestory v Hong Kongu sú veľmi ústretové pre bystré cudzie mysle. CoCoon, The Hive Hong Kong, Good Lab sú len niektoré z fantastických priestorov pre spoluprácu, pracuje na spolupráci a prilákaní zakladateľov z krajín mimo Ázie.

Sľubné startupy v Hong Kongu:

Gatcoin, Cashyou, IP Nexus.

 

Startup Hub In Hong Kong

 

11. Peking

Pôvod Xiaomi, Pekingské mrakodrapy sú miestom inovácií, tech, a talenty sa stretávajú na brainstormingu. Futuristický dizajn Pekingu je inšpiráciou pre najrušnejšie centrum startupov v Ázii. teda, v samotnom meste je viac ako 30 jednorožce, založili talentovaní ľudia z mesta.

navyše, Peking vyniká medzi 12 špičkové startupové centrá na celom svete vo svojich jedinečných a pokrokových technológiách. napríklad, Pekingu’ startupový ekosystém je bohatý na jednorožce, ktoré spájajú hlboké učenie a strojové učenie, spolu s umelou inteligenciou.

Sľubné startupy v Pekingu:

Wech, Baidu, ByteDance.

 

Sunset In Beijing

 

12. Najlepšie štartovacie centrá na celom svete: Mníchov

Mať jeden z top 3 dobre prepojené štartovacie scény, Mníchov má skvelý startupový ekosystém. Okrem toho, že je to fantastické miesto na vytváranie spojení a vytváranie príležitostí na podporu, Mníchov má priemer 290% rast investícií ročne.

teda, Mníchov má jeden z najvyšších počtov startupov na svete, rôzne pracovné ponuky, a top startupy v Európe.

Vlaky z Düsseldorfu do Mníchova

Vlaky z Drážďan do Mníchova

Norimberg do Mníchov Vlaky

Vlaky z Bonnu do Mníchova

Startup Hub In Munich

 

tu na Uložiť vlak, sme radi, že sa s vami môžeme podeliť o Top 12 Startup Hubs po celom svete.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok „Hore 12 Startup Hubs po celom svete“Na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/sk/top-startup-hubs-worldwide/ – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)