Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 31/03/2021)

Cestoval po Európe po železnici je dlhoročná tradícia, ktorá sa nebude ďalej v zhone – Vlaky sú najrýchlejší, najekologickejšie, a najefektívnejší spôsob presunu z miesta na miesto. Hoci naše lístok na vlak systém má bolesť z organizovania vlak, veľa plánovania a prípravu zvyšky. Ktoré vám pomôžu naplánovať ideálne cestu po Európe, tu sú naše najlepšie tipy na cestovanie po Európe vlakom.

 

Naplánovať trasu, keď sa Cestujte po Európe vlakom

Cesta do Európy vlakom v 2020 je dôležité zvážiť plánovanie trasy a čas, ktorý v jednotlivých cieľoch strávite. ak Amsterdam, Berlín, Londýn, Milan, Paríž, a Benátky sú na absolútnej zozname musí vidieť, zistiť najrozumnejšie cestu, aby sa to stalo. Urobte si zoznam miest, ktoré chcete vidieť, a týmto spôsobom môžete hrubo zmapovať cestu. Rozhodnúť o vaše dáta a koľko dní budete tráviť v každé miesto na dokončenie trasa itinerár.

Miláno Lake Como vlaky

Turin do Lake Como vlaky

Padua na Lake Como vlaky

Venice do Lake Como vlaky

 

Nesnažte sa zbaliť svoj itinerár s príliš mnohými destinácií

Jedna z najhorších vecí, ktoré môžete urobiť, keď budete cestovať Európu vlakom, je pokúsiť sa zmestili príliš veľa. Tam je prirodzená tendencia, aby sa pokúsila jám čo najviac miest a krajín, ako je to možné do cesty, však, je pri prijímaní na cestu, ak si nie ste prežívať každý cieľ správne nemá zmysel! balenie príliš veľa destinácií do vášho itinerára môže byť nákladná a môže premeniť dovolenku do rozostrenie hotelových check-in a check-out.

Je dôležitejšie, aby si každej zastávke naplno, než pokúsiť sa zmestili príliš veľa. ušetríte na preprava a získať viac času, aby preskúmala svoje ciele.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dve Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

 

Skontrolujte menu

Pri plánovaní trasy na ceste Európou vlakom, skontrolujte menami krajín. Nie každá krajina Európe používa Euro. Dokonca aj niektorí členovia EÚ, ako je Bulharsko a Chorvátsko, aj naďalej používať svoju vlastnú menu, ktorá je špecifická pre ich krajinu. Pozrite sa na tento zoznam eura a ktoré nie sú členmi eurozóny krajín.

Frankfurt do Prahy vlaky

Mníchov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Viedne do Prahy vlaky

 

Rezervácia ubytovanie v predstihu

Aj keď je možné rezervovať na hotely a ubytovne, ako budete pohybovať z miesta na miesto, doporučujeme vyskúšať svoje najlepšie nedorazí kamkoľvek bez ubytovania zaisteného. Skúste si rezervovať ubytovne/za prvý jedným až troma mestami hotely v predstihu, najmä pre populárne miest v sezóne, ako je Berlín a Praha. Diania, ako je festivaly v mestách, majú tiež vplyv na dostupnosť. Nestará o ubytovaní znamená, že môžete tráviť svoj čas robiť viac vecí, ako vyhliadkové a teší váš voľný čas!

Frankfurt do Kolína Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Hanover do Kolína Vlaky

 

Cez noc čo najviac – Cestujte po Európe vlakom

Keby len plánujete stráviť len jeden deň v meste,, pokúsiť sa tam dostať nočný vlak. Vy nechcete tráviť svoj čas počas dňa cestovať Tým, že nočným vlakom, môžeš šetri si peniaze o ubytovaní a môže mať viac času na preskúmanie cieľ. Pri rezervácii cez noc lístok na vlak skontrolujte, ako dlho trvá, než sa dostať z jedného miesta na druhé.

 

 

Porozprávajte sa s ľuďmi spolu so svojím autom Travel Europe vlakom

Uistite sa, že hovoriť s miestna alebo ostatných cestujúcich na svojom cesta vlakom. Informácie, ktoré vám dá môže byť cennejšie, než čokoľvek, čo nájdete v cestovnom sprievodcovi. Tým, že hovorí s ostatnými, vám môže byť odporučené na najlepšie miesta k jedlu, ísť tancovať, skryté drahokamy, skvelý vyhliadkových miest, a najjednoduchší spôsob, ako obísť.

 

Plánujete cestovať Európu vlakom 2020? Začíname tým, že drží krok s najlepším lístok na vlak ponúka na našom Facebook a Twitter stránky alebo nás navštívte Ušetriť vlaku on-line za bezkonkurenčné vlakové cestovné v celej Európe

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-tips-travel-europe-train-2018%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)