Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 11/02/2020)

Taliansko je jednou z najpopulárnejších krajín Európy k návšteve, pretože v rôznych destinácií v rámci svojich hranice. Severné Taliansko je premier hotspot, pokiaľ ide o talianskej kultúre, s toľko pre cestujúcich vidieť a robiť. Či odber vzoriek dobré víno a stolovanie na world-class kuchyne alebo skúmanie starovekých zámky a zborov, tento kraj zážitky že budete milovať. Existuje veľa miest k preskúmaniu v severnom Taliansku, takže ak máte týždeň alebo dva stráviť v Taliansku, ste povinní nájsť niekoľko miest, aby vás uchváti. Tu je niekoľko návrhov, miest k návšteve, kedy turné po severnom Taliansku vlakom.

 

Začnite svoj Touring severného Talianska vlakom v Milan

Začať svoju návštevu do severného Talianska v Miláne, módny svetovej hlavné mesto. Mesto je plné ohromujúci renesančnej architektúry, neuveriteľné katedrál a prvotriedne umelecké diela. Návštevníci sa môžu tiež vydať na výlet do talianska jazera a južné Alpy región z toho báječný metropolitné. Milan je tiež domov pre Milan Central, a je považovaný za jeden z najkrajších európskych staniciach. To je ideálne miesto, kde začať svoju cestu po severnom Taliansku.

Turin do Miláno Vlaky

La Spezia do Milan Vlaky

Parma do Miláno Vlaky

Salerno do Miláno Vlaky

 

Prehliadka severného Talianska vlakom

 

Vlak do Benátok

Cesta vlakom z Milána do Benátok je zvyčajne dve a pol hodiny, s veľkým množstvom scenérie vlak cestujúci môžu obdivovať z okna kočiara. Od okamihu, keď opustí nádražie v Benátkach, môžete zahliadnuť veľký Canal Grande, kde každý typ plavidla môže byť videný pláva podľa. Venice je tvorený 118 ostrovy sú spojené mosty a oddelené kanály. Toto nádherné mesto je známe pre svoju krásu, architektúra, umelecké diela a dláždenými ulicami. Cestovateľ nemôže pomôcť, ale zamilovať sa do tohto čarovného kraja. Touring severnom Taliansku vlakom nie je úplná bez návštevy Benátok.

Janov do Venice Vlaky

Turin do Venice Vlaky

Parma do Venice Vlaky

La Spezia v Benátkach Vlaky

 

 

Florencia

Florencia, slávny renesančný mesto, sa nachádza hneď tri hodiny vlakom od Benátok. Akonáhle sa dostanete túto destináciu, Takmer všetky hlavné stránky sú v dochádzkové vzdialenosti od vlakovej stanice. Ako hlavné mesto regiónu Toskánsko, Florence sa môže pochváliť úžasné jedlo a víno, spolu s world-class múzea. Navštíviť ikonické pamiatky, Vrátane majestátne Ponte Vecchio tiež známy ako, starý most ', týčiace Florencia Duomo a Michelangelova socha Dávida.

Reggio Emilia Florencii vlakov

Janov Florencii vlakov

Sestri Levante do Ríma Vlaky

Parma Florencii vlakov

 

Prehliadka severného Talianska vlakom

 

Päť Zeme – Prehliadka severného Talianska vlakom

Urobiť Cinque Terre svoju konečnú zastávku – tento úžasný región sa nachádza len pár hodín jazdy vlakom z Florencie. Cinque Terre nemá múzeí či pozoruhodný historický lokalít, ale jedná sa o úsek zarážajúce talianskej riviére, ktorý bol vľavo nedotknutý. Po dňoch turné Northern Taliansko vlakom, To je ideálne miesto pre vychutnať Taliansko je prirodzený krajina. Kopcovitý pobrežná čiara je zmes skalných útesov a krásne vinice s piatimi krásne a diaľkové rybárske dediny.

Reggio Emilia na Levanto Vlaky

Janov na Levanto Vlaky

Sestri Levante na Levanto Vlaky

Parma do Levanto Vlaky

 

Prehliadka severného Talianska vlakom

 

Mestá sú spojené iba trajektom, turistické trasy a samozrejme železničné trate. Preskúmať útesy a pláží a natankovať v jednom z nádherné kaviarne posadený na skalnatých výbežkoch s výhľadom na prístav. Tento idylický región je naozaj dych berúce – ideálnym miestom na oživiť. Odtiaľ môžete ísť vlakom späť do Milána, kde môžete začať svoju cestu domov.

 

Vedeli ste turné severnom Taliansku vlakom? Dajte nám vedieť o obľúbené miesta, ktoré ste navštívili nás tweeting na @SaveATrain! sme tiež aktívni na všetkých sociálnych kanáloch, odhlásiť sa Saveatrain

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, potom kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftouring-northern-italy-by-train%2F%3Flang%3Dsk(Prejdite k kód pre vloženie)