Čas čítania: 3 minúty
(Aktualizované: 31/03/2021)

Frustrácie a časovo náročné prvky front na odbavenie na letisku a dopravné zápchy na letisku sú príliš dobre známe obchodných cestujúcich. Bez ohľadu na to, či ste sa na krátky Služobná cesta vlakom alebo dlhšia ten, ktorý bude trvať niekoľko hodín alebo dní, Vlak Služobná cesta Často je lacnejšie a rýchlejšie ako iné formy cestovanie. ale Rýchlosť a náklady nie sú jedinými výhodami železničnej cesty. Pozrite sa na všetky výhody nižšie.

 

Žena s úsmevom, zatiaľ čo robí vlak Business Travel

Šetri si peniaze:

Výskum ukazuje, že najpopulárnejšie business-súvisiace spôsob cestovania je vlakom, proti vzduchu a prenájom cestovanie autom. Vlak Služobná cesta je Najrýchlejší spôsob dopravy viac ako polovicu cesty (raz časy registrácie a príletu boli zohľadnené) a stojí takmer pätinu cena lietanie a tretinu vodičský k cieľu.

obchodný cestujúci a kupujúci pre firemné cesty majú príležitosť znížiť cestovné náklady ešte ďalej a rezervácie vstupeniek takým spôsobom, ktorý robí cestu čo najpohodlnejšie pre cestujúceho. vyskúšať vstupenky on-line vlak s SaveATrain a vopred plánovanie je najlepší spôsob, ako získať úžasné ponuky!

Rimini do Miláno Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Turin do Miláno Vlaky

Venice do Miláno Vlaky

 

Maximalizujte svoj čas pri služobnom cestovaní vlakom:

Keď ty cestovať vlakom, budete mať možnosť objednať si sedadlo vopred, čo znamená, že môžete pokračovať v práci, aj keď cestujete, maximalizáciu svojho času mimo kancelárie!

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Amsterdam je Parížskej Vlaky

 

oneskorenie:

Skontrolujte, či vaša posledná informácie o ceste on-line alebo zaregistrujte pre oznámenia SMS. Budete informovaní o všetkých oneskorenia alebo problémy na ceste pred odchodom pre stanice.

Salerno Florencii vlakov

Lecce Florencii vlakov

Bari do Ríma Vlaky

Janov Florencii vlakov

 

Vlak Business Travel Lounges:

Niektoré staniciach ponúkajú prvotriedny salóniky pre obchodníkov, kde môžu zákazníci prioritné oddýchnuť a Wi-Fi pripojenie a pracovné priestory. Pricestuje pre vašu cestu trochu skoro? Využite týchto priestorov, aby si nejakú prácu na počkanie.

Kolín nad Rýnom Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

WIFI:

Cesta vlakom môže pre ňu ponúknuť mnoho výhod založených na zariadeniach obchodných cestujúcich. Jedným z príkladov môže zahŕňať in-nádražie a na vlakovej Wi-Fi. To umožňuje cestujúcim zostať v spojení na cestách. Čo nie je možné, ak cestujete autom.

Schiphol do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Jedným z najlepších spôsobov, ako začať správne cestovať vlakom, je nákup lístkov na vlak online pomocou Save-A-Train !

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-business-travel%2F%0A%3Flang%3Dsk - (Prejdite k kód pre vloženie)