Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 06/03/2021)

Ak je to váš prvý čas cestovanie vlakom, nie je pochýb o tom, že to bude prvý z mnohých. čestne, ktokoľvek dostal šancu cestovať vlakom, úplne sa z toho zbláznil! prečo? Vzhľadom k tomu, že je to nádherné! V rozpore s neosobné rovine jázd, nepohodlné autobusové zájazdy, alebo príliš zodpovedné jazdy autom, vlaková cesta je trezor, rýchle, ale neuveriteľne šarmantný romantické. Niekto by mohol namietať, že cestovanie vlakom je skutočnou zmesou roztržitosti a modernej praktičnosti Virginie Woolfovej. ah, budeš to vidieť na vlastné oči už.

Vzhľadom k tomu, že ste už dostali pripravení vaša vstupenka - tu sú najlepšie 4 taktiky, aby čo najviac z vašej cesty vlakom:

 

Drž sa ďalej od notebooku & telefón

Radi by sme odporúčame vyhnúť sa pozeral na prenosnom počítači celá trip, ako budete chýbať na toľko! namiesto, pozri sa okolo, zistiť, čo sa deje; vychutnať výhľad oknom a veľkolepé prírode zvonka. Pozorovať ľudí okolo seba a premýšľať o tom, čo ste zvyčajne nemajú čas na to,. Je to ideálna príležitosť detoxikovať off vašich každodenných gadgets a objatí krásne zložitosť cesty vlakom do – kdekoľvek.

Milan do Benátok Vlaky

Padua v Benátkach Vlaky

Bologna v Benátkach Vlaky

Rím Benátky Vlaky

 

žena sediaca v kresle, zatiaľ čo na ceste vlakom

 

Teraz novinkou vlakom

Nemôžeme zaručiť, že budete mať, že Ethan Hawke – Julie Delpy Train Journey situácia na váš prvý cesta vlakom (ach, poď, sme všetci videli, a omdlela viac ako pred Trilogy, tajne, dúfať, že budeme mať rovnaký príbeh lásky stane s nami.) Vymaniť sa z vášho shellu a nechať dôjsť skúsenosti. koľko inteligentný, osviežujúci, a zábavné konverzácie budete mať? Skúsenosti a dostať sa komunikovať s ľuďmi z rôznych kultúr, je to fantastický pocit! Človek nikdy nevie, koľko krásne Priateľstvo budete stavať, koľko rozdrvení budete mať, alebo koľko úchvatných osobností stretnete. Ak si nie ste príliš plachý, buď prvý prelomiť ľady a hovoriť s ľuďmi, ktoré nájdete zaujímavé.

Lyon do Ženeva Vlaky

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Bern Ženeva Vlaky

 

Cestovanie v skupinách

Nič nevyrovná cestovanie okolo a pri Vlakovej Cesty, aby vaše Obľúbená mestá v Európe so skupinou ľudí, ktoré zbožňujú. Áno, Vieme, čo si myslíte – Ako budem multitaskingu cez prianím každého z nás, žiadosti, každého z nás nálada, a pre-plánovanej destinácie – a my sme trochu s vami o tom. ale, vec je – ak ste usporiadať dobre a majú úprimný rozhovor, než si pustiť na tejto ceste, to bude lepšie, než si dokážete predstaviť.

Cestovanie v skupinách a na špeciálne dni znižuje cenu pre vlakové lístky (Áno, môžete skutočne získať zľavu na vstupenku do, povedať, Trenitalia ak idete na víkendy). Poskytuje vám tiež niekoho, s kým sa môžete podeliť o skúsenosti a vidieť veci z perspektívy iných ľudí. že, a – opiť sa v cudzej európskej krajine Je rozhodne lepšie medzi ľuďmi, ktorých poznáte, než robí to solo… máme pravdu, alebo máme pravdu?

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

Spustenie vlakom Journal & Fotiť

Jedným z najlepších spôsobov, ako využiť svoj čas na vlak, je začať časopis dokumentovať váš skúsenosti. Sme všetci až príliš zabalené do našich štúdií, kancelárske životy, každodenné problémy, ktoré sa zvyčajne zabúdajú vystúpiť z tohto problematického mysle rámu a dýchať za sekundu. Píše denník vám nejaký pohľad na veci, zvlášť keď sa vrátite k nemu po chvíli. Plus, to bude vynikajúci pamäť vašej cesty, a pripomienka vecí, ktoré chcete cítiť / myslieť / skúsenosť znova.

 

 

Uži si svoj výlet vlakom, dajte si povolenie na relaxáciu, a prijmite všetko, čo sa týka vašej cesty vlakom! Najspoľahlivejšie miesto na objednanie lístkov na vlak je saveatrain.com naisto, tak – dostať movin '!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-journey-4-tactics%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite k kód pre vloženie)